Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nabiał w diecie szczurów - temat ogólny
Autor Wiadomość
jasmin169 


Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 27
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 23:44   
   Zwierzątka: Mam 2 szczury, samce


ok, jestem tu poczatkujca wiec nie bardz sie orientuje gdzie co szukac ale postaram sie nie popelniac takich bledow, pozdrawiam :)
_________________
<3
J.
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 11:27   
   Zwierzątka: ....


A ja chciałam polecić serek homogenizowany o smaku waniliowym firmy "ROLMLECZ* ;)



Spróbowałam tego serka i patrząc na skład bardzo się różni od innych serków :) dałam moim szczurom na spróbowanie i bardzo im smakowało ;) dla mnie ten serek jest naturalniejszy niż inne serki i nie zawiera dużo cukrów ani innych dodatków ;)
_________________
...
 
     
Emilia 



Dołączyła: 20 Gru 2012
Posty: 569
Skąd: Z kraju na mapie po lewej.
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 15:21   
   Zwierzątka: 8 x M


Mleko jest stworzone po to by z malych cieląt wyrosły duże krowy, które jak są dorosłe też już mleka nie pija więc po co dawać to szczurkom, do tego dorosłym lub starym którym takie pasteryzowane, przetworzone mleko raczej tylko szkodzi laktozą i kazeiną a nie raz także jakimis dodatkami typu cukier lub chemią jaka jest dodawana do serków itd.? Samo mleko też w sobie ma często resztki antybiotyków i leków które krowy z dzisiejszych masówek dostają żeby w warunkach, w jakich żyją w ogóle były w stanie je produkować...

Moje też raz na dwa, trzy tygodnie dostaną może kosteczke mozzarelli albo łyżeczkę białego eko jogurtu bo ich żebranie jest moją słabością ale to są nieodczuwalne ilości i na pewno nie są im potrzebne. Sama też staram się nie jeść dużo takich produktów.
Ostatnio zmieniony przez Karena Wto Sty 14, 2014 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13