Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Sob Maj 19, 2012 20:33
[Białystok / Warszawa] MEN IN BLACK
Autor Wiadomość
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 15:30   [Białystok / Warszawa] MEN IN BLACK
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Przyjechało do mnie na DT ziście piękne stadko... Młodzi mężczyźni odziani w czerń dosłownie zachwycają urodą.

Do adopcji mamy w sumie 5ciu panów. Wszyscy cudowni, przyzwyczajeni do człowieka, ufni i weseli.
Czterech pierwszych, wpadkowych chłopców, urodzonych 30 marca przyjechało do mnie AŻ Z TARNOWA! Także chłopcy światowi ;)
Piąty, jest z zoologa z Łukowa. Równie przystojny, równie grzeczny, równie młody .... ;) . Ten dziś dostanie ostatnią dawkę biomectinu.

Oto piękni panowie:

JEDYNECZKA:
Już w nowym domu



waga: 111g

DWÓJECZKA
Już w nowym domu



waga: 99g

TRÓJECZKA:
Wolny




waga: 99g
Ten robi największego zeza :P


CZWÓRECZKA:
Wstępnie zarezerwowany



waga: 110g

PIĄTECZKA:
Wstępnie zarezerwowany



waga: 172g

I złamany ogonek Pana nr. 5



Chłopcy przebywają w Białymstoku. Mamy bezproblemowy transport do Warszawy, dalej trzeba szukać.

Osoby chętne proszone są o wysłanie mi na PW odpowiedzi na pytania:


1. Z jakiego jesteś miasta?
2. Ile masz lat?
3. Czy masz już szczury ( ile, jakiej płci )?
4. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
5. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
6. Czym zamierzasz karmić szczurki?
7. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
8. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
9. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
10. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
11. Jak będą wyglądały wybiegi?
12. Czy zamierzasz wypuszczać/wyprowadzać szczury na tereny otwarte ?
13. Czy rodzice / współlokatorzy wiedzą o zamiarze adopcji i zgadzają się na szczury ?
14. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną?
15. Czy podpiszesz umowę adopcyjną ( w przypadku osób niepełnoletnich umowę podpisuje opiekun prawny )?

Wzór umowy do wglądu przesyłam na maila.

Nie decyduje kolejność zgłoszeń ...
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Ostatnio zmieniony przez noovaa Czw Maj 17, 2012 18:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
aneczka 


Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 24
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 21:08   
   Zwierzątka: Imbir.Whisky i Paszczak:)3 x <:3)~


Dziś miałam okazję wymiziać szczuraski u noovej i nie przesadzę mówiąc, że są rewelacyjne. Fakt prawdopodobnie (jak sobie wyliczyłam ale pewności nie mam ) wymacałam tylko czterech z nich choć chciałam wszystkie,ale mam wrażenia,że hoho ze spotkania tych żywych sreber wielkości myszki Ludzie brać maluchy! Chłopaki są kochane,ciekawe świata i ogólnie wszystkiego urocze malutkie lizawki (choć jeden hmmm a może i dwóch albo w ogóle któryś podgryzał też i paznokcie )
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 21:49   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Dziś troszkę o Jedyneczku:

Ogólnie, Jedyneczek jest najbardziej odważny, otwarty, ciekawski ... Nie mówię o ludziach, bo one wszystkie do człowieka cudowne... Puściłam je przed chwilą na łóżko .. przy tym strasznym kocie, który jest straszny i straszy...

Pierwszy z transportera wyszedł właśnie Jedyneczek! :) Dobre 20 min minęło, zanim reszta odważyła się wyjść ... Kiedy reszta wylazła z transporterka, Jedyneczek się rozbrykał. Podgryzał mi spodnie, bawił się piórkiem, straszył kota ... w końcu postanowił wciągnąć brata za ogon do transportera ;) .

Jedyneczek i strasznie straszny:


A tak sypia Jedyneczek ( on lubi takie pozycje, bo widziałam go tak już kilka razy ):
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 21:55   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


Jedyneczka i Piąteczka- przez ten złamany ogonek, kędzierzawe futerko i dumbosiowe - uszy skradli mi serce *_*
Są cudowni!
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 18:06   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


1 i 2 wstępnie zarezerwowane.
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 16:55   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


1 i 2 już w nowym domu ;)
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 19:50   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Trzy miniaturki mężczyzny dalej czekają na domek.
Chłopcy kochani, rozbrykani, zadziorni... a Wy co!? ... pupa -.-

Kandydat numer TRZY :

153g

Chłopak odważny, śmiały i dzielny ... zawsze gotów do podbijania świata. Ma masę energi .. Jeśli mu to nie przejdzie, zapewne kiedyś wyląduje na intensywnej terapii.

Czy ktoś tutaj umie robić "usta usta"?!

Podczas zdjęć, zawinął się w ręcznik i próbował z nim spaść na podłogę. Wiecie, "latające naleśniki" i te sprawy.






Kandydat numer CZTERY :
171g

Troszkę bardziej nieśmiały od brata, ale mimo to bardzo towarzyski. W trakcie zdjęć był grzeczniejszy, bo po zbadaniu półki stwierdził że jest nudno, ale na łóżku poluje na kota ;) . Chłopak nie ma wad. Cudny, piękny, mądry, słodki ... ahh

Ten agencik próbuje opanować trudną sztukę latania. Marzy mu się dom, gdzie cierpliwy właściciel kupi mu różowe piórka i zbuduje gustowne skrzydełka.

Jego rekord ? Pół metra w górę i półtora w przód !!! - mąż kichnął trzymając go na rękach. Ojj ... jaki był dumny z siebie jak ocenił odległość jaką przeleciał. Jak już dotarło do niego że to nie wojna atomowa, a jedynie fałszywy alarm, grzecznie i z podniesioną głową wrócił na ręce.






Kandydat numer PIĘĆ :
205g

Ostatni, ale zdecydowanie nie najgorszy! Jest świetny. Wygląda jak mała owieczka, szczególnie kiedy oklapną mu uszy jak coś robi. Świetnie dogaduje się z chłopakami, jest wspaniały do człowieka, lubi bawić się w kotem i chętnie zaczepia moją córkę.

W obcych miejscach troszkę się stresuje. Przy robieniu zdjęć włączył mu się motorek w tyłeczku. Woli miejsca, które już zna ... kiedy jest "u siebie" jest prawdziwym twardzielem.

Jako największy z chłopaków, musi zadbać o swoje stadko .. Zapewne dlatego jak wczoraj skończyło im się w misce, a zła pani nie zdążyła na czas z podaniem kolejnej porcji, próbował kota wciągnąć za ogon do klatki. Oooo taaaaak ... na długo by starczyło ;) . Na szczęście kot okazał się silniejszy i udało mu się uciec, a zła pani dostarczyła mniej tuczące i kłopotliwe jedzenie ;P .

Chłopak zarzyna mi kołowrotek ... musi mieć sporo wybiegu ;) .


_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 20:49   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Off-Topic:
noovaa, masz talent reklamowy, serio. Powinnaś pisać ludziom ogłoszenia adopcyjne. Chłopcy piękni nad podziw!
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 20:54   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Off-Topic:
Dziękuję :P
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Szczuraśna 


Dołączyła: 12 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: Supraśl ( koło Białegostoku )
Wysłany: Śro Maj 16, 2012 16:36   

Czy panowie 4 i 5 są jeszce wolni ? Bardzo mi na nich zależy i już odpowiadam na pytania :)
_________________
Szczuraśna :)
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Śro Maj 16, 2012 17:41   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Wolni, odpisałam Ci na PW ;)
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 18:45   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Nr 4 i 5 zarezerwowane.

Pan nr trzy, bardzo prosi o szybki domek. Nie puścimy kolegów i nie zostawimy go samego, póki domku nie znajdzie ;)
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 08:18   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Trzymać kciuki! Jeśli wszystko się uda, jutro wiozę całą trójkę do nowego domu :)
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Sob Maj 19, 2012 15:56   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Wszyscy w nowych domkach. Proszę o zamknięcie ;)
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 12