Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Mar 12, 2014 23:51
Komunikat dotyczący kontaktu z moderacją
Autor Wiadomość
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
  Wysłany: Nie Gru 09, 2012 12:08   Komunikat dotyczący kontaktu z moderacją

Drodzy użytkownicy,

jak zapewne wiecie, jestem w zespole moderującym osobą odpowiedzialną za kontakt z użytkownikami, zatem mam sposobność do częstych rozmów z Wami różnymi drogami. Ze względu jednak na fakt, że pewne formy komunikacji stały się kłopotliwe, chciałabym wyjaśnić dwie kwestie.

Na początek kilka słów wprowadzenia. Do dyspozycji użytkowników jestem na forum (prywatne wiadomości) oraz drogą e-mailową (devona@szczury.biz). Udostępniłam także publicznie "roboczy" numer telefonu (667 552 016 Play), który noszę zawsze ze sobą. W ostatnim czasie operator podczas zmiany taryfy pomyłkowo wyłączył mi ten numer, stało się to tuż przed zaplanowanymi na jesień br. wyjazdami, tak więc dopiero niedawno udało mi się doprowadzić sprawę do końca. Z tego powodu podzieliłam się z użytkownikami prywatnym numerem telefonu.

Pierwsza sprawa dotyczy samej formy kontaktu. Niestety, nie dysponuję taką ilością wolnego czasu, żeby prowadzić z użytkownikami rozmowy telefoniczne. Przez większą część doby, także w weekendy, jestem "w pracy" (nawet jeśli fizycznie przebywam w domu), moje zajęcie jest niestandardowe, tak więc nie mam stałego harmonogramu. Zatem w większości przypadków nie mogę odebrać od Was telefonu, bardzo często nie ma też możliwości oddzwonienia później. Wykorzystuję wolne chwile, żeby uczestniczyć w pracach moderacji na forum, jednak moja obecność online najczęściej odbywa się w przerwach w pracy. Chciałam zatem zaapelować o kontakt tekstowy. Jeżeli sprawa nie jest bardzo pilna, to najlepiej wysłać mi e-mail lub wiadomość prywatną przez forum. Skontaktuję się tak szybko, jak tylko będę mogła. W pilnych sprawach proponuję wysłać sms, postaram się skontaktować jak najszybciej. W taki sposób zespół moderujący kontaktuje się ze mną i mogą potwierdzić, że reaguję w miarę szybko :) .

Jeszcze krótko druga sprawa - mój prywatny numer telefonu służy mi do prywatnych celów, proszę więc go "nie blokować" w sprawach forumowych. Został udostępniony niektórym użytkownikom, żeby ułatwić kontakt w czasie, gdy ten "roboczy" był przez dłuższy czas nieaktywny. W tej chwili sytuacja wróciła do normy. Jeśli zatem użytkownik będzie miał do mnie osobistą sprawę, np. zechce potwierdzić transakcję (kupno lub sprzedaż na forum), ustalić szczegóły spotkania (bo przecież nasze forum to taka "rodzinna instytucja" :) , często znajomości zawarte tutaj przenoszą się do "rzeczywistego świata") czy może złożyć mi życzenia urodzinowe ;) , prywatny numer telefonu jest najbardziej odpowiedni do tego celu. Jeszcze raz podkreślę - w sprawach forumowych proszę korzystać tylko z numeru "roboczego" (667 552 016 Play). Być może zmienię operatora w najbliższym czasie, o czym Was poinformuję :) .

Chciałabym podkreślić, że kontakt nadal jest mile widziany, natomiast żeby był skuteczny, musi być dogodny zarówno dla Was, jak i dla mnie :) .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12