Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Sob Lis 02, 2013 01:45
XV Wystawa SHSRP we Wrocławiu 3-4.09.2011
Autor Wiadomość
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 22:38   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


agacia napisał/a:
Jakby byla potrzeba to moge cos pomoc w piatek ;)


I ja też :)
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 31, 2011 09:20   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


X Targi ZOO-BOTANICA odbędą się w INSTYTUCIE AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH (IASE), ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław (wjazd od strony ul. Wróblewskiego – przed pierwszą kładką w lewo jadąc od strony Mostu Zwierzynieckiego)

Zapraszamy Was wszystkich w sobotę, 3 września na godzinę 10.00.
Postarajcie się być na czas.

Czas trwania wystawy:
sobota - 10.00 - 18.00
niedziela - 10.00 - 16.00
Teren wystawy można opuścić wcześniej tylko z ważnych powodów po zgłoszeniu tego organizatorowi wystawy.

Tutaj, w dziale Dokumenty, możecie znaleźć plan wystawy: http://chomikuj.pl/SHSRP

Przypominam też, że:
Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne wystawione nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed wystawą dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów uczestniczących w wystawach międzynarodowych do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (własne środki antybakteryjne bez spłukiwania, częste mycie rąk manusanem a także w miarę możliwości fartuchy jednorazowe)
4. Każdy wystawca ma obowiązek zgłosić organizatorowi czy i jakie szczury będzie miał na wystawie poza wystawowymi, szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące wystawianych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących w dt wystawcy, na wystawie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas wystawy oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Zakaz dotykania szczurów wystawowych przez zwiedzających, a w obrębie wystawców tylko po dezynfekcji rąk.
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom wystawy shsrp sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
9. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z wystawy wystawcy i jego szczurów w sytuacji gdy stan zwierzęcia/ąt wskazuje ewidentnie na chorobę.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
cytryn007 



Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 1017
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sie 31, 2011 11:09   
   Zwierzątka: zero:(


quagmire napisał/a:
X Targi ZOO-BOTANICA odbędą się w INSTYTUCIE AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH (IASE), ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław (wjazd od strony ul. Wróblewskiego – przed pierwszą kładką w lewo jadąc od strony Mostu Zwierzynieckiego)

od siebie dodam jeszcze, że to ten budynek na przeciwko Wytwórni Filmów Fabularnych
_________________
Nie boję się obietnic, nie lękam się zazdrości, nie dbam o nagrody kpię z przyzwoitości...
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Śro Sie 31, 2011 11:47   

mapa google pokazuje, że ul. Wystawowa 1 to właśnie budynek Wytwórni Filmów Fabularnych :roll:
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sie 31, 2011 13:43   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


pszczółka, wystawowa 1 to kompleks budynków - WFF, hala wystawowa, a także sama Hala Stulecia. To po prostu tam, będzie pewnie jak zwykle oznaczone :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sie 31, 2011 20:19   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Te budynki są naprzeciw siebie, więc na pewno trafisz. A czy beda jakies wjazdowki na parking jak w zeszłym roku?
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 15:19   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


agacia, chyba nie będzie.
Azi mówi, że jak się zaparkuje na parkingu na Wystawowej, to będzie bliżej.
Rano powinny być miejsca ;)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 17:15   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


A gdzie mamy się zgłosić po identyfikatory? Na recepcji czy ktoś z SHSR będzie rozdawał? Czy będzie ktoś już trochę wcześniej czy wszyscy na 10:00 się wybierają?
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 18:25   

Ja mam zamiar być wcześniej i ja wszystko odbiorę od organizatorów targów.
Ogólnie kto może niech bedzie wcześniej aby pomóc w ustawianiu wszystkiego.
Możemy się umówić o 9:00 przed halą na której będą całe targi.
W recepcji targów postaram się zostawić swój numer komórkowy
- tylko dzwoniąc do mnie przedstawiajcie sie nickami z forum, bo ja i tak mam mnóstwo nie zapisanych numerów i takich wydzwaniających osób. Prosząc o numer pytajcie o V-ce Przewodniczącą SHSRP (przepraszam, że tak funkcją ale bedzie to najlepsza droga komunikacji)
_________________

 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 20:57   

Pamiętajcie, że MUSICIE mieć ze sobą
*zaświadczenie od weta
*wydrukowane zgłoszenie na wystawę
*potwierdzenie przelewu
Bez tego nie możecie wystawiać szczurów!
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 22:13   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


quagmire, z tym miejscem to tam roznie moze byc, bo ten parking nie jest zbyt duzy, ale moze rano beda miejsca. Przynajmniej w tym roku nie bedzie maratonu ;)

Ja sie zglaszam rano do pomocy :)
 
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 13:31   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Postaram się być o 9:00, ale weźcie pod uwagę charakterystyczne dla mnie opóźnienie :oops: :P Czyli jeśli się spóźnię, to będę pytać na recepcji.
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 22:34   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Irysowi odbiło po kapieli i mu sie jakis agresor włączył pierwszy raz w życiu :roll:
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 23:01   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


L. będzie o 9:30 :]

bo ja spiłam ha ha ha :P
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 23:05   

czyli my też mamy się pojawić o 9:30? :drap:
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13