Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Wto Kwi 16, 2013 18:02
[Szczecin] Oddam 2 szczurki, samiczki!
Autor Wiadomość
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:24   [Szczecin] Oddam 2 szczurki, samiczki!

1. Ilość szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: 3 i 13 miesięcy

4. Miasto: Szczecin

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Młoda samiczka jest żywa, ciekawa, odważna. lubi się bawić z człowiekiem jak i z innym szczurkiem. Starsza podobnie, ale nie lubi być brana na ręce bo piszczy, ale jest przyzwyczajona do człowieka i reaguje na wołanie. czasem nawet da się pogłaskać. jest łagodna i spokojna.

8. Stosunek szczurów do człowieka: w/w

9. Stosunek do innych szczurów: w/w

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Nasilona alergia

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą być rozdzielone, ale wolała bym razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Odpowiedzenie na pytania poniżej

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: nicole3@vip.onet.pl tel: 511 863 350

18. Kilka słów o szczurze: w/w


1. Czy masz już szczury? 
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? 
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? 
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi? 
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną? 
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?

[ Komentarz dodany przez: smeg: Wto Sty 22, 2013 16:30 ]
Dodałam miasto i płeć w tytule.
Ostatnio zmieniony przez smeg Wto Sty 22, 2013 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:36   
   Zwierzątka: brak


Nikusia, cały czas ogłaszałaś się, że chcesz przygarnąć kolejne szczurki. Skąd więc nagle ta alergia?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:41   

Nie rozumiem :? Niedawno pytałaś się mnie o transport.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:44   

tak pytałam o szczurki ale łyse, które nie uczulają. napisałam wyżej jaki jest powód, niestety :( pytałam również z wyprzedzeniem aby mi ktoś przetrzymał ogonki, bo nie wiadomo czy ktoś chętny się znajdzie do tego czasu :?
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:48   

smeg napisał/a:
Nikusia, cały czas ogłaszałaś się, że chcesz przygarnąć kolejne szczurki. Skąd więc nagle ta alergia?



Kochana, alergię mam od urodzenia, tylko po prostu teraz bardziej mi się nasiliła przez stresy poza tym szczepionka przestała działać :?
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:48   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Nikusia, łyse szczurki też mogą Cię uczulać. Możesz mieć choćby uczulenie na ich mocz.
_________________
Moje ogony
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:50   

Najbardziej uczula mocz i wydzieliny skóry, a nie sierść sama w sobie, wiec dobrze się zastanów czy chcesz brać łyse szczurki, żeby potem musieć je zaraz oddać.
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 22, 2013 15:50   

aha nigdy bym nie przypuszczała, że to mocz może uczulać a nie sierść;/ poza tym przy mojej poprzedniej szczurce w ogóle nie kichałam ;/
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 16:04   
   Zwierzątka: brak


Z Twojego podpisu wynika, że Twoja poprzednia szczurka nie była przecież łysa. Nikusiu, szczurki to nie zabawki, tylko żywe zwierzęta. Niedawno chciałaś oddawać swoją pierwszą samiczkę, bo nie daje się brać na ręce, a zamiast niej przygarnąć fajniejszą. Teraz chcesz oddać dotychczasowe szczurki, żeby przygarnąć łyse, które bardziej Ci się podobają. Tak się nie robi. Oddaj je, jeśli nie możesz się już nimi zajmować, ale nie przygarniaj więcej żadnych zwierząt, dopóki nie dojrzejesz do ich odpowiedzialnego posiadania.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 22, 2013 16:09   

smeg napisał/a:
Z Twojego podpisu wynika, że Twoja poprzednia szczurka nie była przecież łysa. Nikusiu, szczurki to nie zabawki, tylko żywe zwierzęta. Niedawno chciałaś oddawać swoją pierwszą samiczkę, bo nie daje się brać na ręce, a zamiast niej przygarnąć fajniejszą. Teraz chcesz oddać dotychczasowe szczurki, żeby przygarnąć łyse, które bardziej Ci się podobają. Tak się nie robi. Oddaj je, jeśli nie możesz się już nimi zajmować, ale nie przygarniaj więcej żadnych zwierząt, dopóki nie dojrzejesz do ich odpowiedzialnego posiadania.




Ty chyba ślepa jakaś jesteś. Wyraźnie napisałam jaki jej powód oddania. Co ty pieprzysz że mi się znudziły. Czytaj dokładnie. Napisałam że przy pierwszej nie kichałam !!!!!! :evil: :evil: :evil:
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 16:10   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Off-Topic:
Nikusia, trochę grzeczniej może ?
Skoro zmieniasz zdanie co chwilę, to można odnieść wrażenie, ze zwierzęta to dla Ciebie "przedmioty". Kichanie nie jest jeszcze tragedią.
Może coś innego Cię uczula ?
_________________
Moje ogony
 
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 22, 2013 16:18   

Po prostu się wkurzyłam. Nic innego mnie tak nie uczula tzw unikam tych rzeczy, których nie mogę. Poza tym objawem nie jest tylko kichanie. Dlaczego w ogóle mam się wam tłumaczyć? Szkoda się znów denerwować niepotrzebne. Żegnam państwa!!! :]
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 16:19   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Do widzenia.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 16:23   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Nikusia napisał/a:
Dlaczego w ogóle mam się wam tłumaczyć?

Bo jak można zaufać osobie, która oddaje w kółko szczury ?
Jeśli są inne objawy, to się je również wymienia, aby nie było niedomówień.
_________________
Moje ogony
 
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 16:25   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


Nikusia napisał/a:
Kochana, alergię mam od urodzenia, tylko po prostu teraz bardziej mi się nasiliła przez stresy poza tym szczepionka przestała działać :?

To może najpierw poszukaj szczepionki"która będzie działać" a potem myśl o kolejnych zwierzętach bo z tych kilku postów w tym temacie wynika że dla Ciebie zwierzęta to zabawki które jak Ci się znudzą to ..... .
Mam nadzieję że dziewczynki znajdą odpowiedni domek.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13