Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zachowania związane z jedzeniem
Autor Wiadomość
marchewa192 


Dołączyła: 27 Maj 2009
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 14:24   wywracanie i zakopywanie miski
   Zwierzątka: trzy szczurasy


Co moze oznaczac kiedy moje ogonki (a szegolnie Mycha - najstarsza) wywracaja miske z jedzeniem albo zakopuja jedzenie w niej i sisiaja na nie!? wszystkie tak maja czy tylko moje!?
_________________
moje trzy ogoneczki
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 14:26   

Było. Szukaj najpierw w tematach juz istniejących.
 
     
H. 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2925
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 14:34   
   Zwierzątka: doge


Dokładnie, było. Temat zamykam.
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 19:34   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Scalone z "Wywracanie i zakopywanie miski", "Zakopywanie jedzenia"
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
ewela9 
Nela :*



Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 21
Skąd: Jawor
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 15:58   

Moja Nela zawsze w nocy buszuje i przewraca miski po całej klatce ale pierw wszystko zjada :)
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 22:06   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Moje już przestały zakopywać polarkami miskę, przeszło im :) Za to miska z ziółkami najczęściej jest pusta, a ziółka lezą na półce i są z niej zbierane, wedle uznania. Hinata ostatnio też zaczęła brać po kilka ziarenek czy granulek z miski i uciekać na dół, żeby jeść :|
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
sylwikk 


Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 116
Skąd: dupa
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 12:41   

u mnie Pralka wszystko znosi z 4 pięterka na trociny dosłownie WSZYSTKO:(
zawsze3 maja pełną dosc sporą michę (ok 12 cm średnicy) wypełnioną po brzegi zarciemi Pralka do poki w misce nie bedzie czysto znosi to na dół, co najdziwniejsze robi tak tez z różnymi papkami, miesem, nawet kus kusem....
nie powiem wkurza mnie to wiec zeby utrudnic jej sprawe wyjelam drabinki, to teraz nie dosc ze znosi to robi przy tym kupe chclasu.. jak to 300 gramowe cielsko zestakujace z 15-20 cm...
i mimo iz maja kupe jedzenia na dole zjesc mi spokojnie nie daja... ustawiaja sie na gorze i udaja biedne zaglodzone grubasy...
juz nie mówiac ze Pralka upodobala sobie miske do sikania...
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 20:32   
   Zwierzątka: brak


A nie możesz stawiać im misek na dole? ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
sylwikk 


Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 116
Skąd: dupa
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 15:32   

nie bo wtedy zasypią je trocinami wiec z dwojga złego wole zeby na górze stały:P
 
     
kaaatarzyna999 


Dołączyła: 12 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 12:49   
   Zwierzątka: szczur - Stinki:)


amoj szczurek - i to zawsze w nocy - przewraca misecZke z piciem.. nie wiem czemu i nie wiem co to znaczy:p nie rob i tego w dzien, lecz zawsze w nocy. gdy rano wstaje miseczka jest juz na druga strone a sciolka zmoczona:(
 
 
     
Pyzia 



Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 62
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 15:17   
   Zwierzątka: Szczurzyce-Pyzia i niebawem Kikyo <33


kaaatarzyna999, ja na Twoim miejscu kupiłabym poidełko, znacznie wygodniejsze.
_________________
Ze mną: Pyzia <3, Pączek (vel Kikyo) <3, Sui <3
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 15:45   

kaaatarzyna999, kup poidełko. Ponadto szczurki to zwierzęta nocne - w ciągu dnia głównie śpią a szaleją w nocy, więc poszukaj towarzystwa dla swojego szczura. Na przykład poszukaj tu: http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=63 , transport zawsze się znajdzie do Twojego miasta.
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
katarzynka999 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 50
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 16:47   
   Zwierzątka: szczur


dzieki:)) poidelko w moim przypadku raczej odpada bo on sobie bierze wodw w lapki i myje sie caly:) ale kupilam miseczki ktore przyczepia sie do klatki:) na pocztku probowal je przewrocic ale gdy zobaczyl ze to nie skutkuje dal spokoj ..na szczescie:) :)
_________________

 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 17:36   

katarzynka999, dobrze że znalazłaś rozwiązanie :) Ale towarzysza dla szczurka tak czy siak powinnaś poszukać, bo szczury są bardzo stadnymi zwierzętami i do prawidłowego funkcjonowania potrzebują towarzystwa tego samego gatunku. temat o tym: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1521
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
katarzynka999 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 50
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 18:11   
   Zwierzątka: szczur


no tak tylko watpie zeby Stinkuch sie przyzwyczail do kogos nowego...a ja nie umialabym sie zajmowac dwoma na raz:( wiele z moich znajomych mialo kilka szczurow i one sie zagryzaly:( albo gryzly w ogole, klocily o jedzenie, o miejsce.. pozatym kiedy kupowalam go, w sklepie byl jedyny w akwarium i Pan sprzedawca mowil ze mial tylko jednego i chce wysprzedac zwierzatka bo planowal remont.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12