Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Wto Kwi 24, 2012 15:32
[Szczecin]Stadko szczurów pilnie do oddania, choćby na dt.:(
Autor Wiadomość
koko 


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 15
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 21:28   [Szczecin]Stadko szczurów pilnie do oddania, choćby na dt.:(

Witam Państwa. Sytuacja życiowa zmusiła stety i niestety mnie wraz z żoną do opuszczenia kraju. W zwiazku z czym z przykrością muszę oddać moje pociechy. Jest na to tydzień czasu, dlatego kieruję posta do szczecinian skąd pochodzę. Jest 6 szczurków :
1. Gruby to imię , kaptur , standard , nieśmiały kochany olbrzym (800gram.) ma on rok.
2. Bobek , brat Grubego wygląd taki sam jak brata (ok.650gram) - odważny , towarzyski miły szczurek.
3. To banda czterech rozrabiaków (ok..40 dniowych) , rex berkshire , samczyki , chłopaki z kinderniespodzianki zoologicznej , na którą natknął się mój znajomy starajac sie uszczęśliwić swoje dzieciaki. Na początku miałem wystawić do adopcji tutaj tylko te rozrabiaki ale okazało się , że los sprawił , iż moje stałe kotlety także muszą podzielić los swoich młodszych kolegów. Dziś dodaję jedynie zdjecie Grubego egzemplarza:) , reszta świty na dniach.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
koko
Ostatnio zmieniony przez Devona Nie Kwi 22, 2012 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 21:48   

Koko,napisz, gdzie ewentualnie możesz dowieźć szczury. Czy oddajesz je z klatką?

Dodałam miasto w pierwszym poście.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 00:30   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


tydzień? o cholerka, co tak mało? spontaniczny wyjazd...

czy panowie są pełnojajeczni?
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 00:32   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Rozważasz jak rozumiem rownież DT?
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
koko 


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 08:23   

Rozważam jak najbardziej i domek tymczasowy. A ostatecznością jest szczeciński Toz,mój procent z podatku.;) Krzywdy by tam nie zaznały .. bo jak wiadomo jest to "poczekalnia" adopcyjno -medyczna . Nie chce narażać ich na stres konduktorek itp. bo tak jak mówie wolę juz oddać do Tozu, przynajmniej wiem gdzie oddaję , a auta nie posiadam. Ach i panowie są pełnojajeczni. Klatki oddam za jakąś tam opłatą , by uniknąc pasożytów rzeczy materialnych ponad dobro szczurków.No chyba , że stwierdze iż można komuś podarować kredyt zaufania ,wtedy się dogadamy inaczej.. oko w oko :) .Wyjazd spontaniczny , okazja nadarzyła sie wcześniej , zatem należy ją wykorzystać.. .
_________________
koko
Ostatnio zmieniony przez koko Pon Kwi 23, 2012 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 09:04   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


jeśli pełnojajeczni, to się nie piszę. jeszcze nie teraz. jeśli jakiś byłby ciachnięty, to wtedy rozważę.

a informacja o tym, czy kastrowani też przyda się innym.

edit: jak widzę takiego pięknego i ogromnego szczura, to sama mam ochotę ciachnąć mu jajka i przygarnąć :P
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
koko 


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 09:12   

Hah... tu się chłopak przykurczył sporo.. skulił z nieśmiałości przed fleszem ;) ale faktycznie jest gwiazdą.. długii , zbudowany ale nie gruby... choć takie ma imię . Jest wielki jak autobus , jest królem wszytkich szczurów , ja miłośnikiem dużych ogonów , a ten jest zdecydowanie najwiekszy !!! .:) Spójrzcie na ogon.. ma chyba z 35 cm. Jego brat także niczego sobie ,przystojny z urokiem i męski nawet z charakteru. A maluchy jak to maluchy psotne , bardzo ładne bo rexy , widać też wyrosną na spore ogonki. A znam sie na tym :) .
_________________
koko
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 09:36   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


koko napisał/a:
To banda czterech rozrabiaków (ok..40 dniowych) , rex berkshire , samczyki , chłopaki z kinderniespodzianki zoologicznej , na którą natknął się mój znajomy starajac sie uszczęśliwić swoje dzieciaki.
Jeżeli masz tak dobre serce dla zwierząt znajomego, to dlaczego "Twoje" muszą w ostateczności trafić do TOZu?
Znajomy nie może przyjąć ich na DT i dokończyć uczciwej, rozsądnej, spokojnej adopcji za Ciebie?
Na długo wyjeżdżasz? Chcesz odzyskać chłopaków po powrocie? Nie masz ochoty "dowieźć/sprowadzić" ich do siebie, gdy się już jakoś zainstalujesz?

btw. Ja nie wezmę, mam "babskie" stado w trakcie powiększania.
_________________
449955886677
 
     
koko 


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 09:44   

Znajomy zostawił sobie samiczki na wydanie... ja wziałem samczyki . Nie ma miejsca na dodatkową klatkę i zamieszanie. A Toz.. co w nim złego? mozna mieć zaufanie... . Moge im karme jeszcze dać i klatki dwie... . Wyjeżdżam wstepnie na pól roku , jasne ze chetnie bym odzyskał swoje kochane szczury!! ale po tym czasie już ktoś zżyje sie z nimi na tyle , że byłoby chyba jednak nie fer , odbierać mu je z powrotem .. . Ale jeżeli komuś pasuje taki układ .. jestem za.. .
_________________
koko
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 10:55   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


koko, to jak z tymi jajkami? żaden nie miał kastracji?
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
koko 


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 11:25   

Ano nie ucieli im i świecą ;)
_________________
koko
 
     
Igaśka 


Dołączyła: 21 Mar 2012
Posty: 14
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 11:51   
   Zwierzątka: Lucky,Glucia i Milka <3 Latające wariatki :D


gdyby gruby był ciachnięty :serducho:
_________________
:)
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 12:02   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


koko napisał/a:
Ano nie ucieli im i świecą ;)
szzzzzkoda :wink:

:foty:
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
malami 


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 0
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 14:23   

Witam

Proszę przesłać mi nr. telefonu.
Jestem bardzo zainteresowana małym szczurkiem :)
Jestem z Polic :)

Pozdrawiam
Dorota
Ostatnio zmieniony przez malami Pon Kwi 23, 2012 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 14:39   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


koko, ja zapytałam w tym sensie, że jeszcze istnieje SPS i niektóre osoby, które przyjmują zwierzątka na DT nawet na dłuższy czas. Przyjmują ze świadomością, że nigdy nie będą ich własnością. Jako swoistą "szczuromaniaczą" pomoc w trudnej sytuacji oddającego, w danym momencie.
Ale wiadomo, mimo przeogromnej miłości do naszych szczurków nie możemy dopuścić do sytuacji, że to one będą dezydowały o przebiegu naszego życia i wpływały na naszą sytuację życiową. Nie można pogarszać (nie poprawiać) 20-30 lat swojego życia, kosztem szczurka, który odejdzie po około trzech latach.
Pod warunkiem, że wyjazd to nie ściema, żeby się pozbyć zwierzaka, który się znudził. Bo na tym forum już różnie bywało.
Nie znaczy też, że cokolwiek Tobie insynuuję, tylko wyjaśniam mój pogląd.

Powodzenia za dobre domki oraz... gdzieś tam we świecie. :wink:
_________________
449955886677
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 15