Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Łódź] Sfora
Autor Wiadomość
Itu 



Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 73
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 17:38   [polecam] [Łódź] Sfora

Ja bardzo bym chciała polecić lecznicę Sfora przy ulicy Stefana 3a (zaraz obok przystanku Zgierska-Adwokacka).

Przyjmują tam trzy panie i każda bardzo profesjonalnie podchodzi do szczurkowych problemów. Ponadto są bardzo przyjazne, szczególnie dr Anita, która na tyle się zakochała w ogonkach, że sama sobie dwa sprawiła :)
Dostaliśmy za darmo krople do oczu, czasem smrodki dostaną jakiś smakołyk. A do tego, jako pewnie stali klienci, mamy u dr Anity darmowe przeglądy.

Przede wszystkim jest tanio i porządnie. Za leczenie antybiotykiem płacimy 30 zł, operacje przeprowadzają na miejscu i z tego co wiem (bo jeszcze nie było potrzeby z naszymi smrodami lecieć na operację) ludzie bardzo chwalą.
Panie często przyjmują po godzinach przez ich wielkie serce do zwierzaków.
Są możliwe wizyty domowe w ciężkich przypadkach, a ponadto przyjmują w niedziele i święta (wtedy jednak wizyta kontrolna jest 50% droższa, ale nie dotyczy to kontynuacji leczenia).
Minusem jest to, że przychodzi tam mnóstwo osób i zazwyczaj po godzinie 16 są spore kolejki. Mimo to polecam jak najbardziej, bo panie są niesamowicie przyjazne ogonkom i zawsze czeka na nie mizianko po przeglądzie i fachowym leczeniu :)

A to o Sforze sądzi nasza Fasolka: mk76777777777777777rrrrrrrrrrrrrr9 ;)
Ostatnio zmieniony przez Itu Pią Maj 30, 2014 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Black_N_Roll 



Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 15
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 11:19   

Nie wiem jak mogło się to stać, że zapomniałam o Sforze (kiedyś z powodzeniem leczyłam tam pieski) - ostatnio wybrałam się tam z ogonkiem (przecież to tylko 10 minut spacerkiem od domku!) i faktycznie okazuje się, że to świetne miejsce z cudownymi ludźmi, ceny bardzo przystępne nie umniejszające jednak jakości oferowanych usług - obowiązkowe mizianie i komplementowanie pacjenta. Cierpliwość i wyrozumiałość do zwierząt. Widać, że pani weterynarz zna się na rzeczy i kocha to co robi. Całe szczęście, że tu zajrzałam i z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że miejsce jest godne polecenia.
_________________
Kubuś [*] Kloszard [*] Bimber [*] Kazik [*]
 
     
Itu 



Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 73
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 22:35   

Niedawno były tam moje dwa szczury na operacji (wycięcie macicy i wycięcie guza) i obydwie były przeprowadzone fachowo. Szczury odebrałam dopiero po wybudzeniu.

Bardzo polecam dr Anitę, która zazwyczaj pracuje od poniedziałku do piątku od 8 do 13. Drobna blondynka, która sama ma w tej chwili cztery szczury :) jednak wszystkie trzy są oddane zwierzakom.
 
     
katkanna 
nadopiekuńcza kwoka



Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2014 18:52   
   Zwierzątka: 4 chłopców pełnojajecznych


Dr Anita ma już 4 sztuki? Wow :)
_________________
Nie kupuj szczurka. Adoptuj go
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13