Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy jest odpowiedni czas, żeby zostać hodowcą?
Autor Wiadomość
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 11:09   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


majlena, Wu napisała, że żeby dostać szczura na współwłasność, trzeba być w SHSRP - nie jest tak. Najważniejsze, żeby hodowca miał do danej osoby zaufanie i dobry kontakt z domkiem :)
Czasami też bierze pod uwagę miejsce zamieszkania.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 02:48   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


nie trzeba, ale chyba lepiej, bo wtedy pewnie ma się lepszy dostęp do informacji i pewnie lepszy kontakt z innymi hodowcami.
AngelsDream napisał/a:
majlena, jak Ciebie czytam, to mi bardzo kogoś przypominasz... Kogoś, kto uważam, że ma zadatki na bycie hodowcą bardzo dobrym, o ile czasoprzestrzeń tej istocie na to pozwoli.

Jeśli kiedyś poczujesz, że masz siłę na martwienie się nie tylko o swoje kilka szczurów, ale i o kilkadziesiąt w innych rękach, to ja nie będę protestować. Przeciwnie.

dziękuję, bardzo mi pochlebiasz. :oops:
na razie muszę lepiej zorganizować sobie życie, większą stabilność finansową, żeby stworzyć jeszcze lepszy dom szczurkom. inaczej się nie podejmę hodowli.
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 06:58   

majlena napisał/a:
nie trzeba, ale chyba lepiej, bo wtedy pewnie ma się lepszy dostęp do informacji i pewnie lepszy kontakt z innymi hodowcami.

myślę, że to nie ma większego znaczenia w większości przypadków, ponieważ najczęściej współwłasność polega tylko na tym, że takiego szczura się ma - a to hodowca zabiera samice czy samca na krycie :wink: btw, u mnie często bywało i tak, że jak ktoś mieszkał w tym samym mieście co ja to nawet nie musiał się martwić o wystawy, jeśli nie chciał sam z siebie na nie jechać, bo wtedy szczurki woziłam ja.

chociaż zdarzają sie i takie fajne domki, że maja i chęci i odpowiednią wiedzę, oraz istnieje ważna nic zaufania, które w wyjątkowych przypadkach - odchowują miot (w sensie socjalizacji młodych) :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez tgategav Pon Kwi 09, 2012 15:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 13:13   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


L., dzięki. Dobrze wiedzieć.

P.S. nie musisz powtarzać. zrozumiałam za 1wszym razem ;P ;)
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.33 sekundy. Zapytań do SQL: 12