Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: EpKee
Pią Mar 02, 2012 15:05
Psiaki XII
Autor Wiadomość
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 20:44   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Z listonoszami to chyba normalka. Nasz tez nie zamyka furtki :P
 
 
     
Fauka 
Don't worry, be happy.



Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 655
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 11:29   
   Zwierzątka: Szczur x4, pies x2, mysz, kot


A może zamontować do furtki takie urządzonko co zamyka ją za sobą?
_________________
"Nawet nasze kocham nie jest idealne, bo trwa przez sześć liter, sześć sekund nawet mniej, nic więcej. Nawet Ty nie jesteś idealny kiedy całujesz mnie po skrawkach mojego poświęcenia, kiedy wplatasz palce między moje rzęsy. A ja pustym wzrokiem błądzę po suficie. Idealna jest miłość prawdziwa. Bo idealna trwa najkrócej. Tak krótko, że nawet nie masz czasu zachłysnąć się błędami"
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 18:35   

Nakasha, wolałabym kogoś znajomego... nie chciałabym zostawiać psów w obcym dla nich miejscu... ale wszyscy znajomi będą z nami - zastanawiam się nad zabraniem ich ze sobą.. ale to wiadomo, będzie masa rzeczy do zrobienia.. muszę to przemyśleć jeszcze... no i zobaczymy czy w tym wcześniejszym miocie będzie coś odpowiedniego dla nas czy nie..
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 19:53   

Czy niewydolność lewej komory serca - wada wrodzona może być dziedziczna?
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 20:24   

Tess widziałam cię w "Psie" ! dziś dostałam gazetkę, patrzę opis MŚ a na zdjęciu taka sobie Tess stoi ;) Gratuluję niezłego wyniku drużyny w kwalifikacjach ;)
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:51   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


babyduck, chodzi o kardiomopatię?... Jeśli tak, to u szczurów i ludzi może być dziedziczna, więc pewnie u psów też.
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Tess 
zapsiona


Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 00:05   
   Zwierzątka: czarny sucz, rudy sucz


sachma, ło matko nic o tym nie wiedziałam, ale przed chwilą zobaczyłam i załamałam się moją miną. XD
Zwykle wyrzucam tę gazetę bez zaglądania do środka, więc udało się tylko dlatego, że dopiero wczoraj przyszła. ;)

A wynik w drużynie nie zachwyca, ale ważne, że pierwsze koty za płoty. Tylko wynik nie w kwalifikacjach, tylko w klasyfikacji, tam już nie ma żadnych kwalifikacji, finału itd, kwalifikacje do mś są w Polsce. :)
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 00:11   

Tess, przejęzyczenie z mojej strony XD oczywiście miałam na myśli klasyfikację XD no artykuł jest bardzo na tak, że super mamy drużynę, że jest coraz lepiej i w ogóle was zachwala ;)
 
 
     
Tess 
zapsiona


Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 00:29   
   Zwierzątka: czarny sucz, rudy sucz


sachma, bo generalnie jest coraz lepiej i jest świetnie, Polacy sobie zaczynają radzić. :D
Ja generalnie torchę przesadzam, bo patrzę nieobiektywnia, a ja osobiście zadowolona z siebie nie jestem, ale fakt, Polacy ogólnie wymietli, takich wyników jeszcze nigdy nie mieliśmy i z koleżanek i z kolegi jestem bardzo, bardzo dumna! :D
Za rok będzie na pewno jeszcze lepiej. ;)

A co mnie osobiście najbardziej cieszy - znajoma z pyrą miała czwarte miejsce indywidualnie w mediumach! Brakło jej setnych sekundy do pudła. W drużynie też pobiegła na czysto, miała 4 czyste biegi na mś z 2.5 rocznym psem! :D Jest za co trzymać kciuki za rok. ;) :kciuki:
W ogóle pierwsze 2 miejsca w mediumach to były pyry. <3
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 00:36   

Tess, ja czytałam że 1, 2, 3 i 4 miejsce w indywidualnych zajęły właśnie pyry w tym dwie w wieku 9 i 10 lat!
 
 
     
Tess 
zapsiona


Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 00:38   
   Zwierzątka: czarny sucz, rudy sucz


sachma, tak, miało być, że 4, wcisnęłam zły klawisz. XD
 
     
Mika29 
Zakochana w ogonach



Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 704
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 13:17   
   Zwierzątka: Pies, 2 koty i 2 <:3 )


Mam już dość. Pies mi łysieje na pysku, kłębie a ja nie mogę mu pomóc. Przeceż za miesąc czy dwa to będzie pies łysy. Żaden weterynarz nie może mu pomóc, nikt mu nie może pomóc. Dr. Kourou Dembele mówi, że jakieś badania może zrobić dopiero w marcu, bo teraz działają serydy.. Inni weci właśnie dadzą mu sterydy.. Co ja mam robić?! Nie mogę patrzyć na tego psa, bo mi go żal. Drapie się 24/h 7 dni w tygodniu, łysieje na mordzie, śmierdzi.. No szkoda patrzeć :(
_________________
Księżniczki: Hannah, Ora :serducho:
Za TM:
Biała, Nela, Czarna, Mafia, Kropka, Ruda, Czort, Animka, Ariana, Rose, Re Re Qm Qm SR, Kagura, Goofy, Jadzia, Nirvana (*) ;(
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 14:02   

Skoro Dembele jest taki polecany, to może rzeczywiście chodzić TYLKO do niego i poczekać ? zadzwoń zapytaj czy coś PO ZA sterydami może polecić na świąt, bo pies się męczy... nie chodź do kilku wetów na raz, bo tylko pogorszysz sytuację - jeden da coś, inny coś innego i na wzajem będą sobie szkodzić...


Długo myślałam nad prezentem dla Lennego - chciałam zestaw smycz + obroża + uzda - ale po przemyśleniu, stwierdziłam że będzie to prezent bardziej dla mnie niż dla niego :roll: praktycznie na ostatnią chwilę byłam w dekatlonie, bo musiałam kupić teściowej polar i znalazłam śliczne, miękkie piłeczki, wzięłam jedną na próbę i myślałam że i tak pies to rozwali w 3sekundy jak to ma w swoim zwyczaju...
Od kolacji wigilijnej Lenny chodzi z tą piłeczką, spał z nią w nocy :serducho: i na krok jej nie odstępuje, nosi ze sobą po całym domu, jak idziemy na spacer zostawia ją w korytarzu (wie, że zabawek nie wolno wynosić z domu na dwór :P ) po powrocie do domu znów ją bierze :) Strasznie się ucieszyłam, że tak mu się prezent spodobał, mimo że mało przemyślany i kupiony w ostatniej chwili :)
Dostał też kilka paczek przysmaków pedegree ale to musimy mu wydzielać bo zjadłby wszystko na raz :lol:
 
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 14:10   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Mika29, zostań przy tym jednym wecie i nie kombinuj z innymi. Jak pies był ciągle faszerowany sterydami (CO TO W OGÓLE ZA METODA?) to trzeba odczekać, żeby jakiekolwiek badania były miarodajne.
A na razie podawaj mu tylko coś na świąd. Skonsultuj to najlepiej z tym konkretnym wetem.


Wet konował u nas też faszerował kota mojego brata sterydami. Też na łysienie. A drugiemu, rocznemu, wyrwał 3 zęby, bo miał na nich kamień :shock: Zrobił to bez ŻADNEJ konsultacji z bratem, miał tylko ściągać kamień. Później radośnie stwierdził, że on po prostu chciał być dentystą :?
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Mika29 
Zakochana w ogonach



Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 704
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 14:15   
   Zwierzątka: Pies, 2 koty i 2 <:3 )


Nie chodzilo mi o to, że w tym samym czasie chodzę do paru weterynarzy. To przez ten rok chodziłam do xx weterynarzy. Przez ostatni czas chodziłam do dr. Dembele. ;)
_________________
Księżniczki: Hannah, Ora :serducho:
Za TM:
Biała, Nela, Czarna, Mafia, Kropka, Ruda, Czort, Animka, Ariana, Rose, Re Re Qm Qm SR, Kagura, Goofy, Jadzia, Nirvana (*) ;(
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 13