Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Nie Lis 18, 2012 22:57
[Lublin] DT dla kastrata dumbo
Autor Wiadomość
morowina 



Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 33
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 10:56   [Lublin] DT dla kastrata dumbo

[color=darkblue]1. Ilość szczurów do oddania: [/color]jeden

[color=darkblue]2. Płeć szczurów: [/color]szamiec po kastracji

[color=darkblue]3. Wiek szczurów:[/color] ok 1,5 roku

[color=darkblue]4. Miasto: [/color] przebywa w Lublinie

[color=darkblue]5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: [/color]Warszawa, Olsztyn

[color=darkblue]6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: [/color]brak

[color=darkblue]7. Charakter, usposobienie szczurów:[/color] bardzo odważny trochę niezdarny, energiczny

[color=darkblue]8. Stosunek szczurów do człowieka:[/color] nie usiedzi na ramieniu za długo, ale lubi sobie wleźć na człowieka, a potem zleźć.

[color=darkblue]9. Stosunek do innych szczurów: [/color]przed kastracją żył samotnie i gryzł inne szczury, od 3 miesięcy mieszkał z innym samcem i dogadywał się.

[color=darkblue]10. [size=9](Jeśli szczury są starsze) [/size]Powód oddania: [/color] zdechł jego kolega, a tymczasowo nie mogę mu zapewnić towarzystwa

[color=darkblue]13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:[/color] możliwe również tymczasowe pożyczenie klatki( dla jednego szczura lub dla 3, lub obu)

[color=darkblue]15. Wymagania wobec przyszłego właściciela:[/color] dom tymczasowy na 10 miesięcy najlepiej w Warszawie, Olsztynie lub Lublinie, bo czasem chciałabym go odwiedzać

[color=darkblue]16. Zdjęcia szczurów: [/color]
http://www.fotosik.pl/sho...2ea76254a123da3
http://www.fotosik.pl/pok...e76465d960.html

[color=darkblue]17. Kontakt:[/color] wiadomość prywatna, morowina@gmail.com

[color=darkblue]18. Kilka słów o szczurze:[/color] szczur został adoptowany, jest zdrowy...


proszę o pytania na które na pewno odpowiem...
Ostatnio zmieniony przez smeg Wto Paź 02, 2012 17:28, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
jamajkaaa 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 172
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 12:12   

Hmm skoro to kastrat to może ja bym go wzięła do moich dwóch dziewczyn? Wiekowo mi odpowiada, moje mają obie około roku, no i jestem z Lublina :) tylko jak posiedzi u mnie te 10 mcy to już go nie oddam...tym bardziej że będzie już wtedy w bardzo zaawansowanym wieku więc chyba nie będzie sensu znowu szczura stresować zmianami...ale w odwiedziny zawsze będziesz mogła wpaść :wink:
PS: napisałaś że kontakt przez PW, ale jak chciałam wysłać to wyskoczyło mi że użytkownik zablokował możliwość wysyłania PW...
_________________
nasz wątek: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12376
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 12:56   
   Zwierzątka: brak


Jamajkaaa ma rację, szczurek jest już starszy, a za 10 miesięcy będzie zupełnym staruszkiem i szkoda będzie go ponownie stresować. Powinnaś raczej poszukać mu domu stałego. Nie mówiąc już o tym, że szczurze 2 lata to już zaawansowany wiek i końca okresu na DT może po prostu nie dożyć.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
klimejszyn 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 16:09   

również wyrażam chęć adopcji - ale nie mogę się skontaktować przez pw..
_________________
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie,2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 16:52   

A Gdańsk i dojazd weekendowy do Olsztyna wchodzi w grę? Miałby do towarzystwa 2 panów w swoim wieku i 2 młodziaków :mrgreen:
 
     
jamajkaaa 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 172
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:01   

Z moimi dziewczynami będzie miał raj :mrgreen: no i jestem na miejscu więc mogę odebrać go w każdej chwili łącznie z dziś jeśli sprawa jest pilna :wink:
_________________
nasz wątek: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12376
 
     
morowina 



Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 33
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:27   

to nie jest nic pilnego bo chłopak przebywa w moim domu i ma opiekę mojej mamy... ale nie chce żeby był sam, z tym że sytuacja rozwinęła się na tyle że gdy powiedziałam mojej mamie że szukam mu domu to zaczęła mnie przekonywać że ona się nim zajmie, żebym go nie oddawała bo to by był jego 5 dom w życiu...

sama nie wiem co robić... w razie czego będę się z Tobą kontaktować [b]jamajkaaa[/b], ale teraz wszystko zależy od mojej mamy jeśli zgodzi się na opiekę nad jeszcze 2 samiczkami to DT nie będzie potrzebny.
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:28   

To jak tyle domków wyraża chęć adopcji, to ja już nie śmiem się dokładać.. a chętnie bym pana adoptowała - do moich 2 dziewczynek, no ale mieszkałby wtedy pod Łodzią. Szukam od jakiegoś czasu starszego kastrowanego samczyka :)
 
     
jamajkaaa 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 172
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:36   

ok morowina to daj znać, ale możesz być pewna że u mnie miałby wszystko czego mu do szczęścia potrzeba, moje dziewczyny, codzienne bieganie po pokoju, dobrej jakości karmę i opiekę weterynaryjną :wink:
_________________
nasz wątek: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12376
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:53   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


morowina,
Ja myślę że skoro temat założyłaś to powód był. Zgłosiło się kilka wspaniałych domków rozważ ich propozycję bo obarczanie mamy opieką nad samotnym starzejącym się szczurkiem to pomyłka. W każdym z tych domków chłopak nie będzie sam a opiekę zapewnią mu ludzie z doświadczeniem "szczurzym".
Trzymamy kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________

 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:56   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


PACZEK, ale mama chce, nikt jej nie obarcza. Sama zdecyduje.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
jamajkaaa 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 172
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro Paź 03, 2012 22:41   

i jak tam sytuacja wygląda? :wink:
_________________
nasz wątek: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12376
 
     
morowina 



Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 33
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 20:29   

Dziś wróciłam do domu i gdy zobaczyłam mojego Benka w klatce samego to aż się popłakałam... o pierwsze dlatego że nie było w niej Nigerka. Po drugie że Benek jest taki całkiem sam w moim pustym pokoju i ma takie smutne oczy... bez wątpienia potrzebuje towarzystwa... dlatego wspólnie z Mamą doszłyśmy do wniosku że adoptujemy starszą samiczkę, zarówno ja jak i (co mnie zdziwiło) moja mama tak mocno się do niego przywiązałyśmy, że postaramy się zrobić wszystko żeby go zatrzymać i zapewnić mu to czego potrzebuje... Póki co taki jest plan, jak wyjdzie to nie wiem...

w razie czego będę odświeżać temat.
 
     
jamajkaaa 



Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 172
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 20:34   

Powiem Ci z własnego doświadczenia że nie jest łatwo znaleźć starszą samiczkę do adopcji - sama szukam intensywnie i nie mogę nic znaleźć...
_________________
nasz wątek: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12376
 
     
morowina 



Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 33
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 21:16   

niestety wiem :( ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14