Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Sob Gru 21, 2013 17:40
[dyskusyjna][Poznań] Lecznica "Na Polance"
Autor Wiadomość
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 13:26   [dyskusyjna][Poznań] Lecznica "Na Polance"
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Ludzie poznański ;)
Rozważając operację mojej dwuipółletniej dumy szukałam w Poznaniu alternatywnej dla Homeopatii lecznicy z narkozą wziewną i w miarę chociaż kompetentnym chirurgiem mającym odrobinę doświadczenia ze szczurami. Dr Lisiecka poleciła tę lecznicę, konkretnie dr Katarzynę Marciniak jako dobrego chirurga. Uznałam, że pojedziemy i zobaczymy.
Wizyta póki co była tylko jedna, ale muszę przyznać, że zajmująca się gryzoniami i zajęczakami dr Małgorzata Piękna wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wydaje się mieć dużą wiedzę, również operuje gryzonie i ma operować Kalinkę, jeśli się zdecydujemy.
Z dr Marciniak nie udało się niestety zamienić słowa, bo poszła właśnie na urlop, ale moim zdaniem lecznica jest na pewno warta sprawdzenia i prawdę mówiąc jestem w szoku, że oni - jak twierdzą - zajmują się gryzoniami dość długo, a ani na Allo, ani na orgach na ich temat nie ma nawet słowa.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Póki co: zauważone przeze mnie plusy:
+ narkoza wziewna (izofluran, o ile dobrze pamiętam),
+ weterynarze przeprowadzają operacje gryzoni wyłącznie na wziewce (chyba, że właściciel życzy sobie inaczej)
Minusy:
- cena: level Warsaw-Ogonek. Wycięcie dwóch guzów może mnie podobno wynieść 500 zł, ale więcej powiem, jak coś zoperuję :P


Dane lecznicy:
Na Polance
ul. Katowicka 1 lok. U1-2 os. Polanka (blisko Galerii Malta)
Tel. 061 872 30 06
(wizyty na zapisy z tego, co się orientuję)
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00
sobota 9.00 - 15.00,
niedziela 15.00 - 18.00
http://www.napolance.pl/
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
Ostatnio zmieniony przez Devona Pon Gru 16, 2013 21:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 13:42   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Mao napisał/a:
Wycięcie dwóch guzów może mnie podobno wynieść 500 zł
:shock: Daj znać jak potwierdzisz ceny...
 
     
najeli 
Czerwony Kapturek



Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 373
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 20:17   

brzmi dobrze, gdyby nie ta cena.... wiadomo, czego się nie robi, ale kurde... złotymi nićmi je zszywają?

daj znać jakie wrażenia dalej, bo poza tym zapowiada się dobrze.
_________________
Ze mną: Ethlin Zirrael Rattery, Iskra Zirrael Rattery
Za TM: Furia, Brawurka, Eklerka, Umbra i Ultramaryna of Anahata, Bójka, Chewbacca WWW, Gafa SunRat's
Nasz temat!
 
     
pseudomonas 



Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 275
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 11:41   
   Zwierzątka: <3__)~ już tylko *2 :(


"Na polance" miałem tylko jeden kontakt - z Kocikiem, który był wtedy w stanie krytycznym. Już na początku dr. Piękna powiedziała że jest kiepsko, podejmą się, ale niewiele będzie można zrobić, dawali mu dzień życia. Suma summarum walczyli o życie 3h, przedłużyli mu życie o tydzień co dla mnie było dużo. jedyny minus taki że kiepsko (przynajmniej w naszym wypadku) odczytali RTG- miały być bardzo liczne ropnie...Dr. Lisiecka doszukała się na rtg jednego małego ropnia i jakieś małe zmiany. Pośmiertnie wykazano nowotwór drobnokomórkowy płuc+jeden mały ropień.
Cenowo za te 3h opieki medycznej+Rtg+antybiotyk iniekcje na tydzień kosztowało mnie 110 złotych- nie wiem, moim zdaniem jak na taką walkę to nie aż tak dużo.

Pomimo tego błędu z Rtg wrażenia jak najbardziej pozytywne- jeśli nie idzie się dobić do dr. Lisieckiej; w nagłych wypadkach to jest to, jak na Poznań, dobra alternatywa.


A czy ktoś posłał szczura na zabieg pod wziewką "Na Polance"?
_________________
Aniołki Za TM:Haruki, Kami-sama, Karolek, Koćku, Dango -San, Kami no Tenshi zwany Aniołkiem, Luffy, Kira :(

http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=15
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pon Gru 02, 2013 11:29   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Właśnie się dowiedziałam, że dr Piękna nie pracuje już w tej lecznicy, niestety nie mam informacji, gdzie można ją znaleźć.

(Gdyby pani doktor znalazła się w innej lecznicy, to dajcie namiar, gdzie ;) ).
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13