Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
schronisko TARA- wspólny wyjazd
Autor Wiadomość
trixy 


Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 17:16   schronisko TARA- wspólny wyjazd

[nie wiem gdzie to umiescic, w razie gdyby bylo zle, prosze o przeniesienie :oops: ]

Witajcie, planuje wyjazd do schroniska dla koni Tara na majowke (tutaj o samym wolontariacie -> http://fundacjatara.info/sub,pl,wolontariat.html ) Mysle ze bylaby to praca polaczona ze swietna zabawa. Tylko nie mam koniolubnych znajomych, a jechac samemu- pierwszy raz- mi sie nie widzi :roll: Moze ktos z Was by sie skusil? :D Chcialabym pojechac 29.04 (pks'em z Warszawy). Jednak najblizsze dwa tygodnie mam wolne, wiec moglibysmy i kiedy indziej ;) A do kiedy to juz w zaleznosci ile sie tam wytrzyma.
Pomoc w schronisku w majowke na pewno odciazylaby tamtejsze osoby bo przeciez sa to dni wolne od pracy. Wydaje mi sie ze jest to wspanialy sposob na spedzenie kilku wolnych dni, anawet jezeli nie zdecydujecie sie pojechac teraz ze mna, to moze w przyszlosci :D Dopoki fundacja istnieje dopoty na pewno bedzie potrzbowala wolontariuszy.
Zapraszam na wspolny wyjazd :)
Monika
Ostatnio zmieniony przez trixy Czw Kwi 26, 2012 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 06:17   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


ciekawe... a gdzie na stronie jest jakaś info o możliwości przyjazdu? a gdzie będziesz spała? oni teraz chyba bardziej potrzebują ludzi do budowy stajni, tak? a na czym praca by polegała?
nie znam się, ale wydaje mi się, że szkoda, że ludzie nie mogą adoptować tych koni. zostają one w schronisku do końca życia.

edit:
dzięki, Oli. znalazłam już odpowiedzi.
kurczę, taki wyjazd "pachnie" mi włóczykijem, harcerstwem i przygodą. super :)
zdaj relacje, jak tam będziesz.
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 15:20   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Na majówke żadne odciążenie z pracy raczej nie wchodzi w gre :P Stada ludzi sie tam zjeżdżają, owszem, ale plan pracy zawsze jest napięty na takie dni :) Pracy zawsze jest o wiele więcej niż ludzi.

Byłam w schronisku raz i niestety tylko jeden dzień, ale to wspaniałe miejsce, bardzo polecam :)
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
trixy 


Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 15:24   

No wlasnie :mrgreen: a w cieplejsze dni ponoc mozna rozbic tam namiot
Ale tym razem chyba nie pojade, nie mam z kim. Mam nadzieje, ze w przyszlosci znajde kogos chetnego na podroz :]
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 15:33   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


Ja w wakacje bym chciała pojechać :mrgreen: na razie odpadam, bo matura, ale daj znać
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 15:45   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Teraz ja też odpadam, bo matura. Ale w wakacje chciałabym sie wybrać na troche, o ile mnie praca nie uziemi.
Też nie mam z kim niestety :( Jedyna chętna koleżanka pracuje tak, że nie ma szans na urlop.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
trixy 


Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 23:44   

Ponawiam propozycję wyjazdu! Chciałabym jechać w pierwszej połowie lipca. Jest ktoś chętny?
 
     
Nikky 


Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 387
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 13:11   
   Zwierzątka: 5 szczurów, pies, 4 koszatniczki, 2 papugi


trixy, jestem z Warszawy, wstępnie chciałabym jechać z moim chłopakiem, ale niestety w sierpniu :(
 
     
trixy 


Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 13:15   

To mogłabym jechać z Wami? Tzn. nie wiem jeszcze jak tam moje plany na sierpień. Odezwij się, proszę, jak będziesz wiedziała konkretniej kiedy jedziecie :)
 
     
Nikky 


Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 387
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 16:44   
   Zwierzątka: 5 szczurów, pies, 4 koszatniczki, 2 papugi


Jasne, im więcej tym lepiej, ale muszę jeszcze z rodzicami pogadać :(
 
     
trixy 


Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 20:04   

Hej, jak tam? Może ktoś ma ochotę jechać w tym tygodniu np. zachaczając o przyszły? Albo jakoś później we wrześniu? Albo jeszcze później, ale to już tylko w weekend?
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 16:52   
   Zwierzątka: brak


trixy, czy temat jest nadal aktualny?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
trixy 


Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 17:52   

Z mojej strony tak :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 11