Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Śro Sty 29, 2014 13:35
Asaurus koordynatorem działu Klatek i wyposażenia
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 10:21   Asaurus koordynatorem działu Klatek i wyposażenia
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Chciałabym ogłosić dołączenie do MT kolejnej osoby.

Koordynatorem do spraw działu Klatek i wyposażenia zostanie Asaurus.
Do pomocy zgłosił się sam, jego kandydatura została przez MT zaakceptowana.

Uściślę w tym miejscu, że Asaurus nie będzie miał wstępu na podforum dla MT, nie będzie mógł dawać ostrzeżeń, choć w obrębie swojego działu będzie mógł poprosić o spokojniejszą dyskusję (jak każdy inny użytkownik zresztą).

Uprawnienia moderatorskie mają pomóc mu przebudować dział, uaktualnić go i wysprzątać.

Okres próbny to już standardowo: trzy miesiące liczone od dziś.

AD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 10:36   

fajnie :)
powodzenia!
_________________

 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 11:01   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Super pomysł!
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 11:04   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Asaurus to osoba z dobrą wyobraźnią przestrzenną i fachową wiedzą, zatem sądzimy, że taki koordynator będzie dobrą pomocą dla użytkowników. Asaurus, powodzenia :D
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Asaurus 
Arg!



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1315
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 19:32   
   Zwierzątka: Raum,Godryk,Fejn,Qworonog,Castiel,Inias,Lugh,Liczący,Lekki


Dzięki za wiarę i ciepłe przyjęcie. Ogólny zamysł co i jak polepszyć już jest od dłuższego czasu, także pozostaje zabrać się za zamiatanie.
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 19:37   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Asaurus, powodzenia! Cieszę się bardzo :D

Do MT - czy sklonujecie jeszcze jakiegoś Asaurusa do działu o leczeniu?
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 19:38   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Pyl napisał/a:
Do MT - czy sklonujecie jeszcze jakiegoś Asaurusa do działu o leczeniu?


Jeśli będzie odpowiednia ku temu osoba, tak.

Na razie nie ma, ale może się kiedyś zjawi.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Czw Wrz 20, 2012 19:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 19:40   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Off-Topic:
Szkoda, że klonowanie nie działa :(
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 14:06   

Może nie wszyscy zauważyli (bo ja akurat nie od razu), Asaurus zrezygnował z moderowania działem klatek i wyposażenia (poniżej cytat wiadomości w ShoutBoxie).
Asaurus napisał/a:
W związku z zachowaniem Kareny i Devony na forum, dzisiaj poprosiłem o zdjęcie mi rangi moderatora działu klatek i wyposażenia. Wszystkim użytkownikom, jak i modteamowi chciałem podziękować za współpracę, a zarazem zapewnić, że na razie nie opuszczam forum.


Chciałam tylko zauważyć, że nawet słowa nie zamieniłam prywatnie z Asaurusem od bardzo długiego czasu. Nawet bym tego wpisu nie zauważyła, gdyby nie informacja na podforum o rezygnacji. Przykro mi, że ktoś odwetowo rezygnuje, a później przerzuca na mnie odpowiedzialność :( . Niestety, nie dotarła do mnie informacja, jaki mam związek z tą decyzją.

Niemniej jednak dzięki Asaurus za Twój wkład w dział klatek, mam nadzieję, że nadal będziesz "opiekował się" stworzonym przez siebie kalkulatorem.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
Ostatnio zmieniony przez Devona Wto Gru 03, 2013 14:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 14:17   
   Zwierzątka: szczurze damy


Szkoda tylko, że odejście jest najpewniej spowodowane przez pryzmat oceny sytuacji pod wpływem innych osób. Z Asaurusem również od bardzo długiego czasu nie zdążyłam zamienić ani słowa. Przykre, że brakowało kontaktu przez PW z Administracją nawet w sprawie zdjęcia rangi. Niemniej jednak za wkład w dział "Klatki i Wyposażenie" bardzo dziękujemy ;)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 14:35   

Pyl, rozmyślnie napisałam publicznie ten wpis i dobrze go przemyślałam. Nie ma żadnego nieporozumienia, które mogłabym przez PW załatwić, bo od dawna w ogóle nie mam kontaktu z Asaurusem. Jedyna rzecz, do której mogę się odnieść, to publiczne oskarżenie w SB, z którego dowiedziałam się, że z mojego powodu ktoś rezygnuje, chociaż nic się między nami nie wydarzyło, bo w ogóle nie wymieniamy wiadomości od dłuższego czasu. Nie widzę "prywatnego podjazdu" w treści swojego wpisu, chciałam poinformować wszystkich użytkowników o zaistniałej sytuacji, bo ranga została zdjęta, a nie było komunikatu. Chyba nie ma w tym nic dziwnego, że nie chcę być kojarzona z tą rezygnacją, skoro nie miałam z nią w ogóle nic wspólnego, dowiedziałam się o całej sprawie z podforum PO FAKCIE.

/dopisek
Wypowiedź o swojej ocenie sytuacji wyróżniłam z komunikatu, bo to moje stanowisko. Nie chcę nadużywać rangi w sprawie poniekąd prywatnej, uważam jednak, że moderator/administrator także ma prawo się bronić w sytuacji nieprawdziwych oskarżeń. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi do mnie bezpośrednio - jak zawsze można pisać PW.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 22:07   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Off-Topic:
Devona napisał/a:
Chyba nie ma w tym nic dziwnego, że nie chcę być kojarzona z tą rezygnacją, skoro nie miałam z nią w ogóle nic wspólnego, dowiedziałam się o całej sprawie z podforum PO FAKCIE.

Gdyby nie ten post, wpis z SB zaraz zmarły śmiercią naturalną.
Większość osób go nie zauważyła i dopiero po Twoim wpisie tu, zaczną Cię z tym kojarzyć. :P


Też bym wolała, żeby wszelkie żale zostały wyjaśnione poza forum.
Asaurus zrezygnował zapewne w ramach solidarności z AD, a nie pod wpływem jakichkolwiek osobistych zatargów z MT. Owe żale i nieporozumienia skoro nie mogą być tu omawiane, w mojej opinii, powinny być w całości rozgrywane poza forum.
Skrawki informacji budzą jedynie niesmak, a niczego nie tłumaczą.
Jest mi przykro to wszystko czytać, choć nie mam pojęcia, co się dzieje i dlaczego.
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 16:39   

Off-Topic:
A może byście skończyli prywatę i przestali wieszać psy oraz wydawać opinie, znając jedynie 'wersję" 'jednej strony? Bo czarno-białe to to na pewno nie jest.



Asaurus, dzięki wielkie za kalkulator i że Ci się chciało działać w tym dziale :)
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 20:33   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Cytat:
Asaurus, dzięki wielkie za kalkulator i że Ci się chciało działać w tym dziale :)

Ja również dziękuję w imieniu swoim i tych wszystkich użytkowników, dla których Twój kalkulator był megapomocą na początku przygody z ogonkami (sama często do niego odsyłałam użytkowników tego forum oraz chętnych do adopcji moich deteciaków a także ludzi ze Szczurzych Adopcji) :kwiatek:
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 11:40   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Kalkulator jest super. :) Szkoda, że Asaurus odchodzi.


Cytat:
w której AD pozostałaby w zespole i wspólnie z nami zajęła się rozwiązywaniem problemu.

? Modzi pierwsi napisali o tym... ocb?

Czasem problemy prywatne zbiegają się z tymi forumowymi i dlatego bierze się urlop, nie po to, aby uciekać. Jakkolwiek by nie było, mam nadzieję, że rozwiążecie problemy i mod team będzie sprawnie działać. :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12