Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
III Ogólnopolski Pokaz Szczurów we Wrocławiu
Autor Wiadomość
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Nie Sie 31, 2014 19:25   III Ogólnopolski Pokaz Szczurów we Wrocławiu

Stowarzyszenie Hodowców Szczurów Rodowodowych w Polsce ma przyjemność zaprosić Was na
III OGÓLNOPOLSKI POKAZ SZCZURÓW


Pokaz odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 4-5 października 2014 przy okazji corocznych Targów Zoologicznych Zoo-Botanica.

Dziękujemy serdecznie Targom Zoo-Botanica za kolejne zaproszenie!



W tym roku, zamiast wystawy, stawiamy na luz, imprezę oraz dobrą zabawę. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was szereg konkursów i konkurencji, m.in.:
:lapa: Najładniejsza sylwetka samców i samic - Masz szczupłe, piękne szczury? Zgłoś je koniecznie! Promujemy dobrą kondycję i nagradzamy najpiękniejsze sylwetki!
:lapa: Tak mieszkamy! - Twoje stado ma piękny pałac na skraju pokoju, którym włada? Pokaż go koniecznie! Zrób ładne, wyraźne zdjęcie m4 swoich ogonów i przyczep obok wystawowej diuny! Oceniamy najciekawsze aranżacje :)
:lapa:
Miss i Mister Szczurów - Najpiękniejsze szczury pilnie poszukiwane! Nie ma znaczenia, czy mają rodowód z Polski, z Chin, czy też nie mają go wcale ;) przecież każdy może być najpiękniejszy (i na pewno jest!)
:lapa: Najcięższa diuna - Im więcej szczurów, tym lepiej! Warunek: ponieważ otyłość to choroba, w stadzie biorącym udział w tej konkurencji nie może być więcej niż jeden grubszy szczur.
:lapa: Najpiękniejsza diuna - Po raz pierwszy na imprezie organizowanej przez SHSRP możesz puścić wodze fantazji! Zamień swoją diunę w zieloną łąkę albo londyński autobus; byle można było zobaczyć szczury i by podobało się i szczurom, i widzom, i oczywiście jury.
:lapa: Najdłuższy szczurzy ogon - z podziałem na Panów i Panie
:lapa: Tajemnica - Lubicie niespodzianki? Mamy nagrodę specjalną, która na pewno Was nie rozczaruje. Za co? Dowiecie się pod koniec pokazu. Na pewno warto starać się być aktywnym, pomocnym uczestnikiem :>
To tylko niektóre z naszych atrakcji. Przyjedź, nie pożałujesz!

Naszym kolejnym, głównym i najważniejszym celem organizacji pokazu jest EDUKACJA odwiedzających, rozpowszechnianie wiedzy na temat szczurów oraz uświadomienie, że szczur to wcale nie takie straszne zwierzę. Aby osiągnąć ten cel z jak najlepszym rezultatem, pragniemy poprosić przede wszystkim o:
1. Wasze uczestnictwo ;) Bez Was i Waszych milusińskich nam się uda! Dużym plusem pokazu jest fakt, że KAŻDY szczur, czy to kundelek, labik czy rasowiec - jest mile widziany. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna (z wiadomych względów, odradzamy przywożenia starszych oraz bardzo młodych szczurów, nawet jeśli są zdrowe).
2. Jak już zdecydujecie się przyjechać ze swoimi szczurami, zachęcamy do pomocy w organizacji i prowadzeniu atrakcji dla odwiedzających, które obejmują:
:lapa: konkursy dla dzieci
:lapa: kącik dziecięcy
:lapa: odpowiadanie na miliony 'głupich i nie-głupich' pytań zadawanych przez odwiedzających :D
Przyda się również pomoc w rozdawaniu ulotek NieTakiSzczurStraszny i przygotowaniu naszego stoiska w ciekawy sposób. Nowe pomysły również mile widziane.
Akcję wspierają:
Ogonkowo.pl
Maogonki.pl
NieTakiSzczurStraszny
Forum Alloszczur

Przechodząc do formalności:
1. Zgłoszenia przyjmujemy od dzisiaj do 26.09.2014r włącznie na adres: wystawy@shsrp.pl

2. W celu zgłoszenia swoich zwierząt na pokaz należy pobrać i wypełnić zgłoszenie:
DOC: https://www.dropbox.com/s...w_2014.doc?dl=0
DOCX: https://www.dropbox.com/s..._2014.docx?dl=0

3. Każdy uczestnik pokazu musi zapoznać się z Regulaminem Wystaw SHSRP: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2881#2881
Niestosowanie się do Regulaminu skutkuje wyproszeniem z pokazu.

4. Wysokość opłaty za udział w pokazie to:
3 zł za pierwszego szczura,
1 zł za każdego kolejnego.
Opłaty pobierane są w celu pokrycia kosztów trocin dla szczurów oraz środków higienicznych, dezynfekujących itp.

4. Opłaty za uczestnictwo w pokazie przyjmowane będą na miejscu pierwszego dnia pokazu, podczas wydawania uczestnikom identyfikatorów.
Bez uregulowania płatności nie wydajemy identyfikatora i nie dopuszczamy do uczestnictwa.

5. Na teren pokazu mają wstęp tylko uczestnicy posiadający przy sobie (do okazania):
- zaświadczenia lekarza weterynarii o stanie zdrowia szczurów,
- podpisane ręcznie zgłoszenie na pokaz.

6. Wzór zaświadczenia weterynaryjnego pobieramy stąd:
DOC: https://www.dropbox.com/s..._pokaz.doc?dl=0
DOCX: https://www.dropbox.com/s...pokaz.docx?dl=0

7. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu pokazu ze względu na ważny powód. Takie wcześniejsze wyjścia proszę konsultować z organizatorami pokazu w sobotę rano.

8. Uczestnicy pokazu, którzy zgłoszą swoje szczury do uczestnictwa, otrzymają od organizatorów darmowe wejściówki - imienne identyfikatory.
8A. Obowiązuje zakaz przekazywania identyfikatorów osobom trzecim oraz nie uprawnionym do wejścia na identyfikator imienny.
8B. Na terenie Targów obowiązuje zakaz prowadzenia promocji podmiotów komercyjnych nie będących wystawcami Targów (w tym ekspozycji materiałów o charakterze reklamowym jak również próbek i produktów) na stoisku SHSRP.
Złamanie zasad 8A oraz 8B skutkuje wysoką karą pieniężną.

9. Przypominamy też, że SHSRP podjęło dodatkowe postanowienia na temat środków ostrożności, do których obligatoryjnie należy się zastosować:
Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne wystawione nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed pokazem dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (manusan itp)
4. Każdy ma obowiązek zgłosić organizatorowi, czy i jakie szczury będzie miał na terenie pokazu poza szczurami pokazowymi i szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące szczurów pokazowych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących na pokazie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas pokazu oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy uczestnik (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Uczestnik może zezwalać zwiedzającym na głaskanie swoich szczurów na własną odpowiedzialność, pod warunkiem, że zadba o ich bezpieczeństwo (przed głaskaniem, konieczna dezynfekcja rąk przez osoby zwiedzające!).
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom pokazu SHSRP sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na teren pokazu zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
9. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z pokazu uczestnika i jego szczurów w sytuacji, gdy stan zwierzęcia/zwierząt wskazuje ewidentnie na chorobę.


Osobom początkującym polecam przeczytanie FAQ Ogólnopolskich Wystaw Szczurów Rasowych . Wprawdzie tegoroczna impreza to pokaz, ale ogólny zarys i zasady bezpieczeństwa są podobne.

Wystawa jest oczywiście otwarta dla zwiedzających ;)
Zapraszamy serdecznie!
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

Ostatnio zmieniony przez pszczoła Pon Wrz 29, 2014 20:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie Sie 31, 2014 20:42   
   Zwierzątka: ....


Fajnie :roll: prawdopodobnie w tym roku też mnie nie będzie :roll:
Mama mi jeszcze w marcu obiecała że pojedzie ze mną na tę zoo-botanicę, dzisiaj jej przypomniałam i stwierdziła że nas nie stać... :evil:
_________________
...
 
     
ema0505 



Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 2781
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 01:45   
   Zwierzątka: 5 szczurzych panów i pies Collie nie border


Szczurówka, łącze się w bólu, bo mnie też nie stać :( ale kiedyś na pewno zawitamy :)
_________________
Ze mną: Borys, Bobby Singer, Cookie spod Husarskich Skrzydeł, Gambit of Zirrael, Zen Rotta Taivas, Zick Rotta Taivas, Dave Incredible Rats <3

Za TM: Nodi vel Zdzichu, Scooby vel Pindol, Hienek, Arnold, Harry, Mortimier Pierwszy, Majki, Jessie, Tutek, Czarny

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=15302
Zapraszam :)
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 06:18   
   Zwierzątka: ....


No chyba że uda mi się jeszcze we wrześniu wykombinować 100 zł chociaż :roll:
_________________
...
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Czw Wrz 04, 2014 20:11   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Hop :) Czasu coraz mniej, nagrody się zmarnują :)
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Czw Wrz 04, 2014 22:34   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Mao, my się zgłaszamy, papiery w drodze, na razie się wypełniają ;)
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 14:05   

limomanka, extra :D
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 15:29   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


limomanka, zrób koniecznie zdjęcie klatki :D Najlepiej po sprzątaniu :P
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 21:39   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


quagmire napisał/a:
Najlepiej po sprzątaniu :P

buahaha
Zrobię :)
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 17:36   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Ja postaram się być jako zwiedzający :)

jeżeli ktoś potrzebuje, mogę wypożyczyć dunę.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 22:05   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


Też bym bardzo chciała być i zobaczyć te wszystkie cuda, w czymś pomóc i w ogóle ale chyba mi serce jeszcze bardziej popęka widząc te wszystkie cudaki ;(
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 08:12   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Ja mam wesele, więc nie dałabym rady dojechać.
Bawcie się dobrze i róbcie foty :D
_________________
Moje ogony
Ostatnio zmieniony przez Devona Wto Wrz 09, 2014 11:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 09:59   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Azi, super :serducho:
Kasia_89, jakbyś mogła, to przyjedź. Ja nie mam już szczurów, w czwartek oddałam Tosię, która została sama, ale więcej przyjemności niż nieprzyjemności mam z bycia z nimi :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 10:34   
   Zwierzątka: kot


ja może się pojawię jako zwiedzająca ale jeszcze muszę obgadać temat z mężem ;)


może udało by mi się poznać osobiście quagmire :)
_________________
tu nas zobaczycie http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13006


na zawsze w sercu : Balu ?.10.12- 27.10.13,Bonzo 01.03.12-13.01.14,Bolo 01.03.12-14.08.14, Dragon ?-02.09.2014 ,Kiran 02.09.13-27.01.16, Karmel 02.09.13-31.05.2016[*]
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 11:54   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Zizollo, może jakbyś przyjeżdżała jako zwiedzająca, to może warto się zastanowić nad uczestnictwem? Co prawda trochę więcej obowiązków - w sensie, że trzeba być od do, ale to nie jest tak, że się nie da obejrzeć innych stoisk na targach czy cokolwiek. A na spacer po Wrocławiu i wieczór w miłym towarzystwie jest czas wieczorem w sobotę :D
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13