Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Czw Lip 25, 2013 19:33
(POZNAN/ROKIETNICA) POTRZEBNY DOM DLA 2 SAMICZEK ROCZNYCH
Autor Wiadomość
hejooo 


Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 0
  Wysłany: Nie Cze 16, 2013 18:23   (POZNAN/ROKIETNICA) POTRZEBNY DOM DLA 2 SAMICZEK ROCZNYCH

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: Abby jest z lutego 2012, a Choco z marca 2012

4. Miasto: Poznań-Rokietnica

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Niestety nie, ale jeżeli będzie taka konieczność, to możliwa wysyłka PKS do pobliskich miast.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Nie przechodzą i nie przechodziły.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Abby (kapturek) to taka ciepła klucha, spokojna, niezdarna i mamejowata, jak na nią mówię. Choco za młodu była strasznie żywiołowa, wszędzie było jej pełno, ale teraz też już się uspokoiła i zwolniła trochę :-)

8. Stosunek szczurów do człowieka: Koleżanka wiele czasu spędzała na uczelni, dlatego poświęciła mało uwagi na oswojenie dziewczyn. Były one obie zakupione w zoologu, dlatego teraz są nieco płochliwe. Jednak biegając u mnie po kanapie podbiegają, jak podchodzę, wchodzą na mnie, jak siedzę i coś robię. Po prostu jest to kwestia czasu, więc mimo wszystko uważam, że ten stosunek jest dobry. Ani mnie, ani mojej koleżanki, ani nikogo innego nigdy nie ugryzły.

9. Stosunek do innych szczurów: Wobec siebie nawzajem są przyjazne. Koleżanka powiedziała, że nigdy się nie zdarzyło żeby się nawzajem pogryzły. Odkąd pojawiła się Choco dziewczyny są nierozłączne. Jeżeli chodzi o stosunek do innych szczurów, miały krótki epizod z moimi chłopakami i nie zauważyłam żadnej wrogości. Dlatego myślę, że nie ma żadnego problemu jeśli posiadacie inne szczurki.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Koleżanka wyjechała do Holandii do pracy na 6 miesięcy lub cały rok. Ja mam już dwóch chłopaków, a moja mama definitywnie nie zgadza się na 4 szczury. Pytałyśmy znajomych, jedni nie mogą, inni nie chcą. Nie chcemy ich oddawać z powrotem do zoologa, bo jest prawdopodobieństwo, że nikt ich nie weźmie i jeszcze głupi sprzedawca odda je na karmę ;\ Ja ich u siebie zatrzymać nie mogę, choć bardzo bym chciała.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: 2 miseczki i jeżeli to konieczne- klatka.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Bardzo chciałybyśmy żeby ktoś wziął je razem.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Ktoś cierpliwy, kochający, mogący poświęcić dziewczynom sporo wolnego czasu. Ktoś, kto dam im ciepły dom.

16. Zdjęcia szczurów: Zainteresowanym mogę wysłać więcej zdjęć na maila.

17. Kontakt: Tutaj na forum i na maila ewoo100100@wp.pl. także pod nr 660 101 590, 24h/7

18. Kilka słów o szczurkach: Jedna (Abby) to kapturek biało brązowy. Pod światło brązowy jest lekko rudawy. Choco jest ciemno-brązowa, prawie czarna i ma białą plamkę na brzuszku. Nie są sterylizowane. Nie są w ciąży. Nie gryzą. [/color]

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Lip 10, 2013 01:27   
   Zwierzątka: szczurze damy


Śliczne dziewczyny
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 14:57   
   Zwierzątka: szczurze damy


hejooo, Aktualne?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 19:33   
   Zwierzątka: szczurze damy


Brak odzewu. Zamykam.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 14