Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Sob Maj 11, 2013 20:38
[ŁÓDŹ] Oddam przesympatyczną i ciekawską Samiczkę !
Autor Wiadomość
Radson 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Maj 07, 2013 14:46   [ŁÓDŹ] Oddam przesympatyczną i ciekawską Samiczkę !
   Zwierzątka: Szczurki <3


1. Liczba szczurów do oddania: Jeden

2. Płeć szczurów: Samiczka

3. Wiek szczurów: Około do 3 miesięcy - 13 cm bez ogona

4. Miasto: Łódź

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Na terenie Łodzi - ewentualnie jakoś można zorganizować transport

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Szczuruś zdrowy i nie był chorowity z tego co wiem

7. Charakter, usposobienie szczurów: Łagodne

8. Stosunek szczurów do człowieka: Łagodny

9. Stosunek do innych szczurów: Łagodny

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Posiadam 4 samce.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Nie mam pojęcia, gdyż odebrałem ją od niekompetentnego dzieciaka

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: Tak, oddzielone

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Pudełeczko w, którym samiczka przesiaduje sobie.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Jest jeden do oddania ;)

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Zapewnienie dobrego i ciepłego domku - ewentualnie dom tymczasowy

16. Zdjęcia szczurów: - na maila bądźGG i mms mogę podesłać jeśli ktoś będzie chciał :D

17. Kontakt: Tel: 693428624, GG: 42989630

18. Kilka słów o szczurze: W związku iż mój jeden Ogonek miał zawał musiałem skołować mu towarzysza i tak troszkę węsząc po okolicy natrafiłem na młodziaka, który miał 3 samce i 1 samiczkę - trzymana osobno w klatce, tak samo ja ją teraz trzymam osobno. Klatki były zaniedbane, szczurki miały mało jedzonka i wody. Były troszkę strachliwe i chyba nie było wcale sprzątane w klatkach sądząc po oględzinach. Samiczkę wypuszczam z klatki tylko pod moją obecnością i przy zamkniętych samcach. Bardzo proszę o kontakt iż mam same samce i sprawiając samiczce towarzyszkę będę musiał podwójnie ich wszystkich pilnować itp by nie było młodych ;) A tego nie chcemy oczywiście - z góry dziękuję za przekazanie tych info zainteresowanym ludziom dobrej woli :)
Pozdrawiam Radzio :P
Ostatnio zmieniony przez smeg Wto Maj 07, 2013 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 15:38   
   Zwierzątka: brak


Zdjęcia najlepiej wrzuć na jakąś stronę i wstaw na forum - tu jest instrukcja: http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0 ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Radson 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 16:49   
   Zwierzątka: Szczurki <3


http://imageshack.us/a/img839/1259/dsc0046zcg.jpg
http://imageshack.us/a/img692/8683/dsc0047yt.jpg
http://imageshack.us/a/img197/7250/dsc0048q.jpg
http://imageshack.us/a/img202/4715/dsc0049vx.jpg
http://imageshack.us/a/img5/8843/dsc0051vt.jpg
http://imageshack.us/a/img198/2203/dsc0050ri.jpg

Macie tu kilka fotek - przepraszam za jakość, ale telefonem robione ;)
 
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 17:45   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


jakoś okrutna, ale kapturki nawet na zamazanych zdjęciach są piękne :)
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 17:51   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


W ten weekend jest w Łodzi wystawa szczurów, może dałoby radę małą przetransportować do nowego domu przy tej okazji. Niech chętne domki pomyślą. :)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Radson 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 17:53   
   Zwierzątka: Szczurki <3


Giełda szczurków :D ? Gdzie i od której do której :D I co ja mam tam zabrać prócz szczurka :P
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 17:59   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Radson napisał/a:
Giełda szczurków
to nie giełda bo to nie sprzęt tylko zwierzęta i nikt ich nie sprzedaje tylko wystawia do oceny a potem zgarnia nagrody i pochwały :P
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 18:13   
   Zwierzątka: brak


http://forum.szczury.biz/...t=14114&start=0 - tutaj są informacje o wystawie. Nie zabieraj tam szczurka, ale możesz przyjść pozwiedzać i pooglądać inne ;) Angels Dream chodziło o to, że na wystawę przyjedzie dużo osób z całej Polski, więc jeśli znajdzie się teraz ktoś chętny na samiczkę z innego miasta, to przy okazji wystawy łatwo będzie załatwić jej transport.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 18:36   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


smeg napisał/a:
Angels Dream chodziło o to, że na wystawę przyjedzie dużo osób z całej Polski, więc jeśli znajdzie się teraz ktoś chętny na samiczkę z innego miasta, to przy okazji wystawy łatwo będzie załatwić jej transport.


Otóż to.

Zapraszam na wystawę, ale bez szczurów. Wstęp mają tylko zgłoszone, przebadane zwierzęta.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Radson 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 08, 2013 10:52   
   Zwierzątka: Szczurki <3


Tak czy siak przyjadę na te Targi :D Polibuda obca mi nie jest, hala też :D A z Bałut daleko nie mam ;) Zobaczę co tam za cudowne stworzonka będą :D
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 08, 2013 10:56   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Radson, w razie czego, jeśli będziesz chciał, przedstaw się, że Ty to Ty. Jeśli będzie moment, wprowadzimy Cię trochę bardziej w temat, na PW podeślę, jak mnie rozpoznać. ;)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Radson 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 08, 2013 12:10   
   Zwierzątka: Szczurki <3


Phi ! Grilla powinniśmy zrobić dla szczurzych ludków ! :D To by nasze 'Targi Międzynarodowe były", o ! :D
 
 
     
Radson 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 13:56   
   Zwierzątka: Szczurki <3


Hej - udałoby się zorganizowaćtransport do Warszawy z Łodzi ? Mam już chętną panią do adopcji tylko potrzebny jest transporcik ... Miło by było gdyby jakaś dobra duszyczka pomogłą szczurciowi :)
 
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 14:34   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Radson, będę jechała z Łodzi do Warszawy we wtorek, więc jeśli chcesz, mogę zabrać małą ;)
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Radson 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 19:54   
   Zwierzątka: Szczurki <3


Hej - Szczurka pojechała już ze Starszą Panią do Warszawy przed 19 jakoś :) o 20:11 ma być w Warszawie i niedługo po tym w nowym domku ;) Dziękuję za pomoc w imieniu Ogonka i mam nadzieję, że będęmógł kiedyś komuś jakoś pomóc :)
Pozdrawiam Radson :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 13