Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:15
Oferta trójmiejskich lecznic
Autor Wiadomość
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 15:05   

Podbijam - gdzie robią RTG i EKG? Ktoś wie?

W ogóle chciałabym zrobić małe podsumowanie, bo się chyba gubię w temacie lecznic poza Gdańskiem ;)
W Gdańsku:
- Osowa dr Anna Bielska
- Alter Vet
- Obrońców Wybrzeża
W Gdyni:
- GKW Kielecka
- Wolności (dr Krefft)
- Chwarzno (dr Hajdo)
- Stryjska (dr Debis i dr Szczędzina)

Coś pominęłam?
Ostatnio zmieniony przez Kasik Czw Sie 02, 2012 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 15:21   
   Zwierzątka: szczurze damy


Cytat:
- Wolności (dr Krefft)
- RTG robi
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 15:24   

EpKee napisał/a:
Redłowo to Gdynia :P
Lol, debil ze mnie. Pomyliło mi się, nie wiem z czym, chyba z Redą :glupek: Poprawiam.
EpKee napisał/a:
A o tym, że w 3city robią EKG to nie słyszałem w ogóle.
Niedobrze. A gdzieś w okolicy?
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 20:55   
   Zwierzątka: brak


W AlterVecie też nie robią RTG, jeszcze nie mają aparatu. Mnie odsyłali ze skierowaniem do innej lecznicy. EKG ma w swojej ofercie lecznica z Feniksa, ale nie wiem, czy robią u szczurów.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 21:03   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Czy do lecznicy na Kartuskiej trzeba się zapisywać telefonicznie? Czy można przyjść w godzinach przyjęć? Jutro muszę jechać z chłopakami bo mi jeden jakiś posępny się wydaje i nie wiem czy nie pojadę na marne.
_________________
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 23:15   
   Zwierzątka: kot


Lavi, weź tam nie jedź, tak samo daleko jak na feniksa, a ten szpital na kartuskiej to masakra..
_________________
mam kota.
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 01:03   

Cola, mówisz o AlterVet?
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 08:46   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Cola, nie mylisz z Łąkową?
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 09:40   
   Zwierzątka: brak


Lavi, do AlterVetu nie trzeba się zapisywać telefonicznie, można po prostu jechać, nie ma kolejek. Cola, chyba miałaś na myśli Szpital Krzemińskiego na Łąkowej ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 13:06   

Polecam robienie zdjęcia rentgenowskiego w przychodni na ulicy Potokowej 12a. To jest niedaleko ronda im. Jana de La Salle, jadąc od Słowackiego z Wrzeszcza - w lewo, szyld z zabandażowanym jamnikiem po prawej :mrgreen: Mają RTG cyfrowy, bardzo miłą i śmieszną panią doktor, sympatycznego pana technika, a za 2 zdjęcia - boczne i AP zapłaciłam jedynie 40zł :shock: Aż byłam w szoku i nadal nie jestem do końca pewna, czy pani czegoś źle nie policzyła :P Zresztą nawet, gdyby to była cena za jedno zdjęcie, to i tak tanio. A zdjęcia wyszły naprawdę dobrej jakości (według mnie - ale narządy widać ładnie, na tyle na ile umiem czytać, widoczna jest sylwetka serca - mogę dać na maila, jak ktoś chce zobaczyć na własne oczy ;) Dr Ania zobaczy fotki jutro, to coś więcej powiem, jak jej się nie spodoba), na płycie z oprogramowaniem, ale można też zgrać je osobno. Zachęcam :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez Kasik Czw Sie 16, 2012 13:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 13:09   
   Zwierzątka: szczurze damy


Kasik, Ooo a ja dziś jadę robić. Od ręki czy trzeba się zapisywać/czekać ?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 13:11   

Karena, od ręki. To jest o ile dobrze patrzyłam, naprzeciwko przystanku autobusowego Ogrodowa (ale w stronę ronda, jadąc od Moreny, czyli przystanek jest po przeciwnej stronie ulicy zupełnie).
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 13:20   
   Zwierzątka: brak


Wow, super! :shock: To przepłaciłam 105 zł w osławionym Szpitalu Krzemińskiego :P
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 13:23   

smeg, ja mówię, nie jestem na 100% pewna, czy pani mi dobrze policzyła :P Ale tak czy siak, na pewno jeszcze przed robieniem zdjęć powiedziała 40zł - tylko, że ja myślałam, że za jedno, a tu zonk :lol: No i jeszcze dodam, że to były zdjęcia płuc/serca - może to też ma znaczenie w cenie? Chociaż chyba nie powinno - tylko parametry się inne ustawia... Karena, jak dziś tam zrobisz, to napisz jak możesz, ile zapłacisz, tak z ciekawości :)
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 13:45   
   Zwierzątka: brak


Ja też robiłam zdjęcia serca (w praktyce wyszedł cały szczur), boczne i to górne - na Łąkowej płaci się 95 zł za jedno, 50 zł za kolejne. Co dziwne - zarówno tam, jak i na Kieleckiej w Gdyni za zdjęcie biorą 15 zł więcej, jeśli ma się skierowanie od weterynarza :? Następnym razem się nie przyznam, że mam skierowanie :P
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 8