Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Żwirek drewniany z allegro - czy warto?
Autor Wiadomość
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 12:13   

Kluska napisał/a:
Ja mam ten żwirek http://allegro.pl/drewnia...2488019333.html

i jestem bardzo zadowolona :)
Ooo, to super, właśnie się wahałam, czy ten ECO-PET jest fajny, bo muszę zamówić. A kiedyś zamówiłam z allegro jakieś śmierdzące badziewie z kantorexu i już wiem, że trzeba uważać...
 
     
Asica21 
Lekko zaczarowana ;P



Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 397
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 17:41   
   Zwierzątka: Szczurki


Mi osobiście jeszcze "pylasty" żwirek się nie trafił za to raz gratis były wszołki albo coś co je wywołuję. Generalnie nie zamawiam zawsze od tego samego sprzedawcy i za każdym razem jestem zadowolona, kieruję się głównie ceną, ma być duuużżżooo i tanio :wink:
_________________
Ze mną: Na zawsze wszystki moje myszki.
Po tamtej stronie: Pchełka [*]- tęsknie i przepraszam. Perełka [*], Zuzia [*], Kluseczka [*], Omisia labisia [*], słodka Beza [*], Fuzia kolanko, Pani gąbka [*], Purchawka [*] Jacuś labik placuszek wielki [*], Jagódka [*], Wiśnióweczka [*], Ełrusia [*], Quleczka [*].
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 18:04   

http://allegro.pl/zwirek-...2543469205.html z tego nie byłam zadowolona. Przy sprzątaniu klatek dosłownie się dusiłam, tyle pyłu było przy wsypywaniu żwirku do kuwet.
Za to ECO-PET jest dobry :mrgreen:
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 22:32   

Ja już ECO-PET zamówiłam, doszedł do mnie dokładnie w 22 godziny od kliknięcia "kup teraz", po 2 godzinach dostałam już dane listu przewozowego :shock: Jakoś pewnie za tydzień wymiana żwirku, to zobaczę jak się spisuje :mrgreen:
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 11:24   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Kluska,
Mam ten sam żwirek (ostatnio zamówiłam, bo wcześniej miałam gorszy).
Wg mnie jest naprawdę OK. Nie mogę się przyczepić do niczego. ;)
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 12:13   

Widocznie trafiłam na takie worki, różnie to bywa :)
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
jarekparzyszak 


Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 15:30   Żwirek drewniany "Kicia"
   Zwierzątka: zurek


Jakie są Wasze opinie na temat żwirku drewnianego "Kicia"?
Kod:
http://allegro.pl/zwirek-dla-kota-gryzoni-drewniany-150l-jasny-tanio-i3656806775.html

Szukam ekonomicznego rozwiązania, dotychczasowo kupowałem Pinio (chyba po 15l torebka) w Kakadu a wiadomo ile ten żwirek kosztuje. Ogólnie jestem zainteresowany tańszą, ale dobrą jakościowo alternatywą (Kantorex odpada ;) ). Jak się nie uda będę poszukiwał sklepów wysyłkowych i kupował jednorazowo większe ilości...
Pozdrawiam!
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 15:34   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


jarekparzyszak, w Kakadu to wszystko kosztuje, możesz poszukać Pinio w innych sklepach, jeśli go lubisz.

Ja jako ściółkę polecam: http://www.zooplus.de/sho...reu/chipsi/3613

Tylko nie wiem, dlaczego jej w tej chwili nie widzę w polskim zooplusie. To drewienka, ale bardzo fajnie chłoną.
Niektórzy też kupują po prostu na Allegro zrębki bukowe.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 16:42   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Też polecam zrębki z Allegro (dokładnie te). Cenowo wychodzą podobnie jak Kicia (używałam do czasu aż znalazłam w niej fragmenty farby/lakieru), a szczury się na nią nie uczulą (bo nie pyli) i rzadziej trzeba ją wymieniać.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 18:48   
   Zwierzątka: królinka i szczury


quagmire, Chipsy XXL nie będzie już w zooplusie, była niedawno wyprzedaż, z dopiskiem "ostatni raz w zooplus.pl" :|
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 18:49   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


W niemieckim na szczęście wciąż jest :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 19:03   
   Zwierzątka: szczurze damy


Off-Topic:
Ja jak tylko wyświetliło się info o końcówce bukowych napisałam maila i dostałam odpowiedź zwrotną od zooplusa 'Wybrany przez Panią artykuł 30855 Chipsi Extra Podłoże z trocin bukowych jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów. Oznacza to, że jest on dostępny przez krótki okres czasu i po wyczerpania zapasów zamówienie tego produktu nie będzie już możliwe.'

Od ręki zrobiłam zapas 3 worków.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 19:17   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Off-Topic:
Karena, co prawda teraz w niemieckim podnieśli kwotę darmowej dostawy do bodajże 69 czy też 79 euro (z wcześniejszych 49), ale jak się ma, gdzie trzymać, to po prostu można robić większe zamówienia od ręki :) Czas realizacji dokładnie taki sam i przypominam, że działa normalnie nasz polski login i hasło, nie trzeba, a wręcz nie należy logować się podobnie - ja tak zrobiłam i zresetowało mi polskie konto wraz z punktami bonusowymi.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 19:22   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


a ja zamawiam zrębki na allegro i wychodzi mi taniej ;)
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 12