Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Sob Cze 01, 2013 12:27
Przyjmę kastrowaną samiczkę albo kastrowanego samca
Autor Wiadomość
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 16:05   Przyjmę kastrowaną samiczkę albo kastrowanego samca
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Przyjmę dla mojego 2-letniego Stefana (niekastrowanego samczyka) koleżankę lub kolegę.

Wygląd właściwie obojętny.

Wiek: od 4 miesięcy do 3 lat ;) Nie chcę maluszka, bo nie wiem jak Stefan reaguje na małe szczurki.

Chcę kastrata, obojętnie której płci, ale lepiej samiczkę LUB samca który bardzo dobrze dogaduje się z nowym stadem, nie przejawia agresji w stosunku do innych szczurów (będzie potem włączony do stada z baaaardzo strachliwym Czesławem) oraz do ludzi, nie dominant, raczej nawet uległy i dobrze zsocjalizowany ze szczurami. Nie może też panicznie bać się kotów, bo koty posiadam i będzie miał problem.


Czekam na odpowiedź od jednej osoby, która ma kastrowane samiczki, ale nie wiem czy jeszcze są dostępne, więc się ogłaszam i tutaj.

Mogę przyjąć też samiczkę, która nie jest jeszcze kastrowana, ale wolałabym na wstępie nie ponosić kosztów kastracji (w Warszawie to jakieś 250 zł, a czeka mnie też kastracja mojej białej samiczki), także chętnie zrzucę tą kwestię na kogoś innego...

Jako że Stefan ma 2 lata, to wróżę mu jeszcze max rok życia, więc szczur adoptowany dla niego zostanie później włączony do mojego drugiego stada składającego się z obecnie 3-miesięcznej białej Arianny, ponad rocznej drobnej Pchełki (260g) oraz Czesława - autystyczny szczur, który boi się szczurów większych niż Pchełka.

Ze Stefanem nie dał się Czesiu połączyć, doszło też do poważnego pogryzienia Czesława przez Stefana - Czesław dostał porządnie w mosznę i odbyt, na szczęście się wygoiło (antybiotyk + oczyszczanie pod narkozą).

Stefan nie jest moim zdaniem aż tak agresywny (po prostu się wkurzył tym ciągłym piszczeniem), ale wolę nie ryzykować - dlatego szukam szczura z którym raczej się bezproblemowo dogada.

Dział "Oddam" przeglądam ;)
Ale może ktoś coś słyszał z innych źródeł?
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 12:23   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Nieaktualne :)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14