Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Sob Lis 02, 2013 01:45
XV Wystawa SHSRP we Wrocławiu 3-4.09.2011
Autor Wiadomość
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 07:33   XV Wystawa SHSRP we Wrocławiu 3-4.09.2011
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Mam przyjemność zaprosić na XV Ogólnopolską Wystawę Szczurów Rasowych.


Wystawa odbędzie się w dniach 3-4.09.2011 we Wrocławiu przy okazji corocznych Targów Zoo-Botanica w Hali Stulecia (obecnie w budynkach przy Hali, sama Hala jest remontowana).

Zgłoszenia przyjmuję od dziś do 4.08.2011 włącznie na adres: wystawashsr@o2.pl (i najlepiej również wystawashsrp@gmail.com)

1. Każdy wystawca musi zapoznać się z Regulaminem Wystaw SHSRP: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2881#2881
Niestosowanie się do Regulaminu skutkuje wyproszeniem z wystawy.
2. Dokumenty niezbędne do zapisu na wystawę oraz wejścia na nią: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
3. Cennik i dane do przelewu: http://shsr.szczury.biz/v...p?p=21539#21539
4. Proszę o dokładne wpisywanie w tytuł przelewu za co dokonywana jest opłata, np. nick, 5 rasowych, 2 nierasowe, 2 rodowody, XV OWSR
- nie przyjmujemy opłat w gotówce,
- nie przyjmujemy dowodów wpłaty niezaksięgowanych przez bank, z oznaczeniem "w trakcie realizacji", itp. (tyczy się wydruków z bankowości elektronicznej),
- termin wpłaty upływa na tydzień przed pierwszym dniem wystawy,
- opłaty dokonane wcześniej niż na 3 tygodnie przed wystawą będą zwracane, gdy wystawca zrezygnuje z uczestnictwa.

5. Na teren wystawy mają wstęp tylko wystawcy posiadający przy sobie (do okazania):
- rodowody (nie dotyczy szczurów nierodowodowych)
- zaświadczenia lekarza weterynarii
- dowód wpłaty
- podpisane ręcznie zgłoszenie na wystawę.

6. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu wystawy ze względu na ważny powód. Takie wcześniejsze wyjścia proszę konsultować z organizatorami wystawy w sobotę rano.

7. Chętni do zgłoszenia szczura do kategorii Senior proszeni są o dopisanie litery "S" w rubryce "kategoria" na zgłoszeniu (czyli D,S), tak jak w przypadku kastratów.


Przypominam tez, ze SHSRP podjęło dodatkowe postanowienia na temat środków ostrożności, do których obligatoryjnie nalezy się zastosować:

Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed wystawą dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów uczestniczących w wystawach międzynarodowych do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (manusan itp)
4. Każdy ma obowiązek zgłosić organizatorowi czy i jakie szczury będzie miał na wystawie poza wystawowymi i szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące wystawianych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących na wystawie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas wystawy oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Zakaz dotykania szczurów wystawowych przez zwiedzających, a w obrębie wystawców tylko po dezynfekcji rąk.
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom wystawy shsrp sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
9. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z wystawy wystawcy i jego szczurów w sytuacji gdy stan zwierzęcia/ąt wskazuje ewidentnie na chorobę.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 09, 2011 09:31   

To ja rzucę linkiem do polecanych środków dezynfekujących do rąk bez wody:
Osmoza: http://www.e-zikoapteka.p...0ml-osmoza.html
inne:
http://www.nokaut.pl/szuk...ny-zel-rak.html
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 10:06   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


i cioooo? nikt nie chce przyjechać? ;(
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 10:41   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Ja chce oczywiscie, tylko jeszcze nie wysłałam zgłoszenia :mrgreen:
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 11:56   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Azi, muszę się dowiedzieć czy mam zajęcia w szkole w tym terminie, jeśli nie- będę ;)
edit:
no dobra- będę :DD tylko muszę zgłoszenie wypełnić :P
Azi Czesi będą?

[ Komentarz dodany przez: Niamey: Wto Lip 19, 2011 09:23 ]
Czesi poprawieni ;)
Ostatnio zmieniony przez Niamey Wto Lip 19, 2011 09:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 00:33   

ja będę choćby nie wiem co ;p
kasę już odkładam i jedyne co mnie może powstrzymać to skradzione tory :P chyba, że Piotrek zechce sobie zrobić wycieczkę do Wrocka to wtedy eeee skradziony asfalt (?)

kto mnie przenocuje, albo chce ze mną dzielić pokój ? 8)
_________________

 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 00:35   

L. napisał/a:
kto mnie przenocuje, albo chce ze mną dzielić pokój ?
dołączam się do pytania :D
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 01:05   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


L. trochę offtopowo: właśnie powiedzieli w radiu, że kolejarze szykują się do strajku generalnego, więc nie tylko skradzione tory mogą Cię powstrzymać.
Śledź rozwój wypadków i odpowiednio wcześnie ustal sobie transport. :P
_________________
449955886677
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 10:08   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


believe_86, nie wiem, czy będą, Bebecha coś pisała, że nie, o ile będzie u nas sędziować Beris - nie chcą przejeżdżać o ile sędziuje ich sędzia :P

u mnie póki co nocleg mogą mieć zapewniony (o ile chcą) - Emilka, wuwuna i gratis (czy jeszcze komuś proponowałam w między-czasie? Bom sklerotyczna).

niestety to, czy i ile więcej zmieści się u mnie osób będę wiedzieć zapewne pod koniec sierpnia.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 10:11   

ja bym się wybrała, tylko drugiego muszę być w Krakowie :| ale może coś się uda wymyślić...
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 10:56   

Jeżeli zwalczymy bakterię (?) i jak znajdę tani nocleg to będę z przyjemnością :) Ewentualnie przyjadę bez szczurów
_________________


 
 
     
Pająk 
z pajęczyny



Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 140
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 16:27   
   Zwierzątka: 6x ogon


My prawdopodobnie wpadniemy, ale bez szczurów. :)
 
 
     
Hanka_i_Medyk 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 189
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 16:44   
   Zwierzątka: Szczury


Będzie pretekst, żeby odwiedzić Rodziców ;)
_________________
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
 
     
Mika29 
Zakochana w ogonach



Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 704
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 17:25   
   Zwierzątka: Pies, 2 koty i 2 <:3 )


Też bym chciała wpaść, ahh
_________________
Księżniczki: Hannah, Ora :serducho:
Za TM:
Biała, Nela, Czarna, Mafia, Kropka, Ruda, Czort, Animka, Ariana, Rose, Re Re Qm Qm SR, Kagura, Goofy, Jadzia, Nirvana (*) ;(
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 18:11   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


tak się zastanawiam czy ja w ogóle mam kogo wystawiać :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 14