Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pon Gru 23, 2013 14:11
[polecam] [Warszawa]- RTG - Gdzie zrobić dobre RTG szczurowi
Autor Wiadomość
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 15:07   [polecam] [Warszawa]- RTG - Gdzie zrobić dobre RTG szczurowi
   Zwierzątka: ogony


Chyba śmiało mozna powiedzieć, że najlepsze zdjęcia w Warszawie robią w lecznicy Bemowo na Powstańców Śląskich 101 (koło przystanku Wrocławska). W tej klinice podobno rewelacyjne zdjęcia robi dr Żak, ale z doświadczenia wiem, że inni lekarze tez potrafią zrobić ładne zdjęcie. Koszt nie jest duży - za 5 ujeć Heni (bo mała się poruszyła) na 2 kliszach zapłaciłam niecałe 110 zł. Za klisze w całości złe się nie płaci. Dr Żak dodatkowo potrafi stwierdzić, na podstawie zdjęcia, czy szczurkowi, tak "na oko" coś jest, czy nie.
Strona lecznicy: http://www.bemowo-wet.com.pl/

Dobre zdjęcie rtg - druga część postu

[ Komentarz dodany przez: Juni: Pon Sty 29, 2007 13:03 ]
podzielone - Juni
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Sob Lut 02, 2008 14:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 20:33   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


W tej chwili rentgenem dysponuje również lecznica Oaza, ul. Potocka 4.

Koszt zdjęcia: ok. 60 zł

Polecam! Na miejscu znajduje się atlas z którym można porównać zrobione zdjęcie, a także uzyskać poradę od znakomitych fachowców.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Asaurus 
Arg!



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1315
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 11:55   
   Zwierzątka: Raum,Godryk,Fejn,Qworonog,Castiel,Inias,Lugh,Liczący,Lekki


My tam robiliśmy dwa razy zdjęcia. Za pierwszym razem Hymirowi Dr Żak zrobiła od pierwszego strzału, bardzo wyraźne i dokładnie je opisała. Za drugim razem trafiliśmy na jakąś inna panią Dr i to była kompletna porażka. Nie dość, że robiła zdjęcie z drugiego pomieszczenia nie pomagająć mi w ogóle przy przytrzymaniu Cida to nawet nie poczekała aż przestanie się ruszać czy nawet nie zapytała czy już przestał [bo i tak z tamtego pomieszczenia nawet nie widziała szczura]. W rezultacie zdjęcie było rozmazane, powtórki nie było bo kobieta stwierdziła, że jest ok. Opisu także nie było żadnego. Na podstawie tego zdjęcia Dr Wojtyś stwierdziła, że Cid ma wielki guz w tchawicy - w rzeczywistości to była standardowa szczurza kostka rozmazana na kiepskim zdjęciu. Na Powstańców Śląskich ceny są bardzo wysokie a obsługa średnio kompetentna i arogancka, dlatego od tamtego czasu zawsze jeździmy do Oazy gdzie zdjęcia są wyraźne, tańsze, robione na nowym sprzęcie dostosowanym do małych zwierząt a lekarze nie mylą się z oceną tego co widzą na zdjęciach.
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 02, 2008 14:12   

Dla mnie na powstańców jest za drogo i za daleko. Poza tym, jak pisał Asaurus, jak się nie trafi na dr Żak, to lipa.
O wiele taniej (25-30) i do skutku, a równie dobrze robią rtg także w Hematowecie.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 14:14   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Viss, w Hematowecie owszem zdjęcia zrobili tanio, ale w sumie z 4 zdjęć chłopaków i dwóch zdjęć Shane Tess tylko 2 nazwałabym dobrymi. Reszta jest przyzwoita, ale do dokładnej diagnostyki się nie nadaje.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:20   
   Zwierzątka: ogony


Asaurus napisał/a:
Na Powstańców Śląskich ceny są bardzo wysokie

Za 1 kliszę (2 ujęcia) w Oazie zapłaciłam 60 zł, za to samo na Powstańców 70 zł.
Uważam, że nie ma co skreślać tej lecznicy, może ktoś będzie potrzebował, ale osobiście wolę Oazę, bo: wetki zawsze uprzejme, chyba każda potrafi zrobic odpowiednio wyraźne zdjęcie. Są też wyrozumiałe dla mnie, że nie chcę być przy zdjęciu. Na Powstańców zawsze na mnie za to burczeli ("a pani myśli, że kto przytrzyma szczura?"), a w Oazie zawsze jest albo lekarka "szpitalna", albo ktoś inny z personelu, kto szczura przytrzyma. Poza tym, w Oazie nie ma potrzeby jeżdżenia ze zdjęciem - opis jest od ręki i na miejscu.

Do Hematowetu nie jeżdżę z przyczyn nieustających uraz osobistych.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
H. 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2925
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 10:25   
   Zwierzątka: doge


Dane dalej aktualne?
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 10:46   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Erato, aktualne.

Do listy można dołączyć możliwość wykonania zdjęć w lecznicach:

Anima na Potockiej
Medicavet
Ogonek
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 10:50   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Ja bym tylko dodała, że chyba najlepsze zdjęcia wychodzą dr Kliszczowi z Ogonka.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 15, 2011 11:58   

quagmire napisał/a:
Ja bym tylko dodała, że chyba najlepsze zdjęcia wychodzą dr Kliszczowi z Ogonka.
zgadzam się w 200% procentach.
I jeszcze zmieści 4-5 szczurów na 1 kliszy. :shock:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14