Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Sob Lut 16, 2013 16:51
Chora szczurcia w zoologu (do uśpienia?) i inne
Autor Wiadomość
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 18:14   Chora szczurcia w zoologu (do uśpienia?) i inne

Witajcie

Niedawno weszłam przypadkiem do jednego z łódzkich sklepów zoologicznych. Zobaczyłam tam 4 samczyki (obecnie są 3) ponoć 2letnie oraz 5 samiczek, z czego 4 ponoć prawie 3 letnie? a jedna mała, ok 2 miesięczna? Informacje te nie są potwierdzone, a według mnie samiczki są młodsze. Więcej będę wiedziała w sobotę (jak będzie szefowa).

Wracając do sedna. Wśród samiczek jest jedna z OGROMNYM GUZEM NA BRZUSZKU!! Jest tak wielki, że szczurcia z trudem dotyka łapkami ziemi. Jest wychudzona i ma zakrwione (zaporfirynione?) oczka. Dziewczyna, która była dziś w sklepie dzwoniła do szefowej. Szczurkę chcieli uśpić, ale nie chcieli ponosić kosztów z tym związanych. W sobotę mogę ją odebrać.. i tu zaczyna się mały problem.. Czy ktoś z Łodzi mógłby pójść ze mną i z małą w tę ostatnią podróż? Ja nie potrafię tego zrobić sama.. Nie wiem, czy potrafię ją w tym sklepie zostawić..

Ten sklep nie rozmnaża zwierząt. Z tego co wiem, zostały one przez kogoś przyniesione. Było tam kilka szczurów i jedna szynszyla. Może ktoś poszedłby ze mną w sobotę i spróbowalibyśmy wyciągnąć resztę ogonków? Ona są wystraszone i żyją w klatkach dla myszek.. Tylko wtedy potrzebne będą DT, bo ja niestety nie mam warunków na więcej niż max 2 samiczki na max 2 tygodnie. Szczurki są wychudzone
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 19:07   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Ebia, który to sklep i gdzie?? Masz mój nr to najlepiej będzie jak się dogadamy telefonicznie, skoro wzięli samiczkę w takim stanie to mają obowiązek jej ulżyć w cierpieniu....Ja chętnie Ci pomogę tylko będziesz musiała mnie trochę uspakajać bo jak tam wybuchnę to nam nawet tą szynszyle oddadzą :|
 
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 19:10   

ko93, to jest sklep w "okrąglaku", niedaleko szpitala onkologicznego - Kopernika. Hmm.. właściwie jest to blisko Ronda Lotników Lwowskich (to między Al. Politechniki a ul. Pabianicką), najbliższy przystanek tramwajowy nazywa się Paderewskiego-Ciołkowskiego
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 22:49   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Jutro jadę z Ebią do tego sklepu, na pewno jeżeli uda nam się wyciągnąć wszystkie szczurki to pilnie będą potrzebne Dt bo ja ostatecznie mogę wziąć dziewczyny do siebie tylko do poniedziałku, potem ma trafić do mnie samica w ciąży, co do samców to oni zaraz po odebraniu muszą trafić do Dt bo , ani ja ani Ebia nie mamy możliwości trzymania chłopakó u siebie :|
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 16, 2013 15:42   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Wątek szczurzycy znajduje się tutaj: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14096

AD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 12