Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Savic Royale Suite Double
Autor Wiadomość
Kiwi 


Dołączyła: 29 Wrz 2012
Posty: 2
Wysłany: Pią Lis 15, 2013 19:32   Savic Royale Suite Double

Hej,
wyszukiwarka jakoś nie chce ze mną współpracować, a chciałabym się dowiedzieć, czy któreś z Was, które posiada klatkę Royal Suite ma również plastikożerne szczury. Ja kupiłam tę klatkę dla szynszyli, a one niestety żrą plastik namiętnie, więc te śmieszne tacki odpadają. Chciałam ich brzegi zabezpieczyć aluminiową listwą, ale niestety okazały się obłe :/ Jeśli ktoś znalazł się w sytuacji, gdy konieczna była wymiana tych kuwet, bardzo proszę o informację jak sobie z tym poradził :) Szukałam w sklepach budowlanych jakichś wanien na cement itp., ale niestety takich wielkich nie mają :P W grę jeszcze wchodzi zamówienie u blacharza kuwet z ocynku, ale to nie taki tani biznes, a już się wykosztowałam trochę na samą klatkę.

Pozdrawiam wszystkich :)
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lis 15, 2013 20:16   
   Zwierzątka: brak


Ja mam tę klatkę i mam plastikożerne szczury, ale niestety nie poradziłam sobie z problemem :P Co ciekawe, moim smakowała tylko dolna kuweta, była zrobiona z innego rodzaju plastiku niż górna i półki. Na szczęście dzięki prętom pod kuwetą i tak nie mogą wyjść z klatki, więc po prostu zignorowałam wygryzione rogi. Wiem, że na allegro można zamówić blaszane kuwety całkiem tanio, kilka osób z forum korzystało z tej możliwości, chociaż raczej w przypadku mniejszych klatek: http://allegro.pl/kuweta-...3700735159.html
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Kiwi 


Dołączyła: 29 Wrz 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 14:23   

smeg, wielkie dzięki za odpowiedź :) 45zł za taką blaszaną kuwetę o wymiarach 100x50 to w sumie niedużo, spodziewałam się wyższej kwoty :D Chyba będę musiała zamówić ^^
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 10:03   
   Zwierzątka: brak


Moje szczury zeżarły dolną kuwetę od Royala i bardzo długo szukałam części zamiennej - nie ma w żadnym polskim sklepie, za granicą kosztują fortunę. Kiedyś zamawiałam z fretten.nl, ale już stamtąd zniknęły, poza tym kosztowały ponad 200 zł :/ W końcu udało mi się odkryć, że dolna kuweta do Royala jest identyczna, jak do psiej klatki Savic (może dlatego jest z innego plastiku, niż pozostałe półki w Royalu) i zamówić ją tutaj: http://www.petplanet.co.u...618&pf_id=63445 - też zza granicy, ale za nieco ponad 100 zł, lepszej ceny nie udało mi się znaleźć. Dzielę się informacją, bo może ktoś też będzie potrzebował zamiennika zeżartej kuwety ;) U mnie już nie ma plastikożernych szczurów w stadzie, więc mogłam ją z czystym sumieniem wymienić :)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 11