Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Śro Kwi 25, 2012 09:19
[Ostrowiec Św.] Oddam szczurki młode :D DS
Autor Wiadomość
Noxa 



Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 328
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 11:44   
   Zwierzątka: Pięć szczuropaskudów


kylu, spójrz jak to wszystko obiektywnie wygląda.
Na pierwszej stronie- zdjęcie samicy i samca z podpisem że to rodzice, później filmik z matką- której imię pojawiało się na forum wcześniej. Nie jesteśmy wszech wiedzący, nie mogliśmy mieć pojęcia że te szczury mają tak samo na imię jak poprzednie, a pomijając tą informacje to wszystko wygląda jak celowe rozmnożenie. Tego na forum się nie popiera, ba, regulamin tego zabrania.

Off-Topic:
Dodatkowo, pragnę zwrócić Twoją uwagę na ton w jakim się wypowiadasz, niestety jest on odrobinę opryskliwy, zbyt ironiczny, większość Twoich słów wybrzmiewa mi w głowie co najmniej podniesionym tonem. Osobiście, podczas adopcji szczurków zależy mi na dobrym kontakcie z poprzednim właścicielem, szczególnie jeśli chodzi o adopcje malucha z wpadkowego miotu. Dlaczego? Chodzi chociażby o kwestie zdrowia rodziców i rodzeństwa mojego maleństwa. Mają jedynie 3 szczury z różnych miotów, każdy miot liczył 10+ szczurów, to daje minimum 30 nowych właścicieli do ogarnięcia- nie sposób tego zrobić, dlatego jeśli coś się dzieje to informacji będę poszukiwała u "dziadków" miotu- bo tak jest dużo szybciej. Niestety sądząc po Twoich wypowiedziach, nie czuje ażeby taki kontakt był możliwy. Jest to przykre, bo zapewne nie jestem jedyną osobą która ma takie odczucia i z tegoż powodu zrezygnuje z adopcji Twoich maluchów.


Mam tylko nadzieję ze wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane a maluchy znajdą nowe, kochające domki :kciuki:
_________________
Moje Tuptaki zapraszają (;

ze mną: Kłapouszek, Villemo, Dolg, Jaskier, Łizel i Wacław Nostromo de Pip :D

za TM biegają: Zgryzek, Dejmon, Kangurek, Miki, Virion, Kamyk, Blum, Hachiko vel Haczyk, Gizmonek, Tygrysek oraz Placek
 
 
     
nubijka 
miłośniczka brzydoty



Dołączyła: 30 Maj 2011
Posty: 987
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 18:43   

kylu, ja się "bawię" w detektywa jak mam oddać w adopcję szczura, bo nie wyobrażam sobie oddać go komukolwiek. Zadałam proste pytanie, bo skojarzyłam fakty.
Mam nadzieję, mimo wszystko, ze ogony znajdą dobre, odpowiedzialne domy....
Ps- a co się stało tej szczurzycy, którą miałeś w styczniu?
_________________
moje kochane łapki: pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka, Mała Bliźniaczka, Romuś, Danusia/Danio, Dzikuska, Karolcia, Mysza- AZYLANT, Zuzia, Agatka, Fela, Łapka i Golasek z DT :(
>>nubijkowo<<
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 19:45   
   Zwierzątka: brak


Kylu, takim agresywnym zachowaniem tylko odstraszasz potencjalnych chętnych. Proszę o spokój i bardziej stonowane wypowiedzi. Nikt po Tobie nie "jeździ", więc nie masz powodów do odgryzania się. Otrzymujesz ostrzeżenie słowne.

Pozostałych użytkowników również proszę o niewdawanie się w niemerytoryczne dyskusje!
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 13:14   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Część postów nie na temat została przeniesiona do zamkniętego tematu: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12061

Jeden post Onii wyedytowałam. http://forum.szczury.biz/...p=727535#727535

Nie edytowałam postów kylu, gdyż konkretne odpowiedzi przeplatają się z całą resztą, która w tym przypadku niepotrzebnie nakręcała atmosferę.

Obecnie moderacja czeka na komplet wyjaśnień od autora. W związku z tym prosimy, żeby nie wdawać się z nim w pyskówki ani kłótnie. Jeśli ktoś wie, że nie utrzyma emocji na wodzy, a chce zadać jakieś dodatkowe pytanie, niech przekaże je Klusce, która z ramienia MT prowadzi korespondencję z autorem.


Jest to wątek pod wyjątkowym nadzorem. Dalsze prowokowanie kłótni - nieważne z której strony - będzie skutkowało ostrzeżeniami słownymi i/lub twardymi.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 17:30   

Otrzymałam od kylu wiadomość dotyczącą jego wątku adopcyjnego. Samica trafiła do niego zaciążona, miała chwilowy kontakt z samcem podczas ciąży - stąd zdjęcie.
Autor wątku kontaktuje się z osobami zainteresowanymi adopcją szczurków poprzez PW, zostanie również podpisana umowa adopcyjna.
Jeszcze jedna, czarna samiczka szuka domu stałego.
Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione, w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 18:44   

Kluska, nie wszystko zostało wyjaśnione - nubijka poruszyła konkretny wątek nt. samicy, którego wyjaśnienie może poddać w wątpliwość całe dotychczasowe wyjaśnienia autora. Chciałabym, żeby to też zostało wytłumaczone publicznie.
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 20:08   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Kasik, Kylu napisał w ostatnim swoim poście tu coś w stylu: Czy to grzech nazywać swoje szczury imionami poprzednich."

Wydaje mi się, że chodziło mu o tą samiczkę, do której wątpliwości miała nubijka;)
_________________
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 20:24   

Przypominam, że jest to wątek adopcyjny, dotyczy konkretnych zwierząt i dlatego proszę zaprzestać komentarzy dotyczących innych szczurów użytkownika kylu. Autor nie ma obowiązku publicznie podawać szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego. Dlatego dopóki nie ma dowodów na nieprawdziwość wyjaśnień podanych przez kylu, proszę załatwiać te sprawy przez pw.

Od tej chwili wszystkie posty nie na temat będą usuwane, a autorzy otrzymają ostrzeżenia twarde za łamanie regulaminu oraz ignorowanie uwag moderacji.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 22:05   

Temat zamykam z powodu wielokrotnego złamania regulaminu przez autora, więcej informacji można znaleźć tutaj: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12085.

Zespół moderujący jest w posiadaniu zdjęć, które świadczą o tym, że rozmnożona została szczurzyca już wcześniej będąca w posiadaniu autora wątku, rzekomo już nie żyjąca.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 12