Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Pon Sie 19, 2013 23:44
Gdzie to mogę wkleić
Autor Wiadomość
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 09:43   Gdzie to mogę wkleić
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


Mam pytanie do administracji.
Chciałem wkleić ten link http://www.dogomania.pl/f...ych-dom%C3%B3w!
Do tematu ogólnie dostępnego o interwencji u P.S.
Niestety boję się bo dziwna dla mnie jest interpretacja że to może być nie na temat. W mojej ocenie jest tak że ta interwencja trwa cąły czas. Pisząc tam usiłujemy zmusić tych co naprawdę coś mają obowiązek zrobić (a nie tylko łamiąc prawo uniemożliwiać to FO) do zabezpieczenia zwierząt przed "miłości" P.S.. F.O. mimo wszelkich uprawnień bezprawnie jest odsuwana przez władze. Jedyną możliwością ratunku dla tych zwierząt jest nagłośnienie sprawy. Próby "zamiatania" pod dywan przez członków lub sympatyków innych podobno pro-zwierzęcych organizacji są bardzo przykre i z konsekwencjami dla zwierząt. Dalej nieznane są nam losy zwierząt które były lub są u P. a które w naszej ocenie powinny zostać zbadane także pod kątem głodzenia i trzymania ich w skandalicznych warunkach sanitarnych. Ja piszę o badaniach a nie o oględzinach i stawianiu śmiesznych pseudo diagnoz.
Proszę zwracać uwagę na treść tego co piszę a nie na formę . staram się nikogo nie obrazić ale inaczej nie potrafię przekazać tego. Może i jestem emocjonalny ale to jest wynikiem tego że mimo spełniania przez FO wszystkich prawnych formalności jesteśmy bezsilni. Gdyby nie sytuacja związana z psami która jasno wskazuje na poczucie bezkarności jakie ma P.S. (bo jest chroniona przez przyjaciół i władze) sprawa z pseudo hodowlą była by "zamieciona pod dywan". Nie piszę tego aby komukolwiek "dokopać" piszę to w trosce o los tych zwierząt a także o los kolejnych którymi P. postanowi się zaopiekować i obdarzyć swoją "miłością".
_________________

 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 19:04   

W imieniu moderacji informuję, że link można umieścić w dowolnym temacie związanym z wyżej wymienioną interwencją.

Ten wątek zamykam i zostanie przeniesiony do archiwum.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 11