Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Wto Kwi 23, 2013 18:27
Dwie damy szukają domu stałego (Pilne, Warszawa)
Autor Wiadomość
MalinaiMango 


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 0
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 22:02   Dwie damy szukają domu stałego (Pilne, Warszawa)
   Zwierzątka: Szczury


1. Liczba: 2

2. Płeć: Samiczki

3. Wiek: Biała: około 6 miesięcy; Czarna: 5 miesięcy

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Warszawa i okolice.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Jak dotąd szczury nie przebyły żadnej choroby.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Energiczne, wesołe, przyjacielskie

8. Stosunek szczurów do człowieka: uwielbiają kontakt z człowiekiem

9. Stosunek do innych szczurów: Nie stwierdzono

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Z powodu nasilających się objawów alergii.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:Klatka (szerokość 40cm, długość 70cm, wysokość 64cm), szmatki.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Tylko razem.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Ktoś kto będzie poświęcał im uwagę codziennie.

16. Zdjęcia szczurów: Więcej zdjęć na życzenie osób zainteresowanych.

17. Kontakt: Telefon komórkowy: 881-799-899 (proszę dzwonić po 16); mail: cielakus@gmail.com


Od paru miesięcy zajmujemy się dwójką szczurzyczek. Biała, Tita została uratowana przed zjedzeniem, ma około 6 miesięcy, Czarna, Czarnuszka (ma około 5 miesiące) została przygarnięta aby szczurki nie czuły się samotnie.
Niestety okazało się że jestem bardzo mocno uczulony na szczurki a alergia cały czas postępuje. Na początku był to tylko lekko zatkany nos, w tej chwili mam poważne problemy z układem oddychania.
Szczurzyce są wyjątkowo towarzyskie i łagodne jak na te gryzonie. Nie gryzą palców za to wykazują wielką ciekawość i chęć kontaktu. Uwielbiają się bawić "przepychając się z ręką" czy biegając za sznurkiem jak koty. Często reagują na wołanie i lubią być głaskane. Nie załatwiają się na ręce ani w miejscach poza klatką (jeśli nie biegają za długo, wiadomo każdy w końcu musi za potrzebą), w klatce załatwiają się przeważnie w jednym miejscu. Porównując je ze szczurami z którymi wcześniej miałem do czynienia mógłbym opisać je jako szczurze anioły! Jedyna przyległość którą mają to gryzienie kabli.
Bardzo przywiązaliśmy się do szczurzyczek dlatego szukamy kogoś kto jest w stanie sie nimi dobrze zająć, na stałe. Tita i Czarnuszka potrzebują przynajmniej trochę uwagi każdego dnia, czas im poświęcony na prawdę owocuje, dziewczyny chętnie się uczą.
Prosimy o pomoc! Nasza sytuacja na prawdę jest ciężka. Jeśli nie możecie przygarnąć szczurzyczek prześlijcie wiadomość dalej do znajomych!
Dziękujemy za wszelką pomoc!


Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
Fenra 



Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 0
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 02:16   
   Zwierzątka: Dwa psiaki i dwa szczureczki


Jestem chętna :mrgreen: Czarnuszka wyszła mega :serducho:
 
 
     
Angellore 



Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 0
Skąd: Łomża
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 07:48   
   Zwierzątka: Szczurki


Te piękności mają już domek u Fenry? :)
_________________
Co Cię nie zabije, to Cię wypaczy. ;>
 
     
MalinaiMango 


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 0
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 19:27   
   Zwierzątka: Szczury


Niestety mimo dobrych chęci z przyczyn niezwiązanych ze szczurami Fenra nie adoptuje szczurków.
Panienki dalej szukają domku.
Mogę jeszcze dodać że Tita to niezły pieszczoch a Czarnuszka za to ma niewyczerpane pokłady energii ;)
Niestety ostatnio mamy zawał pracy i gdy tylko podejdziemy do klatki to dziewczyny domagają się uwagi.
 
     
MalinaiMango 


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 0
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 19:58   
   Zwierzątka: Szczury


Wiadomość z ostatniej chwili, szczurki prawdopodobnie znalazły już domek. Dziewczyny przygarnie prawdopodobnie przemiła rodzina weterynarzy, trzymajcie kciuki :)
 
     
MalinaiMango 


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 0
Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 21:11   
   Zwierzątka: Szczury


Nasze szczurze dzieci jadą jutro do nowej rodziny/1 Dziękujemy wszystkim za pomoc :)
 
     
katkanna 
nadopiekuńcza kwoka



Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 13:16   
   Zwierzątka: 4 chłopców pełnojajecznych


Hej, tu ja, wasz transport :) Nie wiem, czy kontaktowaliście się z doktorami, ale od swojej strony mogę napisać, że dowiozłam szczurzynki bezpiecznie i oddałam do rąk własnych. Jak będę w gabinecie (a na pewno będę, bo właśnie bierzemy dwóch chorych chłopaków na DT z wątku wrocławskiego), to przy okazji zapytam, jak się miewają śliczne panny.

Panienki naprawdę urocze, w pociągu były pełne życia, pogryzły pudełko i bardzo chciały pobiegać, jedną udało mi się umieścić pod bluzą i zasnęła na trochę. Ale pasażerowie dziwnie na mnie patrzyli ;)

Pozdrawiam was ciepło.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 15