Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Mar 12, 2014 23:46
Ban dla użytkowniczki baradwys i zabranie rangi
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 10:53   Ban dla użytkowniczki baradwys i zabranie rangi
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


W dniu dzisiejszym na użytkowniczkę baradwys zostaje nałożony stały ban.

W toku trwającej właśnie dyskusji dotarł do mnie sygnał, że użytkowniczka ta, by czytać niedostępne dla niezalogowanych działy, loguje się na konto użytkowniczki Bel. Skrypt forum jest zbyt ubogi, żeby udowodnić to wprost, ale w porozumieniu z Bel i za jej zgodą zmieniłam hasło do jej konta. W dniu wczorajszym, podczas gdy Bel płynnie korzystała z forum, na jej adres mail przyszło powiadomienie o pięciu nieudanych próbach logowania. Adres IP nie zgadzał się z adresem IP Bel, należał do sieci Play, podobnie jak ostatni adres IP, z którego korzystała użytkowniczka baradwys.

W 2009 roku użytkowniczka Bel korzystała z forum na komputerze użytkowniczki baradwys, wtedy to prawdopodobnie hasło zostało przez baradwys odkryte, a potem wykorzystywane do momentu, aż nie zostało zmienione przeze mnie w tym tygodniu.

Za kradzież konta i nieetyczne zachowanie użytkowniczka baradwys zostaje ukarana banem.

Za miganie się od odpowiedzialności za problemy związane z własną hodowlą, twierdzenie, że nie ma dostępu do forum, a potem czytanie go z cudzego konta bez zgody tej osoby, użytkowniczce baradwys na stałe zostaje zabrana ranga Hodowcy. Temat jej hodowli zostaje na razie otwarty wyłącznie(!) do wyjaśnienia sprawy panujących w jej domu warunków. Tematy miotów już urodzonych zostaną otwarte do dyspozycji "domków", jednak z wyraźnym opisem, że hodowca utracił na forum wiarygodność, a więc jego hodowla przestaje być uznana do odwołania.

Decyzja została podjęta większością głosów dostępnego składu MT, z wyłączeniem osób przebywających na ogłoszonych urlopach.

Parę słów ode mnie:

Jeśli chodzi o szacunek do cudzej prywatności, jestem na tym punkcie wybitnie przeczulona. Wszelkie tego typu nadużycia będę ukrócać, w czym jestem dzielnie wspierana przez resztę Ekipy. Za co im teraz otwarcie dziękuję.

Osobom zainteresowanym przedstawię na ich prośbę pdf, w którym jest wyszczególniona próba błędnych logowań na konto użytkowniczki Bel.

Z rozmów z Bel wynikało, że taki proceder mógł trwać długo. Użytkowniczka baradwys wiedziała o rzeczach, o których nie mogła wiedzieć. Tym samym, choć na podstawie poszlak, sprawa jest dla MT jasna.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12