Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[Łódź] Zamówienie karmy Labofeed B
Autor Wiadomość
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 06:33   [Łódź] Zamówienie karmy Labofeed B

Witajcie :)

Od dłuższego czasu przeszukiwałam oferty rynkowe dotyczące karm. Oczywiście szukałam czegoś co byłoby jak najlepsze dla dziewczyn i jednocześnie nie uderzało mnie zbyt mocno po kieszeni i po nosie (przy użyciu VL RC trzy kupki potrafiły "zapachnić" cały pokój) ;) Tak metodą eliminacji uznałam, że kryteria te najlepiej spełnia Labofeed B.
Doszukałam się tylko jednej wady Labofeeda - trzeba zamówić od razu 25 kg :roll: Chociaż po chwili namysłu i to okazało się zaletą, ponieważ robiąc wspólne zamówienie można przy okazji poznać część zaszczurzonych ze swojego miasta i okolic ;)

Niezbędne "cyferki" ;)

Waga jednego worka: 25 kg
Koszt jednego kg karmy to ok 4zł 60gr (dokładnie podam później, bo to TŻ zamawiał)

1. Ja biorę 5 kg
2. Osoba z forum również 5 kg
3. Kolejna osoba z forum - do konsultacji

Wolnej karmy zostaje więc od 5 - 15 kg, dokładne dane podam wieczorem :)

Jeśli ktoś się zdecyduje, to najlepiej od razu na 5 kg (łatwiej zważyć ;) ) Aczkolwiek jeśli nikt nie zdecyduje się na taką ilość pewnie zdecyduję się rozważać po mniej (aczkolwiek nie przesadzajmy, przy tej cenie karmy nie będzie chciało mi się bawić w rozważanie po mniej niż 1-2kg)

Jeśli chodzi o odbiór - podam później przybliżoną datę przyjścia paczki. Mieszkam w okolicach manufaktury. I prosiłabym odbierać dość szybko, ponieważ u mnie będą za kilka dni robione "poprawki" mieszkania, czyli mały remont, a za dwa dni będę miała również tymczasy, czyli dodatkową klatkę, a co za tym idzie miejsca będzie niewiele
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 14:07   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


Ebia, nie wiem, czy to już jestem zapisana, ale ja bym poprosiła 5kg :) jeśli będzie brakowało chętnych, to wezmę więcej.
skontaktuj się z ko93.

Off-Topic:
będę zamawiać zrębki wędzarnicze. właśnie szukam dobrej aukcji
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 15:25   

majlena, tak, to Ty jesteś zapisana na 5 kg :) Osoba "do konsultacji" to właśnie ko93, to z nią wymyśliłyśmy zamówienie Labofeeda, jak byłam u niej pomiziać ślepaczki Bubci :)
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 17:30   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


dobra, to jak braknie chętnych, to ja wezmę max 10kg. :) najlepiej jednak 5kg, bo nie wiem, czy będą chciały jeść.
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Hanka_i_Medyk 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 189
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 09:31   
   Zwierzątka: Szczury


UWAGA! Dostałam wiadomość od wytwórni, że w związku z inwentaryzacją wytwórnia będzie nieczynna od 17.12.2012 do 03.01.2013. Ostatnie wysyłki będą realizowane 04.12.2012 i 11.12.2012, a pierwsza w nowym roku 08.01.2013.

W związku z powyższym, jeśli macie zapotrzebowanie na paszę, to ostatnie zamówienia muszą wyjść nie później niż na początku grudnia.
_________________
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 11