Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Wto Wrz 30, 2014 21:09
Planowany miot kontrolny R2 SunRat's
Autor Wiadomość
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 15, 2014 21:11   Planowany miot kontrolny R2 SunRat's
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Planowany miot kontrolny R2 SunRat's

Rodzicami zostaną:

TORTILKA Beris – standard, rex, siamese russian blue point,self – po rodzicach EUPHORIA Beris x ILLUSION Beris

Zdjęcia autorstwa maris

JĘDRUŚ SunRat’s - dumbo, standard, siamese agouti point, spotted – po rodzicach FRANCESCA SR x RIO Zezere SunRat’s



Spodziewamy się:

Uszy: STANDARD, DUMBO
Sierść: STANDARD, REX
Barwa: SIAMESE z różnymi pointami
Znaczenia: SELF, może spotted

Rodowód miotu:
Wkrótce.

Tortilka przyjechała do nas z dwiema innymi samicami z Czech z hodowli Beris. Jest chyba najgrzeczniejszą z dziewczynek, po pierwszych tygodniach kiedy była bardzo nieśmiała zrobiła się samicą wszędobylską, uciekinierką z klatki, ale nie gardzącą też mizianiem.

Jędruś to jedyny, cudem uratowany samiec z miotu J2, odchowany przez mamę zastępczą, między innymi dlatego zależy nam żeby go rozmnożyć. Mimo że nas nie zna okazał się bardzo potulny i stanowczo wolał przytulać się do Tortilki, albo leżeć na kolanach niż produkować maluchy...

Miot ma status kontrolnego ze względu na guzy jakie pojawiły się u pradziadka miotu Qbibusia. Ponieważ guzy pojawiły się u niego w wieku 2 lat i prawie 4 miesięcy , a miot Q nie odbiegał od normy zdrowotnej szczurów i miał wspaniały charakter zdecydowaliśmy się na miot kontrolny.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji szczurów na naszej stronie www.sunrats.pl, oraz z zamieszczonym tam wzorem umowy.

W związku z tym że ankiety ze strony nie zawsze dochodzą proszę o pobranie formularza - format DOC lub DOCX wypełnienie i wysłanie na nasz adres hodowlasunrats@gmail.com

W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci.

Wszystkich którzy zapisywali się w ciemno i czekali na maluchy proszę o potwierdzenie chęci posiadania SunRat’sów.
_________________
Ostatnio zmieniony przez heniok Nie Sie 17, 2014 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Lowenstein 



Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 872
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 16, 2014 09:28   

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOnie!!!!!! Ja z tego miotu chce dziecko!!!!!! Po Qbibuśku iiiiiii Kundzi!!!! No i to jest Jotek!!! OOOOOOOOO nie ma że nie dostanę tak złotego ogona!! zaraz wysyłam ankietę!
_________________
Ze mną: Kal-El+Mohinder+M. Guerin+Severus+Sirius Za TM: Elle [*] Timi [*] Dean [*] Dunek [*] Timey [*] Mosby [*] Mitra [*] Jasper [*]


BZOWA HORDA - Kal-El, Mohinder, M. Guerin, Severus, Sirius ,
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 16, 2014 10:50   
   Zwierzątka: brak


Lowenstein, przecież masz bana :P
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
gryska 
Matka, żona...



Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 193
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 16, 2014 11:27   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki+1 bezjajeczny+2 psy+kot


Na uzależnienie nawet ban nie pomoże ;)
 
     
Lowenstein 



Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 872
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 09:47   

gryska, Dokładne. A ban miał być do września, to akurat pasuje idealnie, we wrześniu się urodzą. A ponieważ Dean musi wrócić do nie to może to będzie właśnie reinkarnacja jego....
_________________
Ze mną: Kal-El+Mohinder+M. Guerin+Severus+Sirius Za TM: Elle [*] Timi [*] Dean [*] Dunek [*] Timey [*] Mosby [*] Mitra [*] Jasper [*]


BZOWA HORDA - Kal-El, Mohinder, M. Guerin, Severus, Sirius ,
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 12:49   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Taki piękny miot, a ja dopiero pod koniec września będę wiedziała czy w ogóle mi wolno się doszczurzać... :(
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 13:39   

Tortilka i Jędruś są przepiękni :serducho: , to będą idealne dzieciaki :serducho:
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 23:17   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Mamy rujkę :( , a kawaler na urlopie do końca wakacji :(
_________________
 
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 13:18   

I jak tam sprawy małżeńskie? :)
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 20:49   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


pszczoła, tym razem zaczopowana dzisiejszej nocy, mam nadzieję że skutecznie :kciuki:
_________________
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 04:35   
   Zwierzątka: szczurze damy


I jak ;) ?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 21:24   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Karena, za wcześnie żeby coś powiedzieć, rujki nie ma...
_________________
 
 
     
szlajfka 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 417
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 08:30   
   Zwierzątka: szczurzaste


Wysłałam ankietę, jest szansa na dostanie się na listę? Bo nie dostałam odpowiedzi...

W ogóle będą maluchy? :)
_________________
Moje kluseczki :)

Przy mnie: Rubin wymarzony, słodki królewicz, Fiołek mały świrek z własnym pomysłem na życie
W szczurzym niebie: Niuniuś naleśnik, Lukrecjusz nerwusek, Diana moja dostojna królewna, Iskierka ta, która miała prześcignąć śmierć...:(, Kropeczka jedwabna dama, Ącek szalona dusza, Leon autystyczny i zagubiony w zawiłościach życia, Stefan męczennik, który stoi w kącie
Ostatnio zmieniony przez Karena Pon Wrz 22, 2014 10:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 08:36   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


szlajfka, W weekend mnie nie było, odbierz pocztę.

Maluchy powinny być :wink:
_________________
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 24, 2014 22:39   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


jest szansa na BESa?
edit: ok, już jasne, nie spojrzałam na kolor oczu :)
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 15