Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Wto Maj 19, 2015 15:32
[Toruń/Cała Polska] Samiczka dumbo -tylko w doświadczone ręc
Autor Wiadomość
dzoo92 



Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 53
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro Kwi 15, 2015 12:41   [Toruń/Cała Polska] Samiczka dumbo -tylko w doświadczone ręc
   Zwierzątka: szczur Letti


1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiczka

3. Wiek szczurów: około 6 miesięcy

4. Miasto: Toruń

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Tak. Znajdujemy transporty w całej Polsce. Szczury jechały już do Kielc, Warszawy, Tych, Wrocławia, Krakowa, Poznania a także Gdańska.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Freya jest samiczką która nie miała od małego zbyt wiele kontaktu z człowiekiem, a mieszkała w malusiej klateczce wielkości chorobówki. Udało mi się wyciągnąć ją i jej siostrę od pewnej pani. Siostra Freyi ma domek i jest łagodniejsza ale jest kaleką bo ma zerwane ściegna w tylnej łapce. Freya jest zdrowa. Przy pierwszych kontaktach z obcą osobą jest bardzo spięta i ucieka. Nie miała okazji poznać co to dobro. Jest ciekawska.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nie gryzie, chyba że ze strachu. Odkąd u mnie jest jeszcze mnie nie ugryzła. Boi się na początku, ale jak zaufa tej konkretnej osobie to jest fajnym szczurkiem. Po prostu trzeba dać jej szansę.

9. Stosunek do innych szczurów: Mieszkając ze swoją kaleką siostrzyczką kąsała ją do krwi i raniła. Inne dominujące samiczki też ostro poturbowała. Próbujemy teraz ją połączyć z łagodniejszymi, ale nimi się nie interesuje.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Jesteśmy dla niej Domem Tymczasowym

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: --
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: --

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: --

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Przede wszystkim musi to być osoba która już miała kontakt z trudniejszymi szczurkami typu nasza Freya. Ma pewne ruchy ale nie gwałtownie więc nie będzie się bała ugryzienia i nie pozbędzie się szczura po pierwszym dziabnięciu ani też nie zepsuje tego co my już osiągneliśmy budując zaufanie u Freyi do człowieka. Musi to być też osoba która nie podda się po dwóch dniach łączenia Freyi ze stadem, tylko będzie wytrwała i cierpliwa.

16. Zdjęcia szczurów:


17. Kontakt: szczurzy.azyl@gmail.com albo tel: 661 258 893 , można też pisać na priv na forum .

18. Kilka słów o szczurze: To co już napisałam wyżej to raczej wszystko. Chcę by Freya trafiła do dobrego i odpowiedzialnego domu i choćby był on na drugim końcu Polski to my znajdziemy dla niej transport by tam dojechała.
_________________

 
 
     
dzoo92 



Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 53
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Maj 19, 2015 15:25   
   Zwierzątka: szczur Letti


już nieaktualne, piękna została dołączona do naszego stada i stała się jej pełnoprawnym członkiem :)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13