Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Nie Lis 18, 2012 23:00
[POZNAŃ] Oddam dwie samiczki w wieku około 6-8 miesięcy
Autor Wiadomość
Mundur 


Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 5
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 18:56   [POZNAŃ] Oddam dwie samiczki w wieku około 6-8 miesięcy

1. Ilość szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: 6-8 miesięcy

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie chorowały

7. Charakter, usposobienie szczurów: przyjazne, oswojone, nie gryza, czasami przychodzą po zawołaniu imienia.

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazne

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazne, mieszkają obecnie z dwoma innymi samiczkami

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Miałem dwa szczurki oraz dwa szczurki miał mój kuzyn, kuzyn musiał wyjechać do Anglii i nie mógł zabrać swoich pociech ze sobą, dlatego je przygarnąłem, miesiąc temu przeprowadziłem się do Poznania i przez pracę oraz studia nie mam czasu ani warunków aby trzymać aż 4 pociechy, dlatego muszę dwie oddać.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: ------------

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: --------------

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: nie

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: oddaje szczury tylko i wyłącznie razem, nie wchodzi w gre rozdzielenie

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Klatka wymiarów odpowiadających dla min 2 szczurów, różne akcesoria do zabawy, dużo poświęcanego czasu dla nich, wybiegi długie i częste, urozmaicone menu oraz dobra karma podstawowa, umowa adopcyjna, wizyta przedadopcyjna oraz zgoda na moje wizyty co jakiś czas aby zobaczyć jak szczurki się czują.

16. Zdjęcia szczurów:
Zdjęcia robione telefonem dlatego kiepska jakość, jutro wieczorem będę miał dostęp do aparatu, wtedy dorzucę fotki :)
LUFKA :




SYLA:








17. Kontakt: tel. 798443042, forum lub mail tazsho@poczta.fm. (Preferuje telefon sms/rozmowa)

18. Kilka słów o szczurze: szczurki tak jak pisałem są oswojone, przyjazne do ludzi, nie gryzą i nie sprawiaja problemów, potrafią sztuczkę z obrotem gdy chcą smakołyk, czasami robią to od razu czasami po dłuższej chwili( sztuczkę widać na filmie zamieszczonym poniżej), Lufka, czyli Husky jest bardzo ciekawska, po wypuszczeniu jej zwiedza wszystkie zakamarki, nie ucieka, po prostu powolutku zwiedza, Syla, biało czarny szczurek jest troszkę z tyłu, ale szybko można zyskać jego zaufanie i wtedy tez żwawo biega na wybiegu, szczurki są bardzo żywe.


FILM:

http://www.youtube.com/wa...40&feature=plcp
Słaba jakość, bokiem do oglądania, ale nie mam siły tego zmieniać, nawet nie wiem jak.
 
     
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 16, 2012 16:29   

Lufka jest świetna :D
 
     
Mundur 


Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 5
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 17:54   

ahh ta praca, pochłania sporo czasu dlatego jeszcze dodatkowych zdjęć nie ma, postaram się jak najszybciej zrobić i zgrać! :) ))

Adoptować szczurki! :)
 
     
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 16, 2012 18:11   

Jeśli znajdzie się transport w okolice Opola to jestem zainteresowana szczurkami ;)
 
     
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: Śro Paź 17, 2012 15:04   

Możesz więcej zdjęć wrzucić? :D
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lis 10, 2012 12:05   

Aktualne?
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 23:00   

Brak odzewu. Zamykam.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.42 sekundy. Zapytań do SQL: 12