Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: AngelsDream
Pon Sty 07, 2013 16:54
[Łódź] Młody samiec szuka nowego domku
Autor Wiadomość
Sardyna 



Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 0
Skąd: Włocławek/Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 23:42   [Łódź] Młody samiec szuka nowego domku
   Zwierzątka: Szczurki


Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym wszystkich serdecznie przywitać. Mam do oddania młodego szczurka, więcej informacji poniżej:

1. Ilość szczurów do oddania: jeden

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: niecałe 3 miesiące

4. Miasto: Łódź

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: mogę dostarczyć jedynie do Bydgoszczy (trasa Łódź - Bydgoszcz, czyli wszystkie większe miasta po drodze: Zgierz, Łęczyca, Kutno, Włocławek, Aleksandrów Kujawski, Toruń, Solec Kujawski) i dopiero w lutym, w przeciwnym wypadku odbiór osobisty bądź transport grzecznościowy

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Nie zauważyłem, żeby cokolwiek mu dolegało, póki co szczurek jest okazem zdrowia

7. Charakter, usposobienie szczurów: ciekawski, towarzyski, nie jest dominujący, straszna przylepa, lubi być brany na ręce, choć nie usiedzi długo w jednym miejscu, wszystko musi obwąchać i zbadać, nigdy nikogo nie ugryzł

8. Stosunek szczurów do człowieka: j.w, szczurek jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, do obcych podchodzi z pewnym dystansem, ale po chwili się przekonuje i daje się brać na ręce oraz głaskać

9. Stosunek do innych szczurów: neutralny, nie dominuje, ale też nie da sobą pomiatać

10. Powód oddania: oddaję, ponieważ mam w domu samiczki, w tej chwili szczurek przebywa w osobnej klatce i nie mam możliwości zostawić go u siebie, kastracja nie wchodzi niestety w grę; kiedy brałem szczurki były małe, byłem pewny, że to dwie samiczki, niestety okazało się, że jeden to samiec - i to niestety on musi znaleźć nowy dom

11. Wymagania wobec przyszłego właściciela: przede wszystkim zależy mi, żeby była to osoba odpowiedzialna, która ma doświadczenie ze szczurkami i która zapewni mnie, że samiec będzie miał odpowiednie warunki oraz będzie kochany i głaskany ;) zależy mi również, żeby co jakiś czas dostać informacje, jak samiec się sprawuje i co u niego słychać, bo może nie mam go długo, ale zdążyłem się przywiązać do tego małego skubańca

12. Zdjęcia szczurów: http://images40.fotosik.p...1bb03f5515d.jpg

13. Kontakt: mail: dominik.nawlicki@wp.pl bądź PW

14. Kilka słów o szczurze: w sumie większość już napisałem, szczurek jest kochany, śliczny, dostał imię Panda (raczej na nie nie reaguje, kilka razy przybiegł i nie wiem, czy to zbieg okoliczności czy faktycznie reagowanie na imię); kocha jeść marchewki, suszony chleb, pestki dyni, lubi wcinać chrupki owocowe i orzechowe Animalsa, a także gałązki jabłoni, nie pogardzi ogórkiem, z chęcią również zje jogurt naturalny bądź troszkę ugotowanego makaronu lub kaszy. To chyba wszystko, w razie gdyby ktoś miał pytania, proszę śmiało pisać.

Zależy mi na czasie, z pewnością samiec nie czuje się dobrze siedząc samemu w klatce i zasługuje na towarzystwo innych szczurków.
 
 
     
Sardyna 



Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 0
Skąd: Włocławek/Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 16:39   
   Zwierzątka: Szczurki


Temat nieaktualny, samiec znalazł nowy dom :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12