Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Nie Gru 01, 2013 11:51
Znów szczur na Paluchu... Dumbo? Mink?
Autor Wiadomość
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 21:01   

nimka napisał/a:
Starsza Pani napisał/a:
A, i zapomniałam napisać, na zapleczu znalazła się jeszcze jedna szczura, już po kwarantannie :]

heh... fajnie :roll:

to jakiś zasiedziały egzemplarz? bo ja od kilku miesięcy co kilka dni przeglądam kwarantannę-bazę na stronie palucha i nie było żadnego innego szczura którego bym tutaj nie ogłosiła...


Ja też przeglądam od kilku lat i jej nie widziałam. Pewnie zapomnieli wpisać albo cuś. Jeśli jest dziewczynką, ma DS. Jeśli jest chłopcem, będziesz musiała wcisnąć kolejną klatkę :nuci: ...

I jeszcze dowiedziałam się od nowej Client Service, że są szczury długowłose .... Podróże na Paluch kształcą 8) .
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 21:29   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


tak szybko ma DS? 8)
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 00:17   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Starsza Pani napisał/a:

I jeszcze dowiedziałam się od nowej Client Service, że są szczury długowłose .... Podróże na Paluch kształcą 8) .

ale powinny być :zakochany:
aż sobie wyobraziłam... mmm...
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 01:10   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


No bo są - odmiana sierstna zwana LH. Tyle, że nie sądzę, żeby pojawiały się na Paluchu. I żeby tam ktoś o tym wiedział :wink:
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 12:20   

Pyl napisał/a:
No bo są - odmiana sierstna zwana LH. Tyle, że nie sądzę, żeby pojawiały się na Paluchu. I żeby tam ktoś o tym wiedział :wink:


Ale to ten z Palucha miał być długowłosy :mrgreen: . Fakt, włosy mu odrastają i w porównaniu z tym co było, jest zdecydowanie długowłosy (miejscami).
A był wyłysiały z powodu pasożytów, wet miejscowa podała mu coś na pasożyty.
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 01:41   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


A jak mam znaleźć zdjęcia tych szczurków długowłosych? Wujek Google odmówił pomocy... ani "rat LH" ani "rat long hair" ani polska nazwa nic nie zdziałała. Chciałam sobie popatrzeć ;)

Starsza Pani - jak będziesz już coś wiedziała to dzwoń do mnie, albo jeśli mniej pilne to napisz na forum, zaglądam codziennie :)

W czwartek po południu zamierzam być w PV - na kontroli z Czesiem. To tak informacyjnie ;)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 10:44   

Off-Topic:
nimka napisał/a:
A jak mam znaleźć zdjęcia tych szczurków długowłosych? Wujek Google odmówił pomocy... ani "rat LH" ani "rat long hair" ani polska nazwa nic nie zdziałała. Chciałam sobie popatrzeć ;)

Jest pełno, wpisz long haired rats. A jak nie znajdziesz, to Ci przywioze tego z Palucha.
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 11:08   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


nimka, spróbuj harley rats, kilka zdjęć szczurów wyskakuje (obok motocykli ;) )
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Śro Lis 27, 2013 20:14   

Szczur jest facetem dumbo, kolor brązowo-szary, wąsy kręcone, a futerko wygląda jak powygryzane przez mole - może być double rexem (to pogląd wet, do potwierdzenia przez kogoś, kto się zna na futerkach).
Rana na ogonie się ładnie goi (jest strupek), na Paluchu dostał dwie dawki ivermektyny, wczoraj StrongHold, więc pasożytów brak.
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 11:23   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Na tym pierwszym zdjęciu to on w ogóle na doubla nie wygląda.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 12:12   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


ja bym powiedziała, że może rex, ale łysiejący - pewnie kwestia wieku, warunków: odżywiania, pasożytów, etc.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 21:50   

Quaq powiedziała, że to prawdopodobnie velveteen. Ale będzie miała okazję mu się dłużej poprzyglądać :mrgreen: .
I to jest pierwszy zaczipowany szczur na forum :-P .
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 23:55   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


wszczepili mu chip na paluchu? :roll:
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 30, 2013 00:10   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Chyba w ten strupek na ogonie :/ To w końcu ważne, żeby rozpoznać szczura jak go ktoś ukradnie/zgubi... Eh...
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Sob Lis 30, 2013 12:36   

Zaczipowany przez pomyłkę, więc jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny :mrgreen: .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13