Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Sob Lis 02, 2013 01:47
XVI OWSR w Sopocie + projekt SHSRP/SWPS
Autor Wiadomość
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 11, 2012 10:33   
   Zwierzątka: brak


Ja miałam raz egzamin w dniu koncertu Metalliki, olałam go i pojechałam do Warszawy na koncert :P A potem okazało się, że kolega napisał jednocześnie swój i mój i dostałam 5 :mrgreen:
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 11, 2012 10:33   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


klauduska, i to jest postawa godna studenta 8)
_________________
think big, start small
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 11, 2012 10:38   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


Martini, ma się te kilka lat studiowania za sobą :lol:

aneczka, ja podczas pierwszej sesji ciągle byłam na imprezach. ciągle :P
wszyscy imprezowaliśmy, udało nam się trochę pozakuwać, zdać egzamin i dalej się szło to oblewać  :lol: spokojnie, pierwsza sesja zawsze wydaje się nie wiadomo czym, a potem idzie się przyzwyczaić, że ma się tyle nauki.
ja co semestr sobie mówię "w tym semestrze to się zaczynam uczyć już teraz, bo mam tyle przedmiotów i nic z nich nie rozumiem" i po max 2 tyg olewam i uczę się na tuż przed egzaminem :lol:

smeg, brawo :mrgreen:
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Śro Sty 11, 2012 12:30   
   Zwierzątka: ;(


Z tym że mi to ciężko przychodzi przystosowywanie się do nowej sytuacji itp. Ja teraz właśnie też mam sesję. Ja rozumiem że jak coś jest w swoim mieście to iść można. Ale wyjazd poza to już większy problem wtedy.
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Śro Sty 11, 2012 20:36   

Jeśli chodzi o udział i pomoc bezpośrednią w projekcie to potrzebuje osób każdego rodzaju ;P i o różnych zdolnościach a najlepiej kreatywnych.
Będą i prace pt. wycinanie i planowanie strategiczne (rozmieszczenie wystawców, dyrygowanie przybyłą publicznością), jak i biurokracja (tj. siedzenie w informacji, czy sprawdzanie błędów językowych) oraz prace fizyczne (tachanie kartonów i ławek, rozwieszanie plakatów) jak i osób kontaktowych mających smykałkę do biznesów (kontakt z mediami).

Jednak od osób, które się zgłoszą będę wymagała sprawdzania przynajmniej raz dziennie skrzynki pocztowej, a także szybkiego i pełnego wykonania zadania, które zostanie mu powierzone. Oczywiście w granicach jego możliwość tj. komuś z W-wy nie będę kazała iść gdzieś coś załatwić w 3mieście.

W tym projekcje bardzo ważne jest poczucie odpowiedzialności za to co się robi i szybkie oraz skrupulatne wykonywanie zadań. Jeśli ktoś już na samym początku nawali to nie będę miała skrupułów wywalić go z zespołu. Nie chce potem czytać jak nawaliliśmy, albo 2 dni przed całą akcją dowiedzieć się, że coś nie dojedzie/nie dotrze bo ktoś zadzwonił do kogoś dzień później niż powinien.


Podsumowując: Będę potrzebowała osób chętnych do pomocy we wszelkich dziedzinach. Ale możecie zacząć sie zastanawiać czy macie czas i ochotę - potrzebuję osób pewnych , zdeklarowanych i takich, które nie stwierdzą w najbardziej krytycznym momencie, że je to przerosło.


Jak tylko skonstruuję odpowiednią ankietę założę oddzielny temat i podam e-maila na którego będziecie mogli się zgłaszać. :)


Trochę szerzej o projekcie: "NIE taki zwierz straszny jak go malują"
# Oczywiście chce zrealizować wszystkie założenia, chce aby mi się to udało. Jednak pamiętam o tym, że życie to nie bajka i coś z przyczyn niezależnych ode mnie (np. ludzie od świnek - oczywiście mam nadzieje, że tak nie będzie i przepraszam za przykład- się wypną).
# Projekt jest i będzie współrealizowany przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej oraz
Stowarzyszenie Hodowców Szczurów Rasowych.

Cytat:
CEL
Projekt ma za zadanie poruszenie dwóch głównych kwestii:
1. Stereotypy i fobie odnośnie zwierząt we współczesnym społeczeństwie
2. Jak człowiek może kształtować zwierzęcą psychikę ?
poprzez bezpośrednie obcowanie ze zwierzętami, rozmowy z hodowcami oraz cykl całodniowych prelekcji z uczestnictwem weterynarzy, zoopsychologów, etologów oraz hodowców poszczególnych gatunków zwierząt.

Chcemy pokazać na żywo, że nie taki zwierz straszny jak go malują!

ZAŁOŻENIA

1. Organizacja całodniowych bezpłatnych i otwartych:
a ) wystaw oraz pokazów małych zwierząt rasowych, gadów i pajęczaków
b) prelekcji na temat stereotypów oraz behawioru w/w
c) spotkań z dogo- i felino- terapeutami
d) pokaz tresury psów ratowników
e) warsztatów pokazujących jak radzić sobie z fobią
w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.
2. Organizacja konkursu fotograficznego pt. "Świat oczami zwierząt", którego rozstrzygnięcie oraz oficjalne wręczenie nagrody odbędzie się podczas realizacji projektu.
3. Konkurs miałby za zadanie promocje projektu przed jego ostateczną realizacją.
4. Projekt skierowany do mieszkańców Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic oraz osób odwiedzających Trójmiasto.
5. Zaproszenie do współpracy zoopsychologów, hodowców, weterynarzy oraz etologów, dla których behawioryzm oraz psychika zwierząt stanowi źródło pasji oraz jest ważną częścią ich życia.
6. Przedstawienie (podczas wykładów o szczurach) wyników badań przeprowadzonych razem z KN "Homunculus" z UG mających na celu porównanie behawioru szczurów laboratoryjnych oraz hodowlanych.
7. Tematyka spotkań obejmuje m.in: zoopsychologie, problem fobii oraz stereotypów.
8. Kolejnego dnia dla chętnych twórcza dyskusja (podsumowania, wymiana informacji) podczas śniadania w Spółdzielni Literackiej.



A. Jeśli komuś idea się nie podoba z jakichś względów to nikt nie każe mu w tym uczestniczyć i to popierać, a kopanie pod kimś dołków świadczy o jego a nie moim niskim poziomie. Jednak gdyby miał chęć przeprowadzenia twórczej dyskusji to zapraszam na: projektzwierz@gmail.com - uprzedzam, że na chwilę obecną zaglądam tam od czasu do czasu.
_________________

 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Śro Maj 02, 2012 19:08   
   Zwierzątka: ;(


No i co w końcu z tą wystawą?? Odbędzie się w ogóle czy znów coś nie tak?? Bo cały czas cisza a do planowanego terminu jakieś 3 tygodnie.
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Maj 02, 2012 19:52   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


No własnie co z wystawa?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 02, 2012 19:57   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


aneczka1-13, niestety Sopot ma pecha i tym razem nie wypali :( Wystawa zawsze jest ogłaszana co najmniej 2 miesiące wcześniej, tzn. termin zgłoszeń. Zapraszamy w sierpniu do Olsztyna.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Śro Maj 02, 2012 21:17   
   Zwierzątka: ;(


Eh też tak coś czułam. Oj ten Sopot to faktycznie coś taki pechowy. To się w ogóle kiedyś uda?? A Olsztyn na pewno już będzie w Sierpniu??
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 03, 2012 12:58   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


aneczka1-13, na pewno to będzie, jak już będzie ogłoszony i zbierze się wystarczająca ilość chętnych.
Na dzień dzisiejszy - tak :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.67 sekundy. Zapytań do SQL: 13