Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Sob Maj 28, 2016 14:59
[SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis
Autor Wiadomość
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 22:03   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


I jeszcze jedno - mamy wolne lecznice do obsłużenia w Szczecinie.
Tomek od Bezpiecznego Transportera rozniósł nasze ulotki do 5 lecznic, więcej nie będzie mógł nas wspomóc. Ale przekazał nam listę lecznic w Szczecinie (47 pozycji, czyli jeszcze 42 wolne ;) ) Mam to w postaci listy oraz googlowej mapy - możecie wybierać pod kątem łatwości dostarczenia ulotek.
Są też u Tomka nadmiarowe ulotki (2 paczki, ale nie jestem pewna czy ma na myśli 100 sztuk) - można od niego odebrać. Plakaty będę musiała dosłać.

Czy ktoś jest chętny?
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 22:32   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Artemida nie mieści się już na Kwiatowej ale na Okulickiego. Tam mogę się wybrać.
W VetMedic jestem raz w miesiącu ale oni plakatu na pewno nie - ulotki może...
Jeszcze na Krakowską mogę się przejść.
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 14:27   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Pyl napisał/a:
nimka, dzięki miłe za wieści :) Starczyło Ci plakatów? Mam wpisane, że przekazałam Ci dwa :oops: Szkoda Lupusa, ale trudno - na siłę nic się nie da :(


Zapisałaś, że dałaś 2, ale dałaś w końcu 3, bo starczyło dla każdej lecznicy ;)

Do Lupusa doniosłam teraz ulotki królicze (SPK), ciekawe czy też znikną w niewyjaśnionych okolicznościach :-P


Nie wiem na ile w Lupusie pamiętają, że to JA te ulotki tam zaniosłam - tam się nie lubimy z szefem (z lekarzem który jest współwłaścicielem), bo po 1. stawia bardzo błędne diagnozy (przez niego wyrzuciłam w błoto 1500 zł i kotka moja została rozcięta od szyi do gaci - bo szukał guza w brzuchu, a okazało się to zwyczajnym węzłem chłonnym, gdyż kotka miała niewykryte przez niego zapalenie płuc - on twierdzi że przy zapaleniu płuc ZAWSZE jest gorączka i kot jest niemal w agonii. On nie uznaje prawie bezobjawowych zapaleń płuc, woli rozciąć kota), po 2. nie potrafi się obchodzić nawet z łagodnymi kotami i twierdzi, że są agresywne i do pobrania krwi żąda narkozy :roll:
Mógł kazać wyrzucić, bo to ja przyniosłam ;)

Może gdyby zostawił to ktoś inny to by zostały na miejscu :twisted:
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Selldine 
Przytułek Ratatuj



Dołączyła: 02 Cze 2013
Posty: 142
Skąd: Warszawa/Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 20:39   

Pyl, wybacz za zwłokę. W Ogonku leżą dokładnie 3 szczurowe ulotki, więc można by tam donieść więcej ;)
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 21:39   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


wilczek777, a jest szansa, żebyś odebrała ulotki od Tomka? Na 3 lecznice na pewno starczy. Wtedy wysłałabym tylko 2 plakaty. Dam Ci na PW namiar na Tomka, ok? Jeśli się uda to daj znać ile ich było.
Jakiej skali są to lecznice?

nimka napisał/a:
Zapisałaś, że dałaś 2, ale dałaś w końcu 3, bo starczyło dla każdej lecznicy ;)
Ups... :oops: Dzięki za info.

Selldine, dzięki za info. Będziesz jeszcze w Ogonku? To Ci podrzucę też dla nich. A jak nie to sama doniosę, daleko nie mam ;)
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 22:36   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Pyl plakaty jeszcze mam bo nie w każdym miejscu uzyskaliśmy pozwolenie na jego zamieszczenie. Namiar na Tomka mam bo pisał do mnie bodajże na facebooku. Lecznice dwie są jak na Szczecin średnie i duży wypasiony VetMedic.
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
Selldine 
Przytułek Ratatuj



Dołączyła: 02 Cze 2013
Posty: 142
Skąd: Warszawa/Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 22:40   

W Ogonku będę jutro i prawdopodobnie w najbliższym czasie jeszcze kilka razy. Moje szczury bardzo polubiły wizyty...

A nawet jeśli nie z przyczyn koniecznych, to i tak zawsze mogę podskoczyć (w końcu to prawie pod blokiem), a i często mijam idąc do Wola Park

Z tego, co wiem w jednym z Mińskich gabinetów zniknęły wszystkie ulotki, więc zostawię i tam kilka ;)
Mam w domu ok. 20 sztuk, gdyż jeden pan weterynarz stwierdził, że nikt nie bierze, on szczurów nie leczy i miejsce zajmują... Więc po prostu je zostawię w wyżej wspomnianym gabinecie.

Jeden z gabinetów ściągnął plakat twierdząc, że ma za dużo ogłoszeń na tablicy, ale obiecali powiesić, jak się miejsce zwolni.
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 22:51   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


wilczek777, to póki co nic nie wysyłam. Jak się okaże, że będzie za mało ulotek od Tomka to daj znać. Z góry dzięki :kwiatek:

Selldine, ok, to Ci podrzucę również na Ogonka, dzięki :serducho:
A szczurom warto wytłumaczyć, że wet jest be, bo jak za bardzo polubią wizyty to potem kieszeń boli :>
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 00:44   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Przygotowałam dziś wszystkie zalegające "zamówienia" na ulotki do wysyłki lub osobistego przekazania (ponad 10 kg żywej wagi :P ). Jutro wizyta na poczcie, osobiste wizyty pewnie w przyszłym tygodniu, bo ten kończy się jakoś zdecydowanie przedwcześnie.

Jeśli ktoś z Was nie dostanie swojego zamówienia w ciągu 1-2 tygodni to proszę o sygnał, ponieważ robiłam to zbiorczo za ostatni miesiąc może się okazać, że coś przeoczyłam.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Megi_82 
Zeszczurowana


Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 00:55   
   Zwierzątka: 6 szczurzych babeczek i 1 facecik


W łódzkiej Zwierzętarni ulotki już wyszły - mogę podrzucić ewentualną następną porcję :)
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 01:00   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Megi_82, Ebia ostatnio dostała dodatkowe ulotki na uzupełnienie w łódzkich lecznicach - możesz się z nią skontaktować czy ma w planie wizytę w Zwierzętarni? Daj znać jeśli będzie trzeba jednak dosłać.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 10:36   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Pylku, zaniosłam też trochę ulotek tu: http://www.kot.petsmile.p...0-wrzesnia.html Cudowny sklep :serducho: Ulotki przyjęte z prawdziwym entuzjazmem :mrgreen:
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 11:51   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


limomanka, super :)
Już dopisałam do listy.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 18:28   

Do Zwierzętarni doniosę po niedzieli (do Zgierza również). Przy awarii nogi, przeprowadzce i zajęciach na uczelni nie ogarnęłam jeszcze wszystkiego i mam małe opóźnienie z lecznicami, a na wizytę w zwierzętarni zwyczajnie zapomniałam wziąć :oops: ale na pewno niedługo dotrę wszędzie gdzie obiecałam :)
 
     
Megi_82 
Zeszczurowana


Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 18:35   
   Zwierzątka: 6 szczurzych babeczek i 1 facecik


Ebia, jeśli Ci nie po drodze albo jest kłopot z dotarciem, to mogę zabrać ulotki od Ciebie, w Zwierzętarni jestem najmarniej raz w tygodniu.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.45 sekundy. Zapytań do SQL: 12