Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Gru 03, 2012 17:20
poszukuje szczuraskow
Autor Wiadomość
Judka 



Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 46
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 16:23   poszukuje szczuraskow

hej,
nazywam się Judyta(jestem na forum od pewnego czasu). Poszukuje szczurkow do adopcji. Jakies 3 lata temu opiekowalam sie juz szczurkami(samce i samice-mialam 2 stadka), mialam rowniez szczurki z fundacji VIVA- na ktorych robione byly testy behawiorystyczne. Teraz mieszkam juz na swoim i poszukuje szczuraskow do..kochania. Bardzo chetnie przygarne szczurki dumbo(takie wlasnie mialam i te mi sie najbardziej podobaja), zarowno samce jak i samice gdyz chce miec 2 stadka. Jak wiadomo szczurki sa bardzo towarzyskiwe i musza byc w stadzie wiec moge wziac wiecej niz jednego. Posiadam doswiadczenie i duze klatki oraz wiele milosci i czasu. Mieszkam w Lodzi, jednak co 2 tygodnie jezdze w rozne rejony polski(do pracy), w zwiazku z czym moga byc szczurki spoza Lodzi. W ten weekend bede w Grudziadzu. Jesli ktos ma szczurki ktore szukaja dobrego domu zapraszam do kontaktu :)
_________________
Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś...
 
     
LaLuna 
szczurlover



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 295
Skąd: DGL
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 09:35   
   Zwierzątka: TŻ i Nemi


http://forum.szczury.biz/...p=802710#802710 oddam dwie samice, matkę z córką [Nutelka i LoTosia, która była uznana wcześniej za Lotosa ;) ] zapraszam! o większe miziaki niż moje maluchy - ciężko ;)
_________________
Na ich temat
 
     
Judka 



Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 46
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 08:51   

dzisiaj przyjada do mnie 2 panowie. Ale dalej sie rozgladam :>
_________________
Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś...
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 10:36   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Judka, Ty przecież w zeszłym roku na przełomie marca/kwietnia i maja oddawałaś swoje szczury, i do tego miałaś młode 2 razy przy posiadaniu samców i samic...(raz celowo rozmnożyłaś szczury,a za drugim mówiłaś, że wzięłaś w ciąży samice z zoologa) sama miałam 2 samiczki od Ciebie z czego jedną jeszcze mam. Rozmawiałyśmy wtedy, że nie masz czasu i nie możesz mieć szczurów i zostawiasz sobie tylko szynszyle. Podobno wtedy również pewna sytuacja zmusiła Cie do podjęcia decyzji o oddaniu wszystkich szczurów,ale może nie bierz na siebie znów 2 stad żeby przez przypadek nie mieć młodych, lepiej mieć jedno stadko, dużą klatkę i dużo więcej czasu będziesz mogła poświęcić szczurom.
Pamiętam, że był Niunuś, który miał coś z oczkiem, jego synek wtedy poszedł do Twojej przyjaciółki,jeszcze Czarnuszka była, która krótszy ogonek miała i ta samica z młodymi.
 
 
     
Judka 



Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 46
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 10:44   

faktycznie, masz racje ale czesciową.
Po 1-nie rozmnazalam celowo szczurow, po 2-faktycznie mialam zaciazona samice z zoologa. Musialam oddac zwierzeta z powodu narodzin dziecka(nie wiedzialam gdzie bede mieszkala, czy mala nie bedzie miala alergii itd). Teraz mieszkam juz na swoim, mam 2 duze pokoje i jestem ciagle w domu wiec mam czas. Narazie jedzie do mnie 2 panow-zobaczymy jak Nam sie ulozy, mozliwe ze masz racje i 1 stadko to bedzie wszystko
_________________
Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś...
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 10:50   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Łatwiej będzie Ci przy dziecku z jednym stadkiem:) jeszcze przez przypadek mały biegający berbeć mógłby napsocić Ci przy szczurkach :] a ile planujesz adoptować jeszcze ewentualnie samczyków??:) i Czy nadal szylkami się zajmujesz bo ja szukam domu dla jednego samca, wśród ludzi, których znam:)
 
 
     
Judka 



Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 46
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 10:58   

juz nie zaimuje sie szynszylami, wszystkie dozyly sedziwego wieku i odeszly za TM wiec niestety. Narazie tylko te 2 -zobaczymy jak to bedzie.
_________________
Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś...
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 22:39   
   Zwierzątka: szczurze damy


Aktualne?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Judka 



Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 46
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 17:20   

mozna zamknac;)
_________________
Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12