Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Sob Gru 21, 2013 17:40
[dyskusyjna][Kraków]dr Drohobycka, Lecznica Parotka
Autor Wiadomość
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 05, 2009 12:13   [dyskusyjna][Kraków]dr Drohobycka, Lecznica Parotka

Na króliczym forum ogłosiła się lek. wet. Agnieszka Drohobycka. Ma swoja lecznicę w Krakowie, jest specjalistką od egzotycznych, leczy także ptaki i gady, itp.

http://www.parotka.pl/

Gabinet weterynaryjny PAROTKA
ul.Rydygiera 25
tel. +48 12 346 37 76
e-mail: gabinet@parotka.pl

CZYNNE
pon-pt 10-13 i 16-19
czw 14-19
każda 2 i 4 sobota miesiąca 10-14
Ostatnio zmieniony przez Devona Sob Gru 21, 2013 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Elwen 


Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 33
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lut 29, 2012 11:58   
   Zwierzątka: trzy szczury i Kot


dr Drohobycka została mi polecona przez lekarzy z lecznicy na Kordiana 60 (również tu polecanej, ale specjalizującej się jednak w psach i kotach). Myślę, że to jest też jakiś wskaźnik.
 
 
     
firmin 


Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 17:47   

Elwen, mi także Parotkę polecili weterynarze z przychodni na Kordiana, ale bardzo się zawiodłam tą rekomendacją. uważam, że koszt wizyty u dr Drohobyckiej jest CAŁKOWICIE nie adekwatny do rezultatów. Rozumiem, że mając szczura trzeba się nastawić na wydatki, ale uważam, że 50 zł za nic nie wnoszącą wizytę to stanowczo za dużo.
Może opiszę swoją sytuację. Zgłosiłam się do Parotki, ponieważ szczurkowi wyskoczyła krosta koło oka. Na wstępie zaproponowano badanie krwi, prześwietlenie i inne badania, których koszt wynosił w sumie ok. 300 zł. Kiedy zasugerowałam, żeby zajęła się najpierw krostą powiedziała, że to zwykły ropień i zaczęła go wyciskać wraz z drugą obecną panią weterynarz. Przez kilka minut nie mogły sobie poradzić z dość łatwym zabiegiem. W końcu zasugerowałam, żeby przestały maltretować piszczącego szczurka. Zostawiły go z nową ranką i musiałam się dopytywać, żeby mi łaskawie powiedziały, co mam teraz zrobić. Sama zasugerowałam antybiotyk tribiotic. na szczęście szczurek ma się dziś dobrze, ale na pewno nie jest to ich zasługą. Mam wrażenie, że są nastawione tylko na kasę i nie znają się na leczeniu szczurów.
Od tej pory szukam dobrego weterynarza w Krakowie. Czy ktoś może polecić jakąś klinikę?
 
     
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 12:34   
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


Bardzo dobra, acz z wysokimi cenami, jest oczywiście Oaza na ul. Zamoyskiego 86. Dr Lewandowska jest świetną specjalistką od szczurów :) do tego miła i życzliwa osoba.
Ja osobiście jeszcze cenię też Alvet, dr Sabina Gałganek również jest specjalistką od szczurków - ul. Gabrieli Zapolskiej 21. Przy czym Oaza jest lepiej wyposażona, np w Alvecie nie można zrobić rentgenu.
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
Aghaa 



Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 53
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 22:15   
   Zwierzątka: owczarek niemiecki i 3 ogony


Ja osobiście nie polecam tej Pani (chodzi mi o gabinet Parotka) Miałam wątpliwą przyjemność być tam 2 razy - raz ze szczurem, raz z psem. Skupiając się na szczurku, ledwo rzuciła na niego okiem, pomacała zaproponowała pakiet dość hmm..kosztownych badań (stan nie był poważny ani zagrażający życiu) podziękowałam i za niespełna 5min wizytę skasowała mnie na 55 zł :evil: zapakowałam ogona i wybrałam się ostatecznie do lecznicy, gdzie leczy się mój pies. Wizyta długa, dokładna, szczur zważony, osłuchany, przebadany na lewą stronę i wycałowany po nosku na odchodne :P :shock: za niecałe 20zł
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13