Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Nie Paź 27, 2013 14:30
Zabawa z rówieśnikami a rozwój szczura
Autor Wiadomość
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 17:05   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Budowa stada jest znacząca - wiadomo, że przy wychowaniu Bibsa - Mithril odwalił skrajnie paskudny numer odrzucając go ale problem tkwił w tym, że Mithrilowi poza bratem żaden szczur nie pasował do końca. To był specyficzny ogon - traktował mnie jak partnerkę, brata jak brata a reszta mogła zginąc w ogniach piekielnych. Nie róbmy z niego demona bo nigdy w nikim zębów nie zatopił (Bibsowa dziura w uchu jest wynikiem podrapania i przerwania naczynka i po prostu kawałek obumarł). Tak samo nie mogę demonizować Bibsa - hormony oszalały i behawior się utrwalił. Gdybym łączyła poświęcając dobę to myślę, że w ciągu 2 dni Bibs by maluchy ukochał bo on ma potężne pokłady miłości. Desant to inna sprawa bo on jest z natury dziwny i z naleciałości. Z jednej strony jest brutalem a z drugiej nigdy się nie wybawił - teraz chodzi wkurzony bo może by i się z kimś poganiał ale efekt jest taki, że boi się o pozycję i od razu walczy. Rozwiązuje to w inny sposób - bawi się chusteczkami. Trochę to przykre przy pełnej klatce szczura jak ogon zwija kłąb chusteczek i wlecze go, szarpie i depcze... Ale chustka nie walczy, nie piszczy i nie da się jej skrzywdzić.
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13