Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Sob Gru 15, 2012 14:04
Znaleziony szczur - Warszawa
Autor Wiadomość
jestzima 


Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 12:22   Znaleziony szczur - Warszawa

Nie będę opisywała szczurka według schematu, ponieważ praktycznie nic o nim nie wiem. Sprawa wygląda tak, ze wychodząc od koleżanki zauważyłam na klatce reklamówkę, która lekko drgała i cicho popiskiwała. W środku był maleńki kartonik, chociaż mało nie zeszłam na zawał przy otwieraniu- zrobiłam to, a ze środka spojrzała na mnie szczurza mordka. Nie znam szczurów i się niemało przestraszyłam, zamknęłam kartonik i nawet chciałam pomykać stamtąd jak najszybciej, ale na klatce było tak zimno, że nie miałam serca. Owinęłam pakunek w szalik, schowałam do torby i poszłam do domu. Wypuściłam malca w łazience i szybko uciekłam, tak bardzo się go bałam, ale jak przyszłam z jedzeniem cały strach minął. Dałam mu marchewkę- wsuwał jakby nie jadł przez tydzień, a potem z wdzięczności wylizał mi całą rękę, byłam zauroczona. Z tego co widzę chyba nie znęcali się nad nim bo jest ufny, przyłazi do mnie i się tuli, lubię go. Strasznie mi go szkoda, nie wiem kompletnie co robić. Nie wiem jak szukać mu nowego domu, dlatego zdecydowałam się na wpis tutaj. Ja nie mogę go zatrzymać, brak czasu, wynajmowane mieszkanie i te sprawy. Nie mam klatki, szczurek śpi w łazience na kocu. Zależy mi na czasie. Co do zdrowia, to nie znam się, ale dosyć często kicha- nie wiem czy to normalne i dużo się drapie, czasami na na futerku taki jakby czerwony łupież ? Ale jest bardzo energiczny i nie wygląda na chorego, więc nie wiem. Naprawdę jestem nowicjuszką, ani nie mogę, ani nie umiem się nim zaopiekować. Dlatego błagam o pomoc. Zapomniałam o wyglądzie ! Biały z szarym paskiem od główki po ogonek. Chciałam mu zdjęcie zrobić ale nie da się wziąć do ręki, może jak uśnie. Nie wiem w jakim jest wieku. Mogę go dowieźć...
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Sob Gru 08, 2012 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 12:47   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


jestzima, ogłoszenie zaakceptowane ze względu na specyficzne okoliczności sytuacji. AD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 13:10   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


jestzima, wysłałam Ci wiadomość.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 21:02   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Temat do zamknięcia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14