Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Nie Sie 18, 2013 13:59
DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.
Autor Wiadomość
fp0smok 


Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 0
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 12:49   DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

1. Liczba szczurów do oddania: 11

2. Płeć szczurów: 6 samiczek , 5 samców

3. Wiek szczurów: 1,5 miesiaca do roku

4. Miasto: Szczecin

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Przy pomocy osób trzecich

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak, zdrowiutkie

7. Charakter, usposobienie szczurów: łagodne , są za czlowiekiem

8. Stosunek szczurów do człowieka: pozytywny

9. Stosunek do innych szczurów: pozytywny

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Wraz z żoną spodziewamy sie dziecka , także reorganizujemy swoje życie o 360 stopni .Praca , praca , praca.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Celowo ale po głębszym zapoznaniu się z tym forum zmienilismy nastawienie w tej kwestii.. .

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: rozdzielone płciami

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Obiecaliśmy siostrzenicy oddać gadżety dla jej stworzaków .

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Mogą zostać oddane oddzielnie ale dwa dorosłe samce muszą być razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Przede wszystkim to żeby był aktywnym członkiem forum , dodawał zdjecia był otwarty na zainteresowanie nasze szczurkami które oddajemy.

16. Zdjęcia szczurów:
http://imageshack.us/photo/my-images/836/plwm.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/706/csvq.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/402/f7i.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/211/27j.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/191/1hrv.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/15/7q2k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/694/3xp5.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/96/isun.jpg/
17. Kontakt: pw

18. Kilka słów o szczurze:
Dulek - dumbo rex siamese 700 gram,brykający fajny chłopak - to określenie idealnie pasuje do niego
Misio -standard velveteen albinos 800 gram leniuszek kochany , bardzo łagodny wzgledem innych szczurów .
Dulcia - 6 miesieczna piekna i duża dziewczyna , bardzo proludzka duszyczka :)
Ogryzek - 5 miesieczna dumbo black panienka z uszkodzoną przegrodą nosową (pozostałosc po dziecinstwie u poprzedniego wlasciciela o beznadziejnej reputacji). Jest ona bardzo kochana podstawia sie do całowania. Jest tez na prawde inteligetną szczurzycą.
Reszte ciurków to mlodziaki siamese dumbo rexy i standard , oswojone w pełni wiecej o nich moge powiedziec na pw (2 himalayany velveteen nie widac na zdjeciach bo ostatnio sie wybarwiły i ciemny samczyk velveeten na czerwonym tle o imieniu smok - te szczury bedą ogromne. Wszystkie szczury są bardzo zadbane licze że trafią do dobrych domków do czego bardzo zachęcam.
Ostatnio zmieniony przez fp0smok Pią Cze 21, 2013 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 13:16   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Nie wiem czy ja źle dodaję, ale 4+5 to chyba 9 :]
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 21:34   
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


byłabym zainteresowana rexem :) poszło PW :)
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
 
     
fp0smok 


Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 0
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 13:53   

Włąśnie sie dowiedzialem ze teściowa z którą mieszkamy pod naszą nieobecność oddała szczury do Tozu..:/:/:/ nie wiem czy dalej walczyc z nią i je odbierAĆ CHYBA TO NIE MA SENSU.. JEDNAKZE TO CHOLERNIE WKURZAJACA I ZALAMUJACA SYTUACJA././
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 14:01   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


fp0smok, a nie możesz ich odebrać i oddać komuś, kto zajmie się znalezieniem domów?
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
polonistka 



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 1201
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 14:01   
   Zwierzątka: córka


fp0smok, szczury są Waszą własnością, więc zdecydowanie walczyć. Zresztą nie bardzo rozumiem - czy TOZ ma prawo zabierać zwierzęta ot tak, jeśli są w dobrej formie? (ktoś tu się orientuje...?)
Nie obchodzi Was, co się z nimi stanie, gdzie trafią? Sorry, ale to brzmi koszmarnie nieodpowiedzialnie (nie tylko to w tej całej sytuacji zresztą...).
_________________
Za TM: Leda, Westa, Wenus, Eris, Nike i Pandora :(
 
     
FaerielDeVille 
RCPL



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 14:08   
   Zwierzątka: soon the adventure will begin... again


Off-Topic:
Swoją drogą to dziwne, że TOZ zabrał zdrowe zadbane szczury a palcem nie ruszył kiedy zgłosiłam pseudohodowcę karmiącego szczury ludzkim jedzeniem i trzymającego nie wiadomo gdzie... :roll:
_________________
Rodent Club PL
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 14:11   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


niestety pojęcia nie mamy czy trafiły faktycznie do TOZu :roll:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 14:29   
   Zwierzątka: kot


dla mnie dziwne,że teściowa rządzi się nie swoimi zwierzętami przecież to nie są zabawki,które można cichaczem przed dzieckiem jak jest poza domem schować ,oddać :|
ja bym je stamtąd odebrała.
_________________
tu nas zobaczycie http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13006


na zawsze w sercu : Balu ?.10.12- 27.10.13,Bonzo 01.03.12-13.01.14,Bolo 01.03.12-14.08.14, Dragon ?-02.09.2014 ,Kiran 02.09.13-27.01.16, Karmel 02.09.13-31.05.2016[*]
 
     
hekatomba 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 429
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 14:31   
   Zwierzątka: cztery szczurzyce oraz stawonogi: rybiki cukrowe, kosarze pospolite i kątniki domowe (gościnnie)


Skontaktowałam się ze szczecińskim oddziałem TOZ. Okazuje się, że rzeczywiście pojawiła się tam dzisiaj kobieta chcąca oddać szczurki. Twierdziła, że jej córka wyjechała i nie wie, kiedy wróci, a zwierzęta zostały bez opieki. TOZ zwierząt nie chciał przyjąć. Wobec tego zostały one porzucone gdzieś na terenie oddziału. Znaleziono je po jakimś czasie z karteczką "oddam szczury" lub podobnie. Szczury są bardzo wycieńczone. Nie wiadomo, czy są to szczury z tego właśnie ogłoszenia, ale wszystko wskazuje na to, że tak... Może ktoś ze szczecinian mógłby je stamtąd zabrać?
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 19:20   

Napisałam do TOZu na FB, przyjaciółka mojej kuzynki ze Świnoujścia poszukuje towarzystwa dla swojej samiczki, która została sama po śmierci koleżanki. Miała brać 2 samiczki z Katowic ale tam jakiś problem z transportem i chyba zaadoptuje 2 z tych samiczek.
_________________


 
 
     
fp0smok 


Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 0
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 20:41   

Tak teściowych sie nie wybiera przykro ze moja jest wiecej niz wzorcowa.. widze ze zainteresowanie automatycznie wzroslo..mimo to ze zrobila to wbrew woli , moża to nas pocieszy a jesli chodzi o tą babe jage wyprowadzamy sie.. nie wiem jak bedzie ale dosyc... .
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 20:56   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


fp0smok, zabierasz szczurki z TOZ ?
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
amenarhi 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 21:15   

TOZ niedawno dodał newsa o szczurakach (chyba) z tego tematu. Zapowiedziałam się im, że jestem gotowa dać 5 chłopakom DT, a rozważam przyjęcie dwóch ogonków na stałe. Jeśli faktycznie są w kiepskim stanie, mogę zabrać całe stado, ale to tylko jakiś czas. Gdyby była potrzeba kontaktu, zabrania szczurów z oddziału, etc, pisać na priv i na gg, podam nr komóry i uzgodnimy coś wspólnie.
 
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 22:13   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


a w tej chwili są bezpieczne? (w Tozie? gdzieś indziej?)

i chyba warto potwierdzić mimo wszystko, że to te same...
ilość się zgadza?
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12