Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[polecam] [Gdańsk] Piotra Barancewicz, ul. Bethowena 25
Autor Wiadomość
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 10:30   [polecam] [Gdańsk] Piotra Barancewicz, ul. Bethowena 25
   Zwierzątka: szczury


Witam, polecam bardzo lekarza weterynarii Piotra Barancewicza. Świetny lekarz z niesamowitym podejściem do zwierząt, sam w sobie jest pozytywnie zakręcony ale podejście do szczurków ma świetne, one też to czują i się go nie boją. Lekarz przyjmuje w Gdańsku na Suchaninie przy ul. Bethowena 25 (wejście koło sklepu mięsnego Nowak). Gabinet jest czynny od pn do pt w godzinach od 10:00 - 14:00 oraz od 16:00 - 19:00, zaś w soboty od 10:00 - 14:00. Ostrzegam że są tam zawsze tłumy ludzi i pacjentów. Nie jest drogi i póki co nareszcie dobrze zdiagnozował mojego szkraba, któremu podejrzewano różne ropnie, a okazało się to bakterią gronkowca i pałeczkami ropy błękitnej. Polecam.

[ Komentarz dodany przez: smeg: Wto Sty 27, 2015 13:46 ]
Edytowalam tytul watku.
Ostatnio zmieniony przez smeg Wto Sty 27, 2015 13:47, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 10:43   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Lidkamk, edytuj temat, by było wiadomo o kogo chodzi. Jak u tego weta z operacjami?
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 10:50   
   Zwierzątka: szczury


Wiem że robi usg, operacje, posiewy wysyła do laboratorium w Warszawie, ja nie mialam na szczęście potrzeby operowania szczurka, najlepiej zapytać bezpośrednio lekarza.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 13:21   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Lidkamk, a ma końcówkę USG dla gryzoni i innych małych zwierzaków? Jeśli tam będziesz (oby nie z jakimś dramatem, nie życzę) to podpytaj. Każdy nowy szczurzy wet na wagę złota.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 13:31   
   Zwierzątka: szczury


ok zapytam, będę u niego 9 lutego :)
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 20:43   

Lidkamk napisał/a:
posiewy wysyła do laboratorium w Warszawie


A czemu akurat tak? Nie lepiej skorzystać z labów w Gdańsku? Jednak transport materiału biologicznego nie wydaje się korzystny, im szybciej zrobi się posiew, tym lepiej. A może chodziło o jakieś inne badanie, a nie o posiew?
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Śro Sty 28, 2015 09:16   
   Zwierzątka: szczury


Wet tłumaczył mi to dokładnie nie pamiętam ale coś że tam lepiej badają lepszy sprzęt i wiarygodniejsze wyniki a cena podobna. Na wyniki czeka się do 4 dni roboczych (jeśli posiew podbrany był do południa) i do 5 dni roboczych (jeśli pobrany był po południu). Za dwa tygodnie robimy powtórkę żeby sprawdzić czy bakterie giną. Teraz mały dostaje antybiotyk, który mam nadzieję, że wreszcie mu pomoże, bo na wyniku badań napisali czym to wytępić. Niestety nie każdy lek dla szczurka jest bezpieczny więc zobaczymy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12