Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Nie Gru 23, 2012 11:19
[Gliwice]2 szczurki szukają domu
Autor Wiadomość
akile 


Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 0
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 14:57   [Gliwice]2 szczurki szukają domu

1. Ilość szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: 6 miesięcy

4. Miasto: Gliwice

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Śląsk

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: -

7. Charakter, usposobienie szczurów: jeden dominator i jeden spokojny

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nie są agresywne, ale nie są też zbyt oswojone. Przy próbie brania na ręce wyrażnei się boją (piski, skoki). W przypadku dominatora może dojść wtedy też do ugryzienia, spokojny raczej tylko ucieka.

9. Stosunek do innych szczurów: nie znany

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: alergia dziecka-oddane pod opiekę Fundacji Animals Time

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: doświadczenie w oswajaniu szczurów, odpowiednia klatka, podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizyty przed i poadopcyjne.

16. Zdjęcia szczurów:



Więcej zdjęć na http://www.animalstime.pl/inne
17. Kontakt: a.animalstime@gmail.com

18. Kilka słów o szczurze: Pod opiekę Fundacji Animals Time trafiły dwa szczurki (alergia dziecka). Są to ok 6 miesięczne samczyki. Z wyglądu prawie nie do odróżnienia z charakteru jak ogień i woda. Szukamy dla nich doświadczonego właściciela. Chłopaki są słabo oswojone z człowiekiem, więc będzie trzeba z nimi popracować. W obecnym domu tymczasowym nie ma na to warunków.
 
     
akile 


Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 0
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 11:05   

Ogonki dalej szukaja domku. Kto przygarnie parę agutków? Chłopaki coraz bardziej przyzwyczajają się do człowieka. Wyraźnie widać, że potrzebowały chwile czasu na zaakceptowanie nowego miejsca. Choć są zwyczajne z wyglądu mają nadzwyczajne charaktery. Kto pokocha i przygarnie dwa ogonki?
 
     
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 29, 2012 17:16   

Szczurasy z moich okolic :)
Trzymam kciuki za znalezienie domu :)
 
     
akile 


Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 0
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 14:34   

Jestem z chłopaków bardzo dumna :) Zrobili ogromne postępy. Wyciąganie z klatki opiera się co prawda jeszcze tylko na ich chęci (otwieram klatkę i jak chcą to wyjdą). Poza klatką jest już coraz mniej uciekania przed człowiekiem, coraz mniej pisków i odskoków. Wczoraj wskoczyły też oba na moje kolana, a potem wróciły do klatki na moich rękach, bez pisów i bez wyrywaia się! :mrgreen: I najważniejsze, nie było już kolejnych prób ugryzienia. Pozostaje już tylko mocno trzymać kciuki żeby ogonki trafiły jak najszybciej do kochającego domku :kciuki:
 
     
akile 


Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 0
  Wysłany: Czw Lis 15, 2012 09:39   Pomocy! Domek pilnie potrzebny!

Pomocy!!! Pilnie szukamy nowego domku dla szczurków!!! :cry: Z powodu ograniczonej powierzchni DT (do dyspozycji tylko jeden pokój) doszło do rozlewu krwi. Pies zasnął zbyt blisko klatki i został pogryziony przez szczura. Sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się zabawna, ale pies ma rozcięte ucho ;( Chyba każdy wie, jak bardzo krwawi rozcięte psie ucho? Mam też nadzieję, że nie planuje zemsty np. na szczurzych ogonach, które często z klatki wystają :? Proszę, niech znajdzie się dla tych dwóch naprawdę fajnych chłopaków, naprawdę fajny domek!
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 10:03   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


akile, współczujemy pieskowi :(
Spróbuj wrzucić ogłoszenie jeszcze na inne szczurze fora :)
_________________

 
     
akile 


Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 0
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 15:41   

Dzięki. Mają wątek tu i na szczury.org. Na szczur.fora.pl nie potrafię się zarejestrować :? . Do stowarzyszenia przyjaciół szczurów wysłałam maila z prośbą o umieszczenie wątku, ale adres podany do tego celu został odrzucony przez serwer pocztowy. Wysłałam też tego maila do osoby, która jest wymieniona jako moderator działu adopcji, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Szczury mają też porobione ogloszenia na kilku, może nawet kilkunastu, portalach ogłoszeniowych. Ostatnio nawet poprosiłam swoją fryzjerkę, żeby zapisała sobie mój numer i pytała swoje klientki czy nie chcą szczurków ;P . Zdaje sobie sprawę, że są to dwa samce, w zasadzie już dorosłe i do tego zupełnie zwyczajne, ale nie dam się przekonać, że nie ma nigdzie jednego domku, który je pokocha i przygarnie. Wierzę, że już niedługo chłopaki będą grzać swoje qperki na rękach kochających właścicieli :kciuki:
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 13:30   

Aktualne?
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 23, 2012 11:19   

Brak odzewu. Zamykam.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 12