Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 19:45
[Miot] Hera i gromadka.
Autor Wiadomość
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 17:57   [Miot] Hera i gromadka.

Jutro mina rowno 3 tygodnie jak przyszly na swiat.

Maluchy, ktorych nie powinno byc na swiecie.

Matka jest Hera, szczurzyca z czeskimi korzeniami, dumbo, black, rex LH (long hair). O ojcostwo jest podejrzany jeden z jej braci... Hades (standard, black, rex, LH). Nie wypowiem sie na temat osoby, ktora doprowadzila do takiego stanu rzeczy. Niestety, z pwodu jej karygodnych zaniedban 2 i pol miesieczna Hera zaszla w ciaze i urodzila gromadke maluchow.

2 grudnia 2006 roku Hercia urodzila w Warszawie (nie zdazylam sie zglosic po nia i jednego z jej braci...) 12 rozpiszczanych klusek. Byla na wpol dzika i nie pozwalala zajrzec do dzieci. Przez dwa tygodnie wydawalo sie, ze sobie poradzi. Niestety po dwoch tygodniach zabila pierwsze dwa maluszki, a dobe pozniej dwa nastepne.
Osoba u ktorej mala byla dopiero wtedy zajrzala pod podwozie samicy(ledwo jej sie to udalo..) i to co ujrzala przerazilo wszystkich wtajemniczonych. Hera ma ogromne zapalenie gruczolow mlekowych i sutkow. Stan zapalny objal wiekszosc z nich. Pod przednia lapka ma nawet ropien powstaly przy gruczole.

Nie ma sie co dziwic, ze zabila 4 dzieci, bol, ktory towarzyszyl ich ssaniu musial byc nie do zniesienia..

Niespelna trzytygodniowe maluszki oczywiscie zostaly natychmiast odseparowane od mamy. A sama Hera, wraz z owymi odseparowanymi dziecmi trafila w rece Angelsdream (za co bede jej dozgonnie wdzieczna). Angels leczy Here, karmi pipetka dzieciarnie i ma do calej gromady i do mnie anielska cierpliwosc.
Po swietach, jak malce sie troche usamodzielnia a stan Hery (no i moj..) sie troche ustabilizuje, jade po nie do stolycy..

Przezylo 8 maluszkow. 5 chlopakow i 3 samiczki (chyba ze jedna z nich zmieni plec na chlopca, bo sa problemy z okresleniem..).

4 dumbo i 4 standardki. Wszystko rex LH, jeden czy dwa moze double rex LH (niestety..).

Wktorce umieszcze tu zdjecia malych wyploszkow, ktorym angels wraz z asaurusem swoja metodycznoscia, cierpliwoscia i opiekunczoscia uratowali zycie.

Zdjecia produkcji ASAURUSA oczywiscie.. :)
Ostatnio zmieniony przez Kluska Pon Mar 26, 2012 11:53, w całości zmieniany 10 razy  
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:02   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Potwierdzam, bytność u mnie 8 klusek i mamy. Mama zdrowieje, malce choć malutkie jedzą i piją i chyba można napisać, że będzie dobrze.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:02   

ech, ludzka nie odpowiedzialność.

Niech maluchy zdrowo u Angels sie chowają :D :mrgreen:
A Ty Nezu wracaj do stabilnego stanu psychicznego :wink:
_________________

 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:04   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Trzymam kciuki za Hercię i maluszki! Angels, jesteście niesamowici...
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:07   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Ja wierze, że wszystko sie ułoży, że będzie dobrze, żadne z maleństwa już nie odejdzie, a Hera szybciutko powróci do zdrowia.

Trzymam kciuki za Angelsdream, żeby wytrzymała psychicznie i fizycznie odkarmianie tylu głodnych paszczek. No i czekam na zdjątka, bo one takie śliczne są... :serducho:

Załuję, że jednak nie ma więcej samiczek :(
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Juni
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:13   

Ojć... :-( Biedne maluszki. [*]

Trzymam kciuki za maleństwa i młodą mamusię.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:17   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Co do płci, to ja nie gwarantuję za swoje diagnozy - nie mam wprawy.
Dla chętnych zdjęcia są tu: >>>klik<<<

Do tematu potem wstawi zapewne Nezu jakieś wybrane i wykadrowane :)
Kratka ma 1cm/1cm.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
marhef 
Idiot.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1411
Skąd: Wroclove
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:25   

Pochwalę się, że jedna z samiczek trafi do mnie, to ona będzie moją Mistle :)

I teraz już musi być dobrze, nie ma innego wyjścia, skoro maluchy są w rękach Angelsdream i Asaurusa :) Przecież wszyscy wiemy, że jak Angelsdream się w coś zaangażuje, to maksymalnie i do końca. Dlatego ja wiem, że wszystko już musi być w porządku :D

A co do całej sytuacji, w której znalazła się Hercia to to mnie przeraża. Jak można być takim osłem i debilem, żeby dopuścić do sytuacji w której dwumiesięczna szczurzynka zachodzi w ciążę z własnym bratem? Takich ludzi to tylko :killer:

A to dla maluszków, którym nie dane było przeżyć [']['][']...
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:29   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


obejrzałam zdjęcia... umarłam... idę coś zjeść, może zaspokoję to ssanie w żołądku...

<edit> nie poszłam i wślepiam się w zdjęcia... nie mogę no... one są czarne, w dodatku kudłate, malutkie i takie nieporadne (przynajmniej tak ze zdjęc je odbieram)

czy mi się wydaje, czy możliwe jest, że jednak 4 kobietki, tak w 1% szans...
Ostatnio zmieniony przez Azi Pią Gru 22, 2006 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 18:30   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


A co do samej Herci, to jest ona maksymalnie wystraszonym szczurkiem, chociaż już przestała gryźć - kiedyś nie dało się ręki do klatki włożyć. Po 2 dniach dziś zaufała Miśkowi i już nie próbowała klapać zębami.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 20:00   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


Dodać należy, że nie tylko Hera przyjechała w takim stanie (błogosławionym, który nie powinien mieć miejsca). Jej siostra Hestia 29.11 też urodziła gromadkę malców ( tak to ja je przywiozłam 18.11 i do środy u mnie mieszkały) i tak jak Hera dostała stanu zapalnego sutków i ropnia koło przedniej łapki. Ale o tym miocie więcej jutro w oddzielnym temacie. Nie muszę chyba pisać, że AngelsDream uratowała mi życie, bo odchowywanie 4 miotów ( 2 nieplanowanych i problematycznych) przy normalnej pracy zawodowej krańcowo wykańcza fizycznie i psychicznie....
_________________
 
 
     
satanka666 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1848
Skąd: Chrz.
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 20:26   
   Zwierzątka: pies, kot


o matko! śliczne są... chyba umre za chwilke...
 
     
Izabela 
zwierzomaniaczka


Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 610
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 21:19   
   Zwierzątka: ogonki, smok


Targają mną wszelakie uczucia - miłości i rozczulenia (bo piękne), współczucia i żalu (bo maciupkie i biedne), wściekłości (bo jak tak można !)...

Najpierw nie zrozumiałam Nezu, u kogo szczurka zaciążyła - u hodowcy czy u osoby, która ją miała w Polsce. Jednak wypowiedź zirrael rozwiała wszelkie wątpliwości - niewiarygodne... Myślę, że dla dobra przyszłych szczurków i ich miłośników Nezu powinna podać namiar tej hodowli - jako ostrzeżenie, że nie jest to miejsce godne zaufania, tylko pseudohodowla. To, co się stało jest karygodne i nie można propagować takiej hodowli, należy ją bojkotować...

A wracając do maluchów - mają przecudne kudełki. Nigdy nie widziałam długowłosego ciura - ma ktoś może zdjęcie lub link, gdzie można obejrzeć takiego kudłacza, gdy dorośnie ?
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 21:21   

Dysponuje rowniez zdjeciami mamy maluchow (by asaurus, a jak.. ;) ). Jak sie ogarne troche (bo niedawno skonczylam porzadki i padam na pysk), to tu je wkleje :)

Izabela, to nie tak, to nie hodowla tylko osoba niezrzeszona, ktorej LMG powierzyla swoje szczury naiwnie wierzac, ze kazda osoba ktorej malca sprzeda bedzie sie scisle stosowac do punktow w umowie stwierdzajacych na przyklad, ze rozmnazac szczurow bez zgody Snoe (LMG) nie bedzie. Albo ze nie sprzeda do zoologa lub hodowli bez jej zgody. Albo ze nie sprzeda Polakom.

Gosciowa rozmnozyla sobie je ot tak, dla picu i z tego miotu jest wlasnie zarowno Hera jak i Hermes (moje dzieciaki).

A dzieci Herci przyszly, bo owej gowniarze (inaczej jej nie nazwe) nie zechcialo sie rozdzielic malcow plciami.
Generalnie, gdyby nie szybka reakcja Grove (hodowczyni czeska), te malce skonczylyby w zoologu, lub nie wiadomo gdzie i w jakim stanie. A tak cala sprawa wyszla na jaw, Grove zaopiekowala sie nimi, podkarmila, odrobaczyla, a kilka z tych pieknych stworzen znalazlo swoj dom w Polsce...(ku wielkiemu niezadowoleniu Snoe.. :P )
Ostatnio zmieniony przez nezu Pią Gru 22, 2006 21:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
satanka666 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1848
Skąd: Chrz.
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 21:23   
   Zwierzątka: pies, kot


a ja tak z czystej ciekawości zapytam czy wszystkie maluchu mają już domki? :>
ale to TYLKO ciekawość ... :oops:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13