Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Czw Lis 13, 2008 19:14
Miot "A" Ratteria Rataty
Autor Wiadomość
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 21:01   
   Zwierzątka: Zoo


Chcialam przeprosic Was wszystkich za moja nieobecnosc i brak informacji o miocie, procz egzaminow mialam pewne osobiste zawirowania, a w dodatku moja wlasna klacz zlamala mi reke :roll:
Z planow hodowlanych nie rezygnuje, Toffee odbyla badanie kontrolne u Pana Weta i krycie odbedzie sie na dniach.
Wciaz przyjmujemy zapisy :mrgreen:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Morannon 
Czytacz małopis :>



Dołączyła: 15 Cze 2007
Posty: 182
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 15:10   
   Zwierzątka: Gryzia ['], Loona ['], Tequila ['], Angie [']


Do tej pory oglądałam watek biernie, więc witam.
Ratata, powinna mnie kojarzyć z męczenia o ogonki z GG ;)

W każdym razie chciałam napisać, że nawet się troche niepokoiłam Twoją nieobecnością.

No i chciałabym trochę pokibicować temu miotowi, bo sama u siebie pewnie niegdy nie będę mieć maluchów:( okropnie bym chciała zobaczyć rozwój małych klusek od początku i zazdroszczę okropnie wszystkim, którzy mają taką możliwość.

Powodzenia !

A i .. prosimy jak najwięcej zdjęć... może z romansu między rodzicami też :) .. jak dokumentacja od zera to od zera ;)
I życzę szybkiego powrotu do formy :) !
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 15:49   

Morannon, Ratata mówiła mi dziś ze ma ograniczony dostęp do neta - wiec na razie sie nie obawiaj ;) zadzwoń do niej (nie wiem czy na jej www hodowli jest podany nr tel - sprawdź), bądź zostaw PM, za jakiś czas na pewno odpowie :)

Morannon napisał/a:
No i chciałabym trochę pokibicować temu miotowi, bo sama u siebie pewnie niegdy nie będę mieć maluchów:( okropnie bym chciała zobaczyć rozwój małych klusek od początku i zazdroszczę okropnie wszystkim, którzy mają taką możliwość.


pooglądaj tematy miotów - tam masz foty malców i można popatrzeć co wyrasta z różowych klusek ;) w brew pozorów każdy miot jest okupiony wieloma nerwami i łzami hodowców.. najpierw martwimy sie o samice, później czekamy na poród i umieramy z niepokoju ze coś pójdzie nie tak jak powinno, a później drzymy o każda kluskę, bo są takie malutkie, delikatne.. a później płaczemy ze szczęścia widząc jak bardzo rosną po wyjeździe od nas ... :)
 
 
     
Morannon 
Czytacz małopis :>



Dołączyła: 15 Cze 2007
Posty: 182
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 16:02   
   Zwierzątka: Gryzia ['], Loona ['], Tequila ['], Angie [']


sachma napisał/a:
Morannon, Ratata mówiła mi dziś ze ma ograniczony dostęp do neta - wiec na razie sie nie obawiaj ;) zadzwoń do niej (nie wiem czy na jej www hodowli jest podany nr tel - sprawdź), bądź zostaw PM, za jakiś czas na pewno odpowie :)


Ja się niepokoiŁAM :) bo miesiąc była tu cisza... zobaczyłam posta o powrocie i się ucieszyłam, że wszystko ok i temat będzie kontynuowany.

sachma napisał/a:

pooglądaj tematy miotów - tam masz foty malców i można popatrzeć co wyrasta z różowych klusek ;) w brew pozorów każdy miot jest okupiony wieloma nerwami i łzami hodowców.. najpierw martwimy sie o samice, później czekamy na poród i umieramy z niepokoju ze coś pójdzie nie tak jak powinno, a później drzymy o każda kluskę, bo są takie malutkie, delikatne.. a później płaczemy ze szczęścia widząc jak bardzo rosną po wyjeździe od nas ... :)


Wierzę....... oj wierzę, że bywa to zarówno straszne jak i cudowne. Ale co innego zdjęcia cudze co innemu widzieć to na własne oczy.

Sachma nie wiem czy mnie pamietasz bo tak samo kibicowałam Twojemu miotowi E, ale też na GG. Wtedy miałam nadzieję na blue-dumbaskową samiczkę... szkoda, że nie wyszło. Generalnie wolę kontakty 1-1, ale może sie przełamię na forum w końcu :) W końcu ogonki łączą ;)
 
 
     
wanna 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 284
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 23:29   
   Zwierzątka: Gupik Niesmiertelny


ojej Ratata mam nadzieję, że z ręka wszystko w porządku... wracaj do zdrowia :)
ja też trzymam kciuki za maluchy
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
  Wysłany: Pią Cze 22, 2007 17:03   
   Zwierzątka: Zoo


16 czerwca w godzinach wieczornych, po pieciu dniach randkowania Toffee i Furby skonsumowali wreszcie swoj zwiazek :jupi: Furby wsrod piskow i kopniakow, ryzykujac zdrowie i zycie zdolal pokryc Toffee, miejmy tylko nadzieje, ze skutecznie :oops:
Wszelkie kciuki mile widziane :mrgreen:
Oczywisce zdjecia postaram sie wklejac juz od pierwszych chwil z zycia maluchow, Morannon - możesz molestować dalej ile tylko chcesz

[ Dodano: Pią Cze 29, 2007 17:14 ]
Chciałam tylko powiedzieć, że Toffee się robi na brzuszku oponka... w każdym razie tak się nam z mamą moją wydaje :roll:
Musze to skonsultować z kimś bardziej kompetentnym i wtedy wrzucę fotki ;)
W każdym razie Toffee siedzi już w porodówce, bo w kuwecie babskiej klatki wyżarła dziurę wielkości orzecha włoskiego i dalej ją powiększała :damagewall:
Proszę o bardzo mocne kciuki, niech chociaż w kwestii tego miotu wszystko będzie ok :oops:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 17:53   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Podnoszę na życzenie ;)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 13:13   
   Zwierzątka: Zoo


:jupi: 7 lipca we wczesnych godzinach przedpołudniowych przyszedł na świat miot A :jupi:
Maluchów jest 9, wszystkie donośnie popiskują i piją mleko mamy :mrgreen:
Fotki i informacje co do płci i umaszczenia będą na dniach ;)
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
Ostatnio zmieniony przez Ratata Pon Lip 09, 2007 14:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 13:14   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Ratata, gratuluję :) :lol1:
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
marhef 
Idiot.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1411
Skąd: Wroclove
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 13:19   

Ratata, gratulacje!
Czekamy na fotki i info - w końcu będzie się do czego poślinić ;)
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 13:27   

Ratata, gratuluje! oby zdrowo rosly :)
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 14:35   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


http://forum.szczury.biz/...p?p=74587#74587 Kontynuacja wątku.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13