Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Wto Lut 18, 2014 21:10
[Łódź] Do oddania trzy panny: Harietta, Cladis i Stella.
Autor Wiadomość
Abiss 


Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 13:00   [Łódź] Do oddania trzy panny: Harietta, Cladis i Stella.
   Zwierzątka: 2 koty :Cynamon i Cwaniak; sunia Mika; Szczurasy Harietta, Cladis i Stella


1. Liczba szczurów do oddania: 3

2. Płeć szczurów: Samice

3. Wiek szczurów: 2,5; 2 i 1 lat

4. Miasto: Łódź

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Trzeba się pytać, bo mój tata jeździ po Polsce więc jest możliwość gdzieś podrzucić jeśli będzie po drodze.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Aktualnie katar Stelli z powodu niskich temperatur.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Przyjaźnie nastawione do wszystkich. Nic mi nie wiadomo aby kogokolwiek ugryzły.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Są ciekawskie zwłaszcza nowych osób.

9. Stosunek do innych szczurów: Nie są agresywne, jedynie ganiają się po klatce gdy jakiś smakołyk im wpadnie w łapki, ale kończy się to gdy każda ma własny kawałek.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Nie mam czasu aby im poświęcać tyle czasu co wcześnie z powodu pracy, a chcę im znaleźć dom w którym będą mogły spokojne dożyć ostatnich dni.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Taka mini wyprawka, czyli to co zostanie mi z siana, ziarna i trocin itp.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Wolałabym oddać je razem.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Na pewno podpisanie umowy adopcyjnej i jeżeli odbiór będzie w łodzi to wizyta przedadopcyjna, taka kontrolna.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: Na PW, albo email: ithil.albani@gmail.com, tel. 696676110

18. Kilka słów o szczurze: Harietta/Eta (łysa panna) jest ciekawska, pierwsza wchodzi na ręce dopiero reszta, żywy kaloryferek. Cladis (ta ciemniejsza szara) to stateczna dama która czasami woli wejść na wyższą półkę i tak poczekać na smakołyk niż uganiać się za innymi. Stella (teraz już biała) została tak nazwana z powodu jasnej plamki na czole która zniknęła podczas dorastania, mała jest bardzo energiczna lubi zaczepiać starsze koleżanki aby się z nią pobawiły.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Ostatnio zmieniony przez Abiss Śro Sty 15, 2014 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ramydada 


Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 52
Skąd: Łódź/Olsztyn
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 13:26   
   Zwierzątka: 20 mniejszych i większych łapek


Jeżdzę na trasie Łódź-Olsztyn, mogę w razie czego pomóc w transporcie. :-)
_________________
06.01.2012-25.09.2012 Vito; 06.01.2012-11.11.2012 Jim

Fanes i Jaśmin ze mną :-)
 
     
Izunia789 



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 542
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro Sty 15, 2014 07:27   
   Zwierzątka: Pomi, Cleo, Nadine, Mefi ! i Nie powtarzalne stado w sercu:*


wysłałam pw i email:)
_________________
Moje dziewczynki:) ->Pomi, Cleo, Nadine, Mefi :) oraz
M,S,N,F,F,M,B,F,M,L,K,T,F,D,L, Naomi, Chanel Lili;( [*]
 
 
     
Izunia789 



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 542
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 07:10   
   Zwierzątka: Pomi, Cleo, Nadine, Mefi ! i Nie powtarzalne stado w sercu:*


i jak tam mają się sprawy z adopcją dziewczyn?
_________________
Moje dziewczynki:) ->Pomi, Cleo, Nadine, Mefi :) oraz
M,S,N,F,F,M,B,F,M,L,K,T,F,D,L, Naomi, Chanel Lili;( [*]
 
 
     
Abiss 


Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 18:18   
   Zwierzątka: 2 koty :Cynamon i Cwaniak; sunia Mika; Szczurasy Harietta, Cladis i Stella


Głucho cicho i bez odzewu, niestety. Próbuję znaleźć jakąś inną pracę. Jak ją znajdę to jest prawdopodobieństwo, że dziewczynki zostaną ze mną, a nawet więcej dostaną większą klatkę taką 100x100cm. Ale na razie nic nie jest pewne.
 
     
Izunia789 



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 542
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 07:24   
   Zwierzątka: Pomi, Cleo, Nadine, Mefi ! i Nie powtarzalne stado w sercu:*


Życzę z całego serca powodzenia!! Szkoda było by oddawać takie stado.. Także kciukam:) :kciuki:
_________________
Moje dziewczynki:) ->Pomi, Cleo, Nadine, Mefi :) oraz
M,S,N,F,F,M,B,F,M,L,K,T,F,D,L, Naomi, Chanel Lili;( [*]
 
 
     
dawid 


Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 0
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 22:37   

Ja jestem zainteresowany ,napisałem na nr tel ze względu na porę nie dzwoniłem. <3
 
     
Abiss 


Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 10:22   Zło tego świata
   Zwierzątka: 2 koty :Cynamon i Cwaniak; sunia Mika; Szczurasy Harietta, Cladis i Stella


Już w sobotę było dobrze i zostało zdecydowane, że dziewczyny zostają ze mną i nawet odtańczyłam taniec szczęścia na środku ulicy, ludzie mieli genialne miny, gdy wszystko było uzgodnione ,ale w poniedziałek rano wszystko poszło i się utopiło, żeby nie używać brzydkiego słownictwa. I jak tutaj się z ludźmi umawiać. Grrrryyyy. Więc dalej adopcja jest aktualna. W sobotę jedna pani dzwoniła do mnie, to co nic nie słyszałam zbyt dobrze przez zepsuty telefon, więc jakbyś moja droga mogła się ze mną skontaktować , lepiej sms`owo będę odpisywać z innego numeru, jeżeli jesteś cały czas zainteresowana adopcją. I dalej jestem za oddaniem całej trójki razem, nie chcę ich dodatkowo stresować, a ja raczej rzadko zmieniam zdanie. Rozumiem, że Eta jest cudna, też tak uważam, ale one są już zżyte, a nie mam pojęcia jak mogą zareagować na całkowitą zmianę otoczenia zwłaszcza, że młode nie są. Mogę nawet oddać z klatką lub jak ktoś woli sobie kupić to znam sklep w którym maja ceny hurtowe narzucone od producenta (w Łodzi). To nie jest reklama sklepu, uprzedzam. Więc zapraszam dalej wszystkich chętnych i zdecydowanych do kontaktu ze mną :D
_________________
Zwierzęta to cudowne istoty, które rozumieją nas nawet wtedy gdy sami siebie nie rozumiemy.
 
     
Izunia789 



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 542
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro Sty 29, 2014 07:43   
   Zwierzątka: Pomi, Cleo, Nadine, Mefi ! i Nie powtarzalne stado w sercu:*


Szkoda, że nie udało Ci się utrzymać tego szczęścia.. I rozumiem że nie chcesz oddawać ich oddzielnie. Także w dalszym ciągu Mocne KCIUKI :kciuki:
_________________
Moje dziewczynki:) ->Pomi, Cleo, Nadine, Mefi :) oraz
M,S,N,F,F,M,B,F,M,L,K,T,F,D,L, Naomi, Chanel Lili;( [*]
 
 
     
Abiss 


Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 29, 2014 21:25   
   Zwierzątka: 2 koty :Cynamon i Cwaniak; sunia Mika; Szczurasy Harietta, Cladis i Stella


Uwaga, Uwaga
Dziewczynki znalazły nowy dom. Teraz tylko uzgadniamy datę transportu i gotowe. Może ktoś będzie jechał do Włocławka bądź Torunia niedługo i zabierze dziewczynki ze sobą? I oczywiście mogłabym do upoważnić do tego że umowa została podpisana przez właściwe osoby. Bo listy na poczcie lubią się gubić.
_________________
Zwierzęta to cudowne istoty, które rozumieją nas nawet wtedy gdy sami siebie nie rozumiemy.
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Lut 05, 2014 00:17   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Transport już znaleziony :) ?
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 21:10   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Brak odzewu, zamykam.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 15