Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Pią Maj 04, 2012 10:37
[WROCŁAW] Przyjmę pod swój dach dwóch chłopaków.
Autor Wiadomość
Chynaa 



Dołączyła: 02 Lis 2011
Posty: 562
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 04:35   [WROCŁAW] Przyjmę pod swój dach dwóch chłopaków.
   Zwierzątka: Lennon, Zak, Mike (Michael)), Pies Pumba


Nicky został sam.

O czym musicie wiedzieć: jest chorowity, ale to - jak wynika z wpisu - ciągnie się od bardzo długiego czasu (z winy pewnej wetki nie leczone zapalenie płuc do pewnego momentu). Nie zaraża. Ma ok. roku i 6 miesięcy. Łysolek. Przyjazny. Czyścioch: wyliże, "wyiska" i co tam jeszcze Mu przyjdzie do głowy na pewno. Weźmie "pod swoje skrzydła". Zaopiekuje się. Jest na zdjęciu w avatarze.

Szukam dla Niego dwóch kompanów, ale nie starszych niż pół roku. 3-4 miesiące byłoby świetnie.

E-mail: laskowska_anna@o2.pl

(W niedzielę [01.04] będę po 18.00-19.00)

Pozdrawiam i czekam na odzew!
_________________
Opaki ^^ | Filipek [`], Kuodzio Synek Mamusi [`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz [`], Noel [`], Lijam [`], Adrian [`], Robert [`], Artur [`], Gem [`], James [`], Chris [`], Alan [`], Nicky [`], Paul [`], George ['], Lennon, Zak, Mike
Cierpię na zaburzenia psychiczne, których nabawiłem się przychodząc na świat. / M. Python
 
     
espada 



Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 09:53   

jeśli chcesz naszych chłopaczków to prosimy o wysłanie ankiety na pw :)
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11840
_________________
Ze mną: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11606

Za TM: Kwiecisty, Cizia, Brrunet, Facelia, Rakija, Tchórzyczka, Tentej, Dumbusia, Drechu, Tfetuś, Zygmunt, Borsuk, Sylwek, Malinka, Maćko, Siusia, Szisza, Kret, Nesti, Abies, Holly, Czili, Kofi, Liczi, Gucio
 
 
     
Chynaa 



Dołączyła: 02 Lis 2011
Posty: 562
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 18:47   
   Zwierzątka: Lennon, Zak, Mike (Michael)), Pies Pumba


espada napisał/a:
jeśli chcesz naszych chłopaczków to prosimy o wysłanie ankiety na pw :)
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11840


To znaczy to jest tak, że już czartoria "ma" dwóch chłopców dla mnie, że tak to nazwę. Nie podobają mi się sformułowania "mieć" etc., ale dwóch chłopaków czeka.

Dlaczego ankieta na pw?
_________________
Opaki ^^ | Filipek [`], Kuodzio Synek Mamusi [`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz [`], Noel [`], Lijam [`], Adrian [`], Robert [`], Artur [`], Gem [`], James [`], Chris [`], Alan [`], Nicky [`], Paul [`], George ['], Lennon, Zak, Mike
Cierpię na zaburzenia psychiczne, których nabawiłem się przychodząc na świat. / M. Python
 
     
espada 



Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 18:56   

chłopcy są u mnie i czartorii (w jednym domu), ankieta nie musi być na pw, może być jawnie na wątku jeśli wolisz; chodzi o tą standardową ankietę przedadopcyjną
_________________
Ze mną: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11606

Za TM: Kwiecisty, Cizia, Brrunet, Facelia, Rakija, Tchórzyczka, Tentej, Dumbusia, Drechu, Tfetuś, Zygmunt, Borsuk, Sylwek, Malinka, Maćko, Siusia, Szisza, Kret, Nesti, Abies, Holly, Czili, Kofi, Liczi, Gucio
 
 
     
Chynaa 



Dołączyła: 02 Lis 2011
Posty: 562
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 10:27   
   Zwierzątka: Lennon, Zak, Mike (Michael)), Pies Pumba


espada napisał/a:
chłopcy są u mnie i czartorii (w jednym domu), ankieta nie musi być na pw, może być jawnie na wątku jeśli wolisz; chodzi o tą standardową ankietę przedadopcyjną


Ankietę wypełniłam, poszła na pw.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba... a zresztą nie mam nic do ukrycia. :)

"1. Czy ma już szczury? Jeśli nie, nie wydawaj mu jednego szczurka skazując go na samotność! Zachęć do adopcji dwóch szczurków lub odmów. Nie spiesz się!

Do tej pory miałam pod opieką trzynaście Szczurków.


2. Czy posiada klatkę? Poproś o zdjęcie i podanie wymiarów. Szczurki są warte tego, by mieszkały w odpowiedniej klatce.

Zdjęcie zrobione kilka minut temu:
http://s254.photobucket.c...rent=klatka.jpg

Dodatkowo jest doczepiony długi "korytarz", który dostałam od Przyjaciółki. Na tym zdjęciu go nie ma.
Co do wymiarów: szukałam miarki, ale nie mogę znaleźć. Pół godziny temu prosiłam Mamę żeby mi ucho zakropliła, pracuje, nie chcę Jej zawracać znów głowy, mam nadzieję, że zrozumiesz.
Opisowo: kiedy przy niej staję "kuweta" sięga poniżej kolan a góra kończy się w okolicach szyi.



3. Do jakiego weterynarza chodzi? Jeśli nie ma szczurków, poleć weta rekomendowanego na forum.

Od wielu lat chodzę do dwóch Wetów: dr Mariusza Kniata ( http://www.znanylekarz.pl...erynarz/wroclaw ) oraz, w tej samej przychodni, Pani Magdaleny Stasiowskiej ( http://www.znanylekarz.pl...erynarz/wroclaw )
(Spacje wstawiłam specjalnie żeby linki "działały").
Jednak, jeżeli coś się dzieje a nie znamy przyczyn ("dziwne" przypadki) jadę do dr Piaseckiego.



4. Czym zamierza karmić szczurki? Jeśli to będą pierwsze szczury, poleć markę karmy. Jeśli karmi swoje szczury kiepską karmą, poleć dobrą karmę.

Na pierwszym miejscu Xtra Vital (beaphar), bo za nim przepadają... przepadały. Teraz sytuacja jest "nieciekawa".
Poza tym, m. in. rat complete Versele-Laga.
I różne dodatki z Herbal Pets.
(Teraz jeszcze dodam: miękkie jedzenie, warzywa, owoce, gerberki, co jakiś czas - ale nie za często! - ser, jajko etc.)


5. Czy zamierza rozmnażać szczury? Jeśli zamierza - odmów wydania szczurów.

Nie, od zawsze tylko chłopcy i nigdy nie myślałam o rozmnażaniu.



6. Czy będzie raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków?

Oczywiście.



7. Czy ma w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, zapytaj o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.

Są. Dwa Psy i cztery koty. Ale nie wpuszczam ich do pokoju. Kiedy mnie nie ma również nie mają możliwości się doń dostać.
Tak było zawsze. "Niepisane prawo."



8. Jak rozwiąże sprawę wyjazdów?

Jestem cały czas we Wrocławiu, nie wyjeżdżam.



9. Jak będą wyglądały wybiegi?

"Skonstruowałam" wszystko tak, by nie doszło do gryzienia kabli i innych sytuacji, w których mogłaby się stać im krzywda.
Twoje chłopaki są za młode na wybiegi.
Ale branie na ręce itd. - jak najbardziej!

Pozdrawiam!

Anna"
_________________
Opaki ^^ | Filipek [`], Kuodzio Synek Mamusi [`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz [`], Noel [`], Lijam [`], Adrian [`], Robert [`], Artur [`], Gem [`], James [`], Chris [`], Alan [`], Nicky [`], Paul [`], George ['], Lennon, Zak, Mike
Cierpię na zaburzenia psychiczne, których nabawiłem się przychodząc na świat. / M. Python
 
     
espada 



Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 15:09   

Twoja ankieta została rozpatrzona pozytywnie ;)
_________________
Ze mną: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11606

Za TM: Kwiecisty, Cizia, Brrunet, Facelia, Rakija, Tchórzyczka, Tentej, Dumbusia, Drechu, Tfetuś, Zygmunt, Borsuk, Sylwek, Malinka, Maćko, Siusia, Szisza, Kret, Nesti, Abies, Holly, Czili, Kofi, Liczi, Gucio
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 17:03   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Chynaa, domyślam się, że nieaktualne?
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Maj 04, 2012 10:37   

Brak odzewu. Zamykam.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12