Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Czw Kwi 12, 2012 12:29
[KRAKÓW] 4 chłopców szuka dobrego domu - SZUKAM DT
Autor Wiadomość
carrie17 


Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 12:29   [KRAKÓW] 4 chłopców szuka dobrego domu - SZUKAM DT

Witam wszystkich,
z powodów osobistych jestem zmuszona oddać moich czterech chłopaków.
Chłopcy są w wieku: 3x 6 miesięcy, 1x rok
Zwierzaki w tym momencie są w moim rodzinnym domu na wsi, mogą tam zostać jeszcze ok. 2 miesiące, więc póki co nie szukam domu tymczasowego.
Najchętniej oddałabym całą czwórkę (wtedy do oddania również klatka o wymiarach 100dł x 54sz x 72wys - wg kalkuratora 7-szczurówka) , zdaję sobie jednak sprawę z tego, że może być z tym problem, więc szczurki mogą iść dwójkami (bracia), ew. pojedynczo (Frik i Franek) do stada w swoim przedziale wiekowym. Pierwszeństwo będą miały jednak chętni do przyjęcia dwójek. Są prześliczne, przesłodkie i przekochane, zasługują na dużo miłości :)
Jak tylko będę tam w domu, zrobię im aktualne zdjęcia, jednak chłopaczki niewiele się zmieniły (tylko urosły).

1 i 2. Filo (agutkowy kapturek) & Fifi (czarnuszek)


Są to bracia, dlatego bardzo bym chciała, żeby zostały zaadoptowane razem. Są bardzo wesołe, zżyte z sobą, nie boją się człowieka, jednak nie przepadają za mizianiem (może kwestia wieku).
3. Frik (beżyk z kręconymi wąsami)

Gdybym mogła przypisać mu cechy ludzkie to na pewno nieśmiały i wycofany. Na rękach siedzi spokojnie i daje się głaskać.
4. Franek (czarny kapturek)

Z Frankiem mogą być największe kłopoty, bo cóż, nie będę ukrywać - jest to problematyczny szczurek. Niemniej zasługuje na kochany domek. Dużo osób mi mówiło, że pomogłaby mu kastracja, na którą ja nie mogę sobie teraz pozwolić. Franek kilka razy mnie ugryzł, do człowieka podchodzi tylko po jedzenie, a ja po kilku próbach dałam sobie spokój z jego oswajaniem (mój błąd) no i taki z niego agresorek... Na pewno lepiej czuje się w swoim stadzie, niż z człowiekiem. Dobrze by było gdyby trafił do osoby, która ma doświadczenie z takimi zwierzakami.



Zwierzaki zaadoptowałam od Klauduski i Jakuszewy (które szczerze przepraszam, za rozwój sytuacji), dlatego one również będą miały wpływ na wybór nowych domków dla szczurków. Obowiązuje standardowa lista pytań, jak również wizyta przedadopcyjna i być może podpisanie umowy z którąś z dziewczyn. Chciałabym, żeby zwierzaki znalazły domek, w którym poświęci się im więcej czasu, niż ja teraz jestem w stanie..

W sprawie adopcji proszę o kontakt:
9814747 - gg
asia_122@vp.pl - e-mail
511 253 343 - tel. kom.
jak również tutaj na forum
Ostatnio zmieniony przez carrie17 Wto Kwi 03, 2012 01:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
carrie17 


Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 00:38   

Zdjęcie klatki, która jest do oddania, jeśli ktoś przygarnie całą czwórkę:
(100dł x 54szer x 72wys)

(Klatka jest obłożona siatką 1x1cm (wcześniej szczurki przełaziły przez pręty - 2cm odstępu między szczeblami), niestety nieskładana, ale za to fajna, duża i szczurki lubią po niej hasać. Wyposażenie uległo zmianie, w tej chwili są 4 fajne półeczki zrobione z paneli podłogowych, do tego dodaję 2 poidełka trixie i dużą miseczkę).

Kto pokocha pięknych panów? :)
 
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 01:06   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Jeśli znajdą domek w Warszawie, to obiecuję transport koło 20 kwietnia (pociągiem i bez klatki, niestety)!
 
     
carrie17 


Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 01:12   

Zainteresowanie pociechami jest niestety nieduże, stąd informacja i prośba: szukam dt dla 4 samców, na terenie Krakowa dostarczę klatkę.
 
 
     
carrie17 


Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 00:09   

Chłopaki znalazły nowy domek u znajomego Rajuny :)
Proszę jednak nie zamykać tematu do czasu, gdy do niego nie trafią.
 
 
     
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 12:09   
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


^^ oui! oby trafiły do Niego jak najprędzej :> :D z pewnością będą miały u Niego dobrze :D
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
carrie17 


Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 22:38   

Temat do zamknięcia, szczurki dojechały dziś do nowego domu :)
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 12:28   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Zamykam i przenoszę do archiwum.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13