Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Wto Sty 15, 2013 18:56
10 cudnych malców od krwiopij
Autor Wiadomość
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 23:54   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Zapomniałam napisać o najważniejszym - na tę chwilę wszystkie dziewczyny są już zarezerwowane. Chłopaki prawdopodobnie także. Zapraszam więc wszystkich do śledzenia wątku, ale jeśli nic się nie zmieni, nie będę mogła obdarować nikogo więcej ślicznym, włochatym szczurkiem. :D
_________________

 
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 16, 2012 13:23   

Ojej no śliczności nieziemskie :serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 14:04   
   Zwierzątka: brak


I jak tam maluszki, wszystkie oczka już otwarte? :) Może jakieś nowe zdjęcia? :> :serducho:
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
valhalla 



Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 2589
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 14:08   
   Zwierzątka: świniątka


Widziałam wczoraj maleństwa, są cudowne! Wszystkie domki mogą się uznawać za szczęściarzy :)
_________________
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 14:12   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


krwiopij, potem przenosimy wątek do miotów adoptowanych, prawda? :)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 14:39   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Bardzo chętnie, dzięki. :)

Zdjęcia i wieści niebawem. Wczoraj w nocy przyjechaliśmy do Łodzi po dość długiej podróży pociągiem, dzieciaki na okres świąteczny zamieszkały u mojego chłopaka - nie widziałam ich więc już od ponad 12 godzin... ;( W każdym razie wycieczkę zniosła banda wyśmienicie, noc w nowym mieszkaniu też, a dzisiaj dostaną nową większą klatkę. Cudowne są wszystkie. To niesamowite, jak się zmieniły przez 3-4 dni od otwarcia oczek. :mrgreen:
_________________

 
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 23:08   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Drodzy przyszli opiekunowie moich dzieciaków - wybaczcie mi, proszę, tyle dni milczenia. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że to przedświąteczne zamieszanie i brak dostępu do internetu. Dzisiaj w ramach początku odrabiania zaległości - kilka nowych zdjęć. Dzieciaki mają już 23 dni, są naprawdę wielkie (nie pamiętałam, że 3-tygodniowe szczurki są takie duże! ;D ), rozbrykane i prześmieszne. Bawią się i szaleją, jak stado szarańczy obłażą człowieka, który tylko włoży rękę do klatki. Cudne. :) Chciałam im zrobić porządną sesję, ale oczywiście coś musiało pójść nie tak i zaczęła mi zdychać bateria (choć dopiero co ładowałam!). Każdy maluch miał mieć choć jedno zdjęcie, ale z Tulią nie zdążyłam - ona dostanie własną sesję. ;)

Julia i Flawia


Aurelka


Gaja i Felicja


Liwia (Tulia będzie niedługo, słowo!)


Lucek, Tytus i Kasjusz (który wyszedł wyjątkowo kiepsko, ale aparat padł i nie miałam szans na lepsze ujęcie ;) )


Wigilia wciąż trwa, więc przy okazji życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych Świąt, odpoczynku od codziennych zmartwień i dużo czasu dla zwierzaków. :P
_________________

 
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:40   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Dzisiaj, dla odmiany, bardzo smutne wieści. Aurelka nie żyje. W środę zdarzył się wypadek. Aurelka bawiła się z trójką rodzeństwa na łóżku, ganiali się i walczyli. W którejś chwili mała spadła na podłogę (z wysokości pół metra, na zwykłe panele), pisnęła. Dała się wziąć na ręce i zanieść do klatki, ale tam w oczach zaczęła słabnąć i straciła przytomność. Mój chłopak biegiem zabrał ją do weterynarza, ale ten po badaniu stwierdził, że dla małej nic już nie da się zrobić...

Nie potrafimy sobie wytłumaczyć, jak mogło do tego dojść. Zwyczajnie nie ma to sensu. Mała trzy dni później miała zamieszkać w nowym domu...



Dla reszty malców (i ich dzielnej mamy) nadchodzi czas na przeprowadzkę. Dzieciaki są już wielkie i silne, rozpiera je energia, są gotowe na podbój świata. Smutno się z nimi rozstawać, szczególnie teraz... Ale tak być musi i wiem, że dla nich to najlepsza droga. :)
_________________

 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:47   
   Zwierzątka: brak


O nie, biedna Aurelka :( Straszna historia, współczuję Tobie i domkowi :(

Czekam z niecierpliwością na moje maluszki :serducho:
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
kasia1 


Dołączyła: 25 Gru 2012
Posty: 30
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:49   

przykra to wiadomosc:( Wspolczuje bardzo
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 11:18   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


smeg, widzimy się w sobotę, prawda? Dziewczynki już czekają. Mam nadzieję, że nie masz niczego cennego w klatce dla nich, bo zgotują Ci pierwszej nocy prawdziwą demolkę... ;)
_________________

 
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2013 16:27   

matko taki maluszek a taki wypadek. Straszne :cry: [*]
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 17:51   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Wszystkie dziewczyny i szczurza mama już w nowych domach, chłopcy przeprowadzają się w ten weekend, więc ogłoszenie można spokojnie uznać za nieaktualne. :) Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, z pomocą forum cała banda trafiła do wspaniałych ludzi.
_________________

 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 18:58   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


krwiopij, wątek po drobnej korekcie nazwy już w Miotach Adoptowanych.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 19:04   
   Zwierzątka: brak


krwiopij, czy mogłabyś napisać, do kogo trafiły maluszki? :) Chciałabym wiedzieć, kto ma rodzeństwo moich dziewczynek 8)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12