Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Co gryzą i niszcza szczury? Dlaczego?
Autor Wiadomość
szczurowata 
ciurza mama



Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 366
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 13:09   
   Zwierzątka: Pies i świnka morska.


smeg, wybiegów nie mają w moim pokoju, tylko w "salonie" ;)
Klatka stoi teraz w drugim końcu pokoju, a innych roślin tam nie mam ^^
_________________
Za TM - Keyko, Bambi, Ariska, Pchełka, Wenus i Sawa. ;(

aktualny brak ogonów
 
 
     
xshittiekittiex 



Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 15
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 08:02   

U mnie Schizma jest mistrzynią wspinania się na szafki, im wyżej tym lepiej, ostatnio nawet moja głowa była doskonałą odskocznią. :roll:
Tyle że Schizma robi to jeszcze z jako takim wdziękiem, zaś Sepsa gramoląc się za nią zrzuca dosłownie wszystko co tylko się nawinie pod łapki. :P
_________________
Ze Mną Sepsa i Schizma - dwie małe dziadówki :D
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Wrz 19, 2012 00:18   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Monstra! Wredne potwory!!! Zjadły zabawkę! Nawet nie zdążyłam się z nimi pobawić! Ja wiem że zapłaciłam całe 5,50 za wędkę z piórkami dla kota... Ale no ile się tym pobawiliśmy? Kilka chwil wczoraj? Rano przez kratki? Wredne złodzieje! Krwiożercze bestie! Miały taką chrapkę na ogryzienie tych piór do gołego plastiku... Nie wiem który i kiedy zwędził wędkę za kanapę
ale została kupka piórek, wióry z osłonki otaczającej kępkę piórek i o dziwo nie naruszony patyczek... Nie wybaczę! /Banda łobuzów!
 
     
Myslicielka 
Odmieniec



Dołączyła: 04 Sie 2012
Posty: 147
Skąd: Częstochowa / Blachownia
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 00:56   
   Zwierzątka: 3 szczury, kot.. plus: 2 króle, 2 chomiki, kotka (?)


wilczek777, następnym razem kupić kie boa piórkowe i porobić z niego miotełki, trochę tego wyjdzie, taniej :lol:
Jak maluchy siedzą grzecznie w transporterku, tak starszy po jednej rundce w nim obgryzł ładnie plastik.. :/
ferplast aladino.. ach kocia transporterka lepiej sposałaby się, to nie byle jakie obgryzienie :(
_________________
Do we, do we know, when we fly..?
 
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 21:54   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Psucie miotełek piórkowych to najlepsza zabawa :P Moje te piórka traktują jak największego wroga, którego trzeba zabić jak najszybciej :lol:

Zarazy bardzo szybko opatentowały, jak sie wchodzi na łóżko :roll: Musze coś z tym zrobić - lubie swoją pościel.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Irsa 


Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 337
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 18:37   
   Zwierzątka: 9 szczurzych panien


Moje dwa ogony-Węgielek i Pepin-gryzą z upodobaniem koce i pościel... Pepin sam włazi do skrzyni z pościelą,a Węgielek zakopuje się w koc i go powolutku podgryza... No i załatwiły m.in.parę ciuchów,w tym nowe dżinsy mojego synka.... :P
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 02:51   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


skoro Karena przypomniała o temacie, to odgrzeję go.

chcę "pochwalić" moje zdolne szczury:
obgryzły, ku wielkiemu zadowoleniu mojego męża, subwoofer! :?
jedna raz poprawiała wzór na krawędzi subwooferowego pudła na oczach małżonka, bezczelna. ten był tak zszokowany, że minęła chwila zanim na nią wrzasnął. a ta spojrzała na niego z miną "czego się drzesz, nie widzisz, że przeszkadzasz?"

do ofiar szczurzych zębów zaliczam kanapę, która straciła chyba całą gąbkę i zyskała nowe otwory w tapicerce. (nienawidziłam tej kanapy, trafiła na śmietnik i złom. teraz obawiam się kupić nową)
mój ukochany fotel sacco. styropianowe kulki buchały na cały pokój przez zgrabnie odmierzone i wygryzione dziurki w pseudoskórze. trafił do wora i komórki, czeka na ostateczną decyzję o jego losie.
niezliczone ilości głośnikowego przewodu. wyżyły się na nim wielokrotnie i seryjnie, mimo iż od dawna nie działał.
pilot od enki. biedni nie chcemy oddać dekodera do serwisu, bo byśmy za pilota musieli zapłacić.
moje torebki, ładowarki, ołówki, i.in. przedmioty przypadkiem porzucone, przykryte przed czujnym okiem.
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 12:20   
   Zwierzątka: szczurze damy


U mnie tylko teraz małe psoty psocą i oberwało się kwiatkowi od 'teściowej' po tym jak jedna wyszła w nocy z klatki.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
AnnS5 



Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 13:02   
   Zwierzątka: Ogony i syn


Moi panowie z wiekiem znacznie przystopowali z ciachaniem wszystkiego. Ale do ostatnich zdobyczy należał dywan - leżał dokładnie na styku kanapy i utrudniał wejście pod nią. No to wchodzili od tyłu i pracowali tak zawzięcie nad usunięciem przeszkody, ze w ciągu kilku dni wygryźli sobie owalne coś i wchodzi się świetnie. Widziałam, ze pracują, ale tak mnie to zespołowe dzieło rozkładało na łopatki, ze pozwoliłam.
A w ramach akcji edukacyjnej - Mati nauczył mnie, że buty trzyma się w szafkach, a nie na podłodze w przedpokoju. Dwie pary extra szpil z wygryzionymi czubkami pozwoliły zmienić zwyczaje. Ale ma dobry gust chłopak - tyka tylko skórę :DD
_________________
Z nami: Mati
Za TM: Ciosek, PanMysz, Clocken, Egon, Czesław (24.12.2013) ['] , Sebastian, Bandit
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 13:18   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


AnnS5 napisał/a:
Ale ma dobry gust chłopak - tyka tylko skórę :DD

:mrgreen: ogólnie szczury mają dobry gust. jak mają zjeść jakiś ciuszek, to ten z najdroższego materiału smakuje im najbardziej.
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
AnnS5 



Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 13:39   
   Zwierzątka: Ogony i syn


Off-Topic:
Tylko jak to jest? Gdyby mi syn pociął narzutę, dywan, kurtkę narciarską (ech... i tak miałam kupić nową), to naprawdę dostałby niezły opiernicz. A ogony.... wzdycham i mówię "w końcu to gryzonie, natury nie oszukasz"
_________________
Z nami: Mati
Za TM: Ciosek, PanMysz, Clocken, Egon, Czesław (24.12.2013) ['] , Sebastian, Bandit
 
     
Mefista 


Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 8
Skąd: Barlinek
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 14:47   
   Zwierzątka: szczury


moje lobuzy nie ruszają mi pościeli narzuty czy dzieki bogu kurtek bo moj narzeczony ktory ma lekkiego hopla na punkcie swoich kurtek chyba by mnie wyszczurzyl z domu:) i tak by sie skończyła jego MILOSC do moich chłopaków:) natomiast zarówno leniwy lucek jak i romeo Kochaja sie w ćwiercwalkach:) z dwojga ZLEGO chyba wołala bym narzute:)
 
     
AnnS5 



Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 15:10   
   Zwierzątka: Ogony i syn


Mefista, Jeśli wolałabyś narzutę, to poczekaj na Diega.... Uwierz mi, że jak tylko mu pozwolisz, ta każda milutka tkanina będzie wyglądała jak koniakowskie stringi :-P i po kawałeczku zostanie zaciągnięta do domku. W życiu nie widziałam szczurzego faceta, który buduje takie gniazda.
_________________
Z nami: Mati
Za TM: Ciosek, PanMysz, Clocken, Egon, Czesław (24.12.2013) ['] , Sebastian, Bandit
 
     
Mefista 


Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 8
Skąd: Barlinek
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 19:13   
   Zwierzątka: szczury


w takim razie zaczynam kitrac wszystkie ładniejsze narzuty:) no moje ćwiercwalki prezentują sie tak dumnie jakby robil je piany frezer:)
 
     
cornflakegirl 



Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1602
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 19:23   
   Zwierzątka: 2 szczury i 2 psy


Moje małpy zjadają wszystko, co spotkają na swej drodze. Ostatnio dostały się do szafki z torebkami (chyba nie muszę pisać co się stało o.O), zżarły kabel do ładowarki do laptopa, o dziurze w łóżku nie wspomnę. Nie można ich spuścić z oka, bo zaraz coś niszczą. A przy mnie - aniołeczki, w ogóle bezzębne :P
_________________
moje dziewczynki: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13637

ze mną: Nutelka i Mortadela na wiecznym DT
za TM: Elza, Siwa, Tola, Lusia, Wena, Nanna, Neska(*)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 12